.

.

Со попуст
Дсфеоиги 304 Нерѓосувачки Челик Континентал 9 Парче Кујнски Прибор Постави Пароброд Вок Млеко Тава Тава Кујна Садови

Дсфеоиги 304 Нерѓосувачки Челик Континентал 9 Парче Кујнски Прибор Постави Пароброд Вок Млеко Тава Тава Кујна Садови

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Изработена од нерѓосувачки челик, површината за готвење полирана со огледало е совршена за кујнски површини и нема да избледи Визуелен стаклен капак, вкусен за гледање, повеќе безгрижно готвење. Разновидни Перформанси-Комплети Садови за Готвење За Сите Конфигурации На Кујната и Шпоретот. Рачката е засилена со навртки за безбедност и издржливост. Повеќеслојно двојно дно, униформа апсорпција на топлина, лесна контрола на температурата, брзо загревање. Карактеристика : Изработена од нерѓосувачки челик, површината за готвење полирана со огледало е совршена за кујнски плочи и нема да избледи визуелна стаклена покривка, вкусна за гледање, повеќе безгрижно готвење.Разновидни Перформанси-Комплети Садови за Готвење За Сите Конфигурации Во Кујната и Шпоретот рачката е засилена со навртки за безбедност и издржливост.Повеќеслојно двојно дно, униформа апсорпција на топлина, лесна контрола на температурата, брзо загревањематеријал : Храна Одделение 304 Нерѓосувачки Челик Спецификации : 1*30см голема тава со стаклен капак од нерѓосувачки челик1*26см двослоен стаклен комплет пароброд од нерѓосувачки челик (26*8см пароброд + 26*14,5 см тенџере)1*26см тава со капак 1*16см нерѓосувачки фиока за млеко од челик со стакло од нерѓосувачки челик вкупна нето тежина : 9,5 Кгпакет Вклучува : 1 Комплет Тенџериња и тави (други производи не се вклучени)совет : ве молиме дозволете мало отстапување поради рачно мерење.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67

Засилена Рачка : рачката е зашиена со два слоја густа ткаенина, а носивоста е двојно зголемена Засилени �

DEN 1.00

●Ултра Тенок И Издржлив Q : новиот ултра тенок дизајн, со дебелина од само 0,027 инчи Нема да влијае на затв�

DEN 607.84

147 " Паметен Часовник Нараквица Со Целосен Екран на Допир јазик : англиски, француски, Шпанија, Португали�

DEN 934.40

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 766.08

✅ Chucking Reamer, 15 mm, 6 флејта, HSS ✅ Големина Децимална : 15,00мм 0,5906 Type Type Shank Machining : Straight System Систем за мерење : М�

DEN 2.67

Забавни Услуги За Забава На ГордостаБез разлика дали планирате Горда Венчавка или организирате просла�

DEN 1.33

Одвојување чиста : Рамката за назална стража може да се одвои за лесен за чистење, безбедно и хигиенско, �

DEN 324.64

Контејнер : 15мл алуминиумска цевка Карактеристики : Акварел боја со голема јасност Апликација : Сликарс�

DEN 1.33

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 HzOVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за

DEN 0.67

Внатрешниот дијаметар е стандардна големина од 1,25"(32мм) за сите вакуумски брендови,проверете ја вистинс

DEN 3.33

Рачно изработено во Грција рачно насликана Уметнички дела со висок квалитет Професионално пакување Н�

DEN 792.00

Напредна Технологија На Сензори : Опремена со 40 сензори, оваа роботска правосмукалка може да ја почувст�

DEN 607.84

Водечки производител на висококвалитетни производи Меѓународно реномирано за нашиот разновиден спект

DEN 0.33

Ротациониот енкодер има функција на прекинувачот Направено од високо квалитетен материјал, антикорози

DEN 1417.60

★ Моливцина Големина на случајот : 19x7 ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моливи е изработен

DEN 127.84

Големина : 4,5 x 2,8 x 1,2 см (долга x широка x дебела) Материјал : Природно дрво и чувствувано Количина : 12 компју

DEN 3.33

*Влезен напон : 110120 V AC, излезен напон : 48 V DC 17 AMPS *Лесен и преносен полначот тежи е повеќе од 50% полесен од п

DEN 2.67

Не е потребно програмирање Прирачникот за батерија и корисник се исклучени, типот на батеријата е AAA...

DEN 559.84

Wallиден модул за резервоари со дијаметар од 30 мм Производител : LMG (ласерски модел Гравер) Материјал : изшк

DEN 3.00

Изработен од јасен поликарбонат за подобрена видливост и издржливост Универзална монтажа, одговара на

DEN 753.44

Иноватор на извонредни корпоративни и производи Ригорозните истражувања и развој го зголемуваат неспо

DEN 2.33

Елегантна, стилска единица може да помогне во подобрувањето на ефикасноста на канцеларијата и продукти

DEN 2.33

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 0.33

Компатибилност : Кабелот е компатибилен со популарните машини за CPAP, како што се Air Sense 11 и Airmini Белешка (к�

DEN 0.67

АПС Предвремено затворање Држач За Шетач За Бебиња Држач За Шишиња За Шишиња За Шишиња За Бебешки Автом�

DEN 719.84

20x Телефото леќи со висока дефиниција (црна завршница) Цело стакло Мултикотирана оптика Навој за да при�

DEN 1476.80

● Висококвалитетни материјали : изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик со храна, издржлив �

DEN 2.67

За секоја апликација вистинската алатка Мултикомпонентата Kraftform рачка за голема брзина на работа и ерг�

DEN 107.20

Предсобранието на подлошки обезбедува заштеда на трошоците на корисникот Спирален мијалник обезбедув�

DEN 389.92

Направено од 100% главна смола за цврстина и издржливост BWK385814 Карактеристики : Може лагер Висока густин�

DEN 2.00

Рамка за слика со елегантен дизајн треба брзо да поставите серија слики, за продажба или шоу? Рамките за

DEN 1.33

Неопренови ПИЈАЛОЦИ ДРЖАЧ за ракави Ракавот За Чаши За Повеќекратна Употреба е направен со убава израб�

DEN 0.33

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

DEN 984.00

1,1000 W инвертер со голема моќ, обезбедувајќи ContinuoDC на AC на AC на AC, USBпортата може да наплати повеќето мобил�

DEN 3.33

Оригинален дел за замена на OEM Нико бројлери се меѓу лидерите во автоматски бројлери што се користат во �

DEN 1350.40

1 парче од Е5 (5мм / 3 / 16 ") Дијамант Брејд Бил Булноза рутер бит 1 парче од 4" Професионална глазура конечна �

DEN 3.00

Капацитет : 12 Micro SD / TF картички слотови , погодни за безбедност за заштита на дигитални картички и склад

DEN 1182.40

Снабдување со DIY : обработка на дрво Стил на погон : Хекс штекер Тип на завртка : 1 Снабдување со DIY : обрабо�

DEN 1.00

Користи статички наместо традиционално лепило Станува нетранспарентно кога се печати; изработен Од Пр�

DEN 776.00

Име на производот : Вилушка Лопата Терминал; Модел : СВС 5 Дизајн : Вилушка Тип;Материјал : Пластика, Метал.

DEN 1428.80

Diecast Car & Accestory пакет вклучува : 1971 Ford Mustang Mach I, James Bond Motor Max 79851 WR 1 / 24 Scale Diecast Model Toy Car Случај за акрилен дисп�

DEN 203.20

Користи статички наместо традиционално лепило Станува нетранспарентно кога се печати; изработен Од Пр�