.

.

Со попуст
Линкокс Женски Долна Облека Со Висок Струк Памучни Гаќички-Дишечки Дами Што Дишат Гаќи Мека Целосна Покриеност Плус

Линкокс Женски Долна Облека Со Висок Струк Памучни Гаќички-Дишечки Дами Што Дишат Гаќи Мека Целосна Покриеност Плус

DEN 175.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер УДОБНО, МЕКО и ДИШЕ : ви нудиме 95% памук и 5% долна облека со висок струк Спандекс. Материјалот е мазен и растеглив што останува во форма дури и по миење или сушење. Исто така, памучната ткаенина е мека, дише и се чувствува многу удобно на вашата кожа. Долната облека погодна за кожата ви дава удобно чувство како да не носите ништо. ОСТАНЕТЕ БУДНИ, БЕЗ ТРКАЛАЊЕ : оваа долна облека за контрола на стомакот со целосна покриеност не е како неквалитетните долна облека. Тоа не се тркалаат, куп, или имаат шевовите. Појасот е направен со еластична ДВОСЛОЈНА ткаенина со Еластична лента која останува удобно цврста на вашето тело, давајќи ви елементи за измазнување и контрола на стомакот. Го намалува изгледот на врвот на мафините, покажувајќи ги вашите убави колкови, со што се чувствувате многу посигурни во него. БЕЗ ВОЗЕЊЕ НАГОРЕ и КЛИН : Нашите гаќички со висок струк се целосно покриени одзади, удобно се вклопуваат на вашиот задник и остануваат ставени, не кревајте го образот на задникот. Околу нозете е покриена еластична лента. Тие не ги врзуваат или штипкаат областите на свиткување на нозете и никогаш не возат нагоре. Ќе заборавите дека ги носите, без влечење, прилагодувања, само целосна удобност. СОВРШЕН ЗА СИТЕ ОБЛИЦИ : ние нудиме големини кои се движат од М ДО 5ХЛ за да се осигураме дека секој може да го има истото совршено искуство со оваа памучна долна облека со висок струк. Отворите на нозете и појасот имаат еластични појаси што овозможуваат удобно вклопување без да бидат премногу затегнати. Дајте Си Шанса : нашата долна облека може да изгледа премногу скапа во споредба со другите на пазарот, но квалитетот е многу различен од другите. Па зошто да не си дозволите да уживате во нежната, супер удобна долна облека и ќе ви биде толку драго што го правите тоа. Со нив, сега можете да излезете самоуверено и елегантно со стил без да се грижите дали ќе се тркала или ќе ви биде непријатно кога седите. Пробајте еден денес и нема да сакате повторно да користите друг бренд.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1284.80

Со овој тип на монтирање, склопот на колоната со кран со стрела е прицврстен на претходно истурена бетон

DEN 0.67

3 дизајн на решетка, Добар далечински управувач за складирање, остатоци од маса, стабилност што не се лиз

DEN 3.33

Заштита од испакнатини и гребнатини Одговара на различни модели на таблети Лесен за употреба со едност�

DEN 3.00

100% памук Затворање на врвка Машинско Перење Официјално лиценциран благодарен мртов маичка...

DEN 1.33

3СЛОЈНИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 20 хартиени салфетки со врвен квалитет РУЧЕК, ВЕЧЕРА, ДЕСЕРТ : Салфет�

DEN 0.67

2023 Дипломирање Украси : Пакетот вклучува 24 парчиња исечоци ознаки, 11 јарди јаже и 1 парче алатка за навој

DEN 2.67

♥ УДОБЕН материјал изработен од висококвалитетен дрвен материјал, цврст и добро изработен за да ви пом�

DEN 91.04

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 2.67

Замена ЗА ЛИНКОЛН МКЗ ГОДИНА 2010 СУЕТА ОГЛЕДАЛО СВЕТЛИНА Единица по продажба : 10 Замена ЗА ЛИНКОЛН МКЗ ГО�

DEN 2.00

1969Д Џеферсон Никел За Нециркулирани Сликите на производите се од точната колекционерска монета (и) што �

DEN 1299.20

100% сосема нов и висок квалитет Специјално дизајниран спој, ремен за зглоб со брзо ослободување, умерена

DEN 497.28

Запчаниците најчесто се користат за возење на две вертикални вратила, но исто така се прилагодени за во�

DEN 175.84

①Пакет 98 парчиња пчелни забави, вклучени 24 парчиња привезоци за пчели, 24 парчиња ознаки за благодарност

DEN 479.04

Тешка вреќа за ѓубре со мала густина Екстра силните вреќи за ѓубре се три пати поотпорни на пункција од �

DEN 159.84

Пакетот Вклучува : Број 9 и 0 Балони, 1 Слама на Надувување,Лента Од 315 Инчи Полимер двослоен задебелување �

DEN 438.40

Црна Свадба Покани : продадени во сет од 30 парчиња (ако сакате 60 парчиња, изберете количина 2) Импресионир

DEN 1.33

Изработени од најквалитетна природна мека кожа Секој дел од кожата има уникатен стил, така што секоја т�

DEN 1508.80

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

DEN 3.00

Стабилизација На Сликата : СензорСмена Sony Alpha a77 II Dslr Камера со 1650mm f / 2 Опис на производот Sony A77 II Дигитале�

DEN 604.96

Ракување : Огромно Бр Ова е футрола за паметни телефони од популарната марка "ЕСНО" Материјал : случај те�

DEN 105.44

100% Полиестер 4 јули дуксери за жени со изреки дуксери за жени плус големина дуксери со дуксери за жени пл

DEN 89.28

100% Легура Користење На Висококвалитетни Легирани Материјали, Еколошки Модерен Дизајн, Уникатен Приказ

DEN 367.52

СОВРШЕН ПОДАРОК : Уникатна идеја за подарок за вашите пријатели и семејство Изненадете ги На Денот На Вљ

DEN 2.33

Материјал отпорен на вода И Задебелен Дизајн оваа Торба За шминка Глопи е дизајн со 3 слоја, патничката �

DEN 136.80

6" х 12" автомобилска ознака за метална регистарска табличка со висок сјај Изработен од најквалитетен алу

DEN 1587.20

Применливи Сцени : Се Користи за поврзување на 2 цевки во иста насока и во линиски вентил со систем за дво

DEN 2.00

Проширува Дисплеи Со Висока Дефиниција До 115 Стапки Од Изворот на 1080p Ја Елиминира Бучавата Од Опремата �

DEN 0.33

Одете од едноставно во сензационално со тврдите пластични квадратни чинии на Партиските Основни Работ�

DEN 2.67

●Совети За Големина На производот : Штитникот за Прскање На Славината е приближно 14,6" х 5,5 " инчи, погоден

DEN 1.00

Направено со 100% Премиум памук Овие Памучни Тркалезни Влошки од 2,25 инчи се Меки и Нежни За Кожата, Вкупна