.

.

Со попуст
uxcell Транспарентен Држач За Прстен На Телефонот, Држач За Дијамантски Чист Прст За Телефон, Футрола, Таблет

uxcell Транспарентен Држач За Прстен На Телефонот, Држач За Дијамантски Чист Прст За Телефон, Футрола, Таблет

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Легура На Цинк, Пластика За КОМПЈУТЕР, Леплива Подлога Панелот е направен од КОМПЈУТЕР, а поддршката е легура на цинк. Нашиот држач за прстени е во различни форми : Форма На Правоаголник; Облик На Срце; Форма На Мачка; Облик На Мечка; Форма На Лисја; Тркалезна Форма; Форма На Ѕвезда; Форма На Зајак. Нивната транспарентна карактеристика овозможува чување на уникатната шема на куќиштето на вашиот телефон наместо да биде покриена. СПЕЦИЈАЛЕН ПРСТЕН ЗАФАТ - овој држач за прстен е Во Форма На Зајак, неговата транспарентна карактеристика овозможува чување на уникатната шема на куќиштето на вашиот телефон наместо да биде покриена. Пенлив изглед прави прекрасно чувство. ФЛЕКСИБИЛНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ - може да реализира ротација од 360 степени и превртување од 180 степени, а мобилниот телефон може да се прилагоди на различни агли на гледање за читање или гледање видеа. СИЛНО ЛЕПИЛО-панелот е изработен од компјутерска пластика, а поддршката е легура на цинк. Со меко лепило што може да се пере, може повторно да се користи и нема да остави никакви траги. ОДГОВАРА НА РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ-одличен стисок на телефонот ви овозможува лесно да го носите телефонот со еден прст.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1004.00

100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара н

DEN 1.67

Специјално дизајниран за Парна Палуба Изработени Од Издржливи Винилни Налепници : Изработени од високо

DEN 0.33

【Универзална компатибилност】 Широкиот клип може да се протега од 2,44 " / 6cm до 44cm, компатибилен со уреди �

DEN 0.67

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 123.04

Ги држи вашите Air Pods на вистинското место овозможувајќи им на вградениот Chargepad во вашата Tesla да ги наполн�

DEN 2.33

Апс Направени во САД или увезени Материјал држачот на телефонот за вентилатор за автомобили е изработе

DEN 0.67

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 239.20

? [Разноврсна и универзална] пенкало за стилови на Boxwave, компатибилен со Digital Digital Picture Frame (11 во) Овој невер�

DEN 79.84

Супериорна Заштита : iq Shield i Phone 12 Pro Max Заштитник На Екранот е изработен Од Балистичко Воено Одделение ОТП

DEN 2.33

Украсени со над 400 брилијантни кубни цирконија камења за зрачен изглед Искра до максимум секој ден...

DEN 2.67

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 216.00

[Големина на лупа на екранот] : вкупната должина на зголемувачот на екранот за лаптоп и мобилен телефон о

DEN 143.84

Затворање на бравата Компатибилни Модели : 3840мм ширина, компатибилен За Гледајте Серија 8 / 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 /

DEN 207.68

Наменето за полнач Magsafe Mountидот на Magsafe wallидот е компатибилен со скоро сите модели на i Phone што поддржува �

DEN 2.67

? [Universal] Pens Pen за боксер, компатибилен со Garmin Alpha 200 Работи одлично на вашите алфа 200 и други капацитивни ек�

DEN 2.00

Pop Grip има заменлива поптоп, исклучете го вашиот poptop за друг дизајн или извадете го целосно за можности за

DEN 2.67

Целокупната моќност, без ограничувања : Брза и моќна, безжичниот полнач за брзо полнење 10 W ви овозможува

DEN 0.67

Луксузниот дизајн се среќава со висока технологија : Направено обичај за да се издигне технологијата на

DEN 0.33

? [КОМПАКТЕН] Кабел Со Боксови Компатибилен СО Huawei Honor 6 X Малиот дизајн погодно се прикачува на вашиот при

DEN 536.00

? [Без кавга] Пенкало за стилови на Boxwave, компатибилен со Cincoze CV119 / P2102 Accupoint Active Stylне бара никаква форма на �

DEN 0.67

[Компатибилност] Лесна Апликација Заштитници На Објективот на Фотоапаратот дизајнирани За Samsung Galaxy S23 Ul

DEN 1.67

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот TMobile Revvl Плус ја зголемува издржливоста и точноста на в

DEN 1.67

КОМПАТИБИЛЕН Со Samsung Galaxy A01 A015 2019 SMA015 M A015 M / DS 57 " (Не ЗА A015 F) Сите лцд дигитализатор собранието СЕ ДВОЈНО ТЕ

DEN 127.84

Направено од висококвалитетно калено стакло за максимална заштита од гребење и без остатоци кога ќе се

DEN 3.33

€Компатибилен Со Samsung Повеќе Уреди Q Оваа Безжична Станица ЗА Полнење ZUBARR за 3 во 1 е специјално дизајнир�

DEN 0.33

Дизајнирано : Магбезбеден е совршен начин да ги задржите вашите лични карти и кредитни картички Отсечен

DEN 0.33

Земја Како Што Е Означено * 100% сосема нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на

DEN 399.84

●65w Брзо Полнење● Овој 65 W USB C полнач нуди брза и ефикасна моќност на вашите лаптопи и може брзо да го нап

DEN 1279.20

? [Сите во еден] Полнач за боксерски бран компатибилен со Lenovo Thinkbook 14 (21 DH) Меѓународниот полнач за wallидови

DEN 1531.84

Нека екранот зумира 23 пати, сликата е јасна, силна динамика Едноставно и дарежливо моделирање на произв�

DEN 3.33

[Предности на Засилувачот На Екранот] Зумирајте на екранот за 3 пати; прилагодете го аголот на гледање и �

DEN 736.00

★ [Не калено стакло] Ве молиме, бидете забележани дека овој заштитник на екранот е мек филм TPU, а не кален�

DEN 2.67

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате