.

.

Со попуст
Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Колба За Идеи За Подароци - Зајдисонце Летна Плажа Сина

Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Колба За Идеи За Подароци - Зајдисонце

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСА-Овие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени со најдобра црна врвна КОЖА ОД СТП, осигурувајќи дека вашето искуство ќе остане најголемо од година во година Нетоксичен, антикорозивен и анти– ' рѓа производ.Колба за колкови погодна за држење од 7,7 мл. ЕЛЕГАНТНА И РАЗНОВРСНА-колбата од 7,7 мл повеќе го носи и складира вашиот омилен пијалок. Идеја колба од нерѓосувачки челик за сите активности на отворено, како Риболов, Кампување, Пловење Со Брод, Лов, Пешачење, Задна Врата и многу повеќе. ОТПОРЕН НА ИСТЕКУВАЊЕ-капачето со завртки цврсто се запечатува 100% , а колбите се тестираат на воздушен притисок за да се избегнат протекување и губење на омилениот алкохолен алкохол. УНИСЕКС И ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН-Нашите колби од нерѓосувачки челик се вклопуваат исто толку добро во машкиот џеб како и Во торбата на елегантна жена. ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ И СОВРШЕН ПОДАРОК-Овие Колби се лесни и супер лесни за одржување чисти и свежи. Наполнете го со вода. Дајте му брз тресење, и ќе завршиш! Дали барате кул елегантен подарок за вашиот маж, сопруг, момче, брат, тато или пријател? Овие Колби се одлични за родендени, денот на таткото, младоженци, невестински, кум, Божиќ и свадби, дипломирање итн. Колба за колкови од 7,7 мл за алкохолни пијалоци. Ова е нова колба за колкови од нерѓосувачки челик. Дизајниран специјално за алкохолни пијалоци. Оваа колба ќе собере 7,7 мл од вашиот омилен алкохол, уникатниот дизајн и боја сигурно ќе бидат разговор на вашите пријатели.Уживајте! Спецификации : Име На Производ : машки пренослив 7,7 унца нерѓосувачки челик колба колба големина На Производот : висока 135мм (не е вклучен делот на капакот) висина На Капакот 15мм, ширина 92мм, дебелина 20мм, капацитет од околу 227мл материјал На Производот : целото тело со нерѓосувачки челик + стп кожа тежина на Производот : 139,5 г Пакет Содржина : 1х Колба Од Нерѓосувачки челик Топли совети : 1)вистинската боја На предметот може Да биде Малку Поинаков од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67

Димензија : 9,8"(Л)x6, 7"(W)x8, 7"(H) / 25 (L) cmx17(W)cmx8, 7 (H)cm Материјал : 300д оксфордска ткаенина + алуминиумска фолија за �

DEN 2.67

Дали се подготвувате за ден на игра? Ве покривме 100% мека полиестерска печатена облека за навивачи на тим

DEN 745.60

● Идеален агол на гледање : основата се навалува нагоре / надолу + 5° / 5°, а левата и десната ротира +90° / 9

DEN 134.24

Ескуридор Де Трастес Решетка За Складирање Кокина Мијалник Пренослива Решетка За Сушење На Решетката З

DEN 2.00

Висок Квалитет : Секоја Божиќна капа е изработена од 95% полиестер + 5% спандекс ткаенина, мека на допир и у�

DEN 255.84

Изолирана Поладна Торба За Ручек 600 негира полиестер / пвц главен оддел со патент; соодветни рачки со ши�

DEN 584.64

Овој линеарен водич за шини е многу безбеден и удобен за ракување, типот на заклучување на режимот за фи�

DEN 1.33

Само миење на рацете Вклучен пакет : 1 компјутерски фустан Најмногу меки ткаенини ќе се грижат за вашата

DEN 479.84

[НАПРЕДЕН СЕНЗОР ЗА самрак ДО ЗОРИ]светлото на шталата на отворено е опремено со функција зора до самрак

DEN 1467.20

Loveубовна врска, Сантал, масло од арома на голема топка : 100% чиста мешавина од дифузер создадена со највис

DEN 186.24

Практични Мали Алатки : Нашиот Ремен За Вшмукување Е Изработен од Цврсти Материјали (СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и

DEN 2.67

ТКАЕНИНА овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаени�

DEN 193.60

Нов Патентиран Електромагнетен Стап Ново Патентирано Копче, Одлично Проводно Чувство На Гума, 50 милион�

DEN 315.84

Кутии за накит за подароци : Прецизната изработка и компактен дизајн го прават лесен и удобен за носење �

DEN 436.64

Супериорен флексибилни црево, револуционерна жица плетенка дизајн000 пси отценети работен притисок...

DEN 1225.60

флексибилно стп поддршка плоча подлогата е изработена од полиуретан, лесна употреба со абразивни диско

DEN 239.84

4 x 6 " Материјал : хартија Забележете : Овие пом пом се испорачуваат преклопени 4 големини Секоја пакет им�

DEN 79.84

Убава Кутија За Пилули За Мрзливи ЖивотниКутија За Апчиња За Шарм Стаклена Кутија За Бонбони Уметничка

DEN 516.80

Топките од ориз од Мино Воер, направени во Јапонија, се многу популарни низ целиот свет Нежниот и атмосф�

DEN 0.33

КОМПОНЕНТА НА ПРОИЗВОДОТ : DREMAKE TRS 1 / 8 Инчи 3,5 мм Стерео Машки до 3 Пински Мини XLR Машки Микрофон Кабел За Пр

DEN 211.20

Филтерот може да издржи миење вода и може да се користи постојано Филтрирајте ја прашината, филтрирајте

DEN 1115.20

Тип : Општа Намена Дијаметар : 3 / 16 во Тип На Флејта : Параболичен Точка Агол : 135 степен Тип На Точка : Сплит

DEN 207.84

Надградете ГО лер изворот на светлина, заштедете енергија и електрична енергија, супер работен век и не

DEN 238.40

100% памук 50 / 50 памук / поли (Темно Хедер Греј) 90 / 10 памук / поли (Атлетски Хедер) Не Пијан Само Празнична Бож�

DEN 1.33

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 854201 Број На Супервизори : 3 Максимално Ресетира�

DEN 145.44

Филтер За Прашина за правосмукалка : одличната изработка и врвните материјали обезбедуваат добра практ

DEN 2.67

ТЕХНОЛОГИЈА НА ВИНДТУНЕЛ 3 : Создава канали за вшмукување за подигнување и отстранување на површината и

DEN 0.33

Стабилна Структура : јасната трапезоидна решетка прифаќа посебен дизајн на структурата, кој е стабилен

DEN 1.67

Професионалниот Маникир Завршува Спреј со ДлПантанол Професионалниот Маникир Завршува Спреј со ДлПан�

DEN 1.00

Што ќе добиете 2 голема торба за ручек за мажи жени со ремен за рамо (големина : 10,2 х 8,3 х 10,2 инчи) Двокатна

DEN 207.84

? Големина : 5x3ft (1,5m x1m) / wh, само 1 компјутер mi bautizo фотографска позадина, со исклучок на штандот на позадина�

DEN 337.44

Точно сечење : Алатките за мерење на миите се ефикасни и можат да го мерат аголот на наклон и директно да

DEN 2.67

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : оваа смешна шолја за кафе е изградена од каменина керамика, машина за миење садови

DEN 111.84

Големина : 1,5 / 8Х1, 3 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

DEN 1.67

Ослободување на истегнување на филмот од ролната непречено намалување на бучавата во магацинот до 75 пр�

DEN 1041.60

Точка : Мејлинг Цевка Облик : Цилиндричен Стил На Цевка За Испорака : Со Крајни Капачиња Употреблив Дијам

DEN 0.33

4 Пински продолжни жици, приклучоци И приклучоци за Играње, погодни за секаков вид приколки, вклучувајќи

DEN 2.67

Издржлив и удобен Користејќи силен ремен, можете да постигнете високо ниво на поддршка и стабилност...

DEN 0.33

Сосема нова кутија Вистински гумени гуми Има управувачки тркала Официјално лиценциран производ Има ха�

DEN 639.84

€8инчен Вентилатор За Магла ● Опремете со мотор без четки, плус моќната функција за замаглување, обезбе

DEN 2.67

Материјал за дишење што ја штити кожата од УВ зраци Ткаенината што ја отстранува потта ги подобрува пер�

DEN 249.12

Заштитете го вашиот телефон во стил со нашиот телефонски флип! Наменет да го чува вашиот уред безбеден о

DEN 431.84

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа корпа за облека е достапна само во една �

DEN 238.40

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи Плочката е направена од тврда плоча и е мо�