.

.

Со попуст
Solustre 10 парчиња за пенкало LED Ballpoint Multi-Function Stylus Pens Pens Touch со капацитивен во екраните

Solustre 10 парчиња за пенкало LED Ballpoint Multi-Function Stylus Pens Pens Touch со капацитивен во екраните

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Осветли пенкала : Високо чувствителен, а допирот е мазен, LED -стилус пенкало е лесен, поудобно за употреба Стил 3 во 1 пенкала : Ова пенкало за игла е многу лесно и компактно. Нема бучава за пишување, ознаки или штета на екранот. Пенкала за стилови за екрани на допир : чувствителен допир и деликатно пенкало, движете се брзо и тесно вклопете на екранот, мазно за употреба. Пенкало за медицинска сестра : getе добиете доволно LED пенкала за топка со совети за стилови, доволно за вашите дневни потреби и замени. Пенкало за топка со врв на игла : капацитивното пенкало може да напише на уредите на вашиот екран на допир и може да ви донесе вистински удобен допир. Пакетот вклучува карактеристики на пенкала од 10 x стилови - ова прекрасно пенкало за стилот може да ви донесе поудобен изглед и чувство, може да дозволи вашето расположение да стане посреќни пенкала за стилови за екраните на допир. - Чувствителен допир и нежно пенкало, движете се брзо и се вклопуваат тесно на екранот, мазно за да користите пенкало со светлина. - getе добиете доволно LED пенкала за топка со совети за стилови, доволно за вашите дневни потреби и замени да осветлат пенкало. -Којност : Како што е прикажано, пенкало за стилови за екрани на допир - Широка компатибилност, LED -стилусот пенкало е компатибилно со повеќето телефонски и таблет компјутер, лесен за употреба осветлено пенкало.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67

? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] ова неверојатно игла работи СО ТОЧНО СОВРШЕНСТВО На Вашиот Терминал Z9 и сит�

DEN 584.00

ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН СО ПАЛЕЦ ДРЖАЧ ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИСподелете Со вашите пријатели и семејство бидејќи п�

DEN 767.84

100% Сосема нов и висок квалитет За Samsung Galaxy Watch3 41mm, Активен2 40mm, Активен 2 44mm, Активен 40mm (2019), Галакси Watch 42mm, �

DEN 271.84

Професионално дизајниран за ВАШИОТ LG L60 со зголемена издржливост и точност на врвот со издржлив врв и до

DEN 255.84

【35 W Двојна USBC порта за брз полнач】 : USBC адаптер за напојување со GAN технологија, полнење поефикасно, пом�

DEN 3.00

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 866.08

Камерон Сино Сосема Нова И Висококвалитетна Заменска Батерија За Периметарскиот Прекинувач Робомоу Пе

DEN 255.84

Затворање на тока Compatible Models : This elastic bands is specially designed compatible with Apple Watch bands 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, for i Watch bands, for i Watch

DEN 111.84

Антиотсјај (мат) филм дизајниран за намалување на отсјајот и отпечатоците од прсти Направено од Високок

DEN 95.84

Нашиот држач за прстен за паметни телефони може цврсто да држи таблети / паметни телефони и спречува паѓ

DEN 1532.80

Земја како етикетирана Компатибилност : Погодно за Apple Watch Series 8 7 6 SE 5 4 (45mm / 44mm) Ретрофит надградба...

DEN 1292.80

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 2.67

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика + алуминиумска легура + акрилна �

DEN 143.84

[3 Пакет] компатибилен дизајниран за i Phone 14plинчи / 13 Pro Max (6,7 инчи) Вклучуваат 3 пакет заштитник на екранот к

DEN 259.04

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од ABS пластика + алуминиумска легура + акрили

DEN 2.67

Алуминиумска легура Предвремено затворање ●Два Режима●Универзален Режим Со Вклучено Сино Светло Ком�

DEN 0.33

? [Нежните стабилност] Стендот за селфи на Pivot Track има интелигентни леќи и со можности за следење на лицет�

DEN 119.84

? Применлив Модел : Приклучок конектор само За samsung Galaxy A51 2019 a515u порта за полнење, ве Молиме потврдете го п

DEN 143.84

Минималистички паричник со телефонски каиш : Синџи торбички за продавници 35 картички како што се дебитн

DEN 191.84

Држач за монтирање на автомобили магнетна наизменична струја на отворот за отворање на отворот за роти�

DEN 1.33

Специјално дизајниран : пријателски и лесен за инсталирање Висок одговор : Нежен допир, лепила, лесен за

DEN 1188.80

? [ПРЕДНОСТ ЗА ИГРИ] Опрема За Игри Со Боксови Компатибилна со Micromax Infinity N12 Технологијата за брзо активир�

DEN 468.48

Брз двојно USB порти за полнење 24 W / 48 A USB CAL CHALGER ги наплаќа вашите омилени мобилни уреди, вклучувајќи i Pad

DEN 0.67

⌚●Компатибилни Модели€полнач специјално дизајниран компатибилен со fitbit полнење5 полнење4 паметен ча�

DEN 239.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 318.56

Лесен Пренослив : иглата За Дигитални таблети е лесна и извонредна во изработката, осигурувајќи дека ги

DEN 79.84

Компатибилен модел : Нашите опсези за часовници компатибилни Vivo Active 3 / Vivo Active 3 Music Fitness Smartwatch Исто така, п�

DEN 1140.80

Да се биде изработен од цврст аеро динамичен, алуминиум од типот на авиони ја одржува оваа мала тежина Л�

DEN 916.80

[Широко компатибилност : ] Овој штанд за бирото има повеќе агли може да се прилагоди (ротирачки 270 степени

DEN 1.67

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Nokia Asha 500 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот

DEN 2.67

100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара н

DEN 639.84

3 во 1 Магбезбедна станица за полнење безжично : Полначот за безбеден маг може да го полни вашиот i Phone, AirPod

DEN 1.33

【Компатибилни модели】 опсегот за замена на Vozehui совршен компатибилен со Fitbit Versa 2 / Fitbit Versa / Fitbit Versa Lite �

DEN 2.67

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашата Мува TS111 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот

DEN 3.00

Силно Магнетно Држење : нашиот држач за телефон има 8 големи премиум магнети N52 за сигурно и стабилно држ�

DEN 3.33

Прославете ја геј гордоста : Овој пакет од 25 држачи на паричникот на мобилните телефони на Даниел Квасар

DEN 881.60

За Gear S3 опсези / Galaxy Watch 46mm опсег компатибилен со Samsung Gear S3 Frontier, Samsung Gear S3 Classic и Samsung Galaxy Watch 46mm SM R800 Или друг

DEN 872.00

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Nokia 51 плус ја зголемува издржливоста и точноста на врв�