.

.

Со попуст
Сад За Храна за мачки Нерѓосувачки Челик Сад За Јака За Мачки Двојни Одделни Врски За Кучиња Розова [Висока Двојна Чинија]

Сад За Храна за мачки Нерѓосувачки Челик Сад За Јака За Мачки Двојни Одделни Врски За Кучиња Розова [Висока Двојна Чинија]

DEN 979.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Гумено Дно : гуменото дно на садот од нерѓосувачки челик на кучето може ефикасно да ја намали бучавата и лизгањето кога миленичињата јадат, а во исто време и дрвениот под од гребнатини Гумено Дно : гуменото дно на садот од нерѓосувачки челик на кучето може ефикасно да ја намали бучавата и лизгањето кога миленичињата јадат, а во исто време и дрвениот под од гребнатини. Научни Детали За Дизајнот : садот за мачки усвојува дно со зголемен сад од 14 см, што го олеснува јадењето. Погоден е за висината на телото на повеќето мачки и го штити' рбетот на миленичето. Дното На Садот Со лак : дното На садот не остава мртви агли, дизајнот на лакот, зрното природно се лизга до дното, без отпад. Лесно за расклопување, двојна употреба за јадење и пиење. Посебна Основа : Лесно се додава храна и чиста, голем дијаметар од 14 см, одбиваат да сакаат миленичиња црна брада, дизајн на уста длабока 4,5 см, ефикасно спречува прелевање на храната. Висококвалитетен Материјал : садот за кучиња е изработен од висококвалитетен материјал од НЕРЃОСУВАЧКИ челик и СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, без ' рѓа, без необичен мирис, антикорозија и антиоксидација.

Главните својства

Item Type:
Stainless Steel Cat Bowl
Material:
Stainless Steel + ABS
Size:
Approx. 14 x 15cm/5.5 x 5.9in
Package List:
2 x Base1 x Stainless Steel Bowl:
Note:
Please allow 1‑2cm/0.4‑0.8in error for manual measurement:
Избор на купувачот
DEN 0.67

●ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА●Зелена;ХГолем, 27,5 "х 27,5", за мало куче до 40 фунти ●ПОДЛАБОК СОН●Уникатниот дизајн Н�

DEN 2.33

Гроздобер Снегулки Платно Коска Куче Играчка Овие играчки се многу издржливи и имаат долг живот Секога�

DEN 2.67

Големина на бандана за кучиња : 53, 3х53, 3х76, 2 см / 20, 9х20, 9х30 инчи, погоден за мачки од сите големини и кучиња �

DEN 3.00

【Разновиден дизајн】 : Магичен помошник да ги направи старите работи корисни! Светлечката лента со најл

DEN 7138.40

Мултифункционалната перница е мека и удобна и удобна за легнување Имитација на кадифе од еленска кожа, �

DEN 3.33

Материјал на телото : пластика Напон : 110240 V.Големина : околу 18,5 см Батерија : Вградена 1000mah батерија Посто�

DEN 3.33

За четири нозе фан сакајте го вашето куче? Loveубов фудбал? Оваа играчка за кучиња во форма на фудбал е точ

DEN 2.67

Одговара на 1318 "големина на вратот и е широка 1,5" Јаката Мартингејл обезбедува олеснување на притисокот �

DEN 447.84

✿ Материјал Бамбус+Нерѓосувачки Челик ✿ Лесен за чистењесадот од нерѓосувачки челик е отстранлив за л

DEN 383.84

● Димензија На Ранец за миленичиња : 14,56" L x 9,8 "W x 13,38" H Погоден За кучиња и мачки до 15 килограми и повеќето

DEN 281.60

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 384.00

Предлагаме инготите со тежина да се користат само кај возрасни кучиња во текот на 18 месеци Препорачувам

DEN 0.67

Издржлив и Цврстбазенот за миленичиња е изработен од екстратврд задебелен пвц материјал од 0,6 мм и тврд�

DEN 367.84

Лесно ги чува киблите, играчките и третманите три џебови од торбата за лекување се доволно големи за да

DEN 1548.80

1 Прецизен мотор, ниски вибрации и ултра тивок дизајн, ослободете го од работна бучава со само околу 50 db М

DEN 207.84

Ѓердани од урна За ПепелМатеријал : заштита НА Животната СРЕДИНА се користи НЕРЃОСУВАЧКИ челик 316 L, ниск

DEN 479.84

ПОДГОТВЕН за Неред, лесен начин за носење храна, вода и задоволства на вашето куче за денот или кратки па

DEN 2.00

Многу Е Мек и Удобен за Носење Со Прицврстувач, Лесен За Прилагодување Кога Е Внатре И Надвор Сува Крпа И

DEN 655.68

+ВОДООТПОРНО и ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ Седиштето ЗА Автомобил За Кучиња ГАСУР за Патување Со Домашни Миленици

DEN 3.00

? Капацитет : € XS : 68 Чаши храна, гумени мат : 18"*8.3",за кученце мали кучиња мачки.7 Чаши храна, мат : 20.7", за мал

DEN 479.84

Големина на производот : Горниот дел од кривата каде што нашите очила се вклопуваат на кучето е 7инч, што

DEN 0.67

големина : 31€26€44 Cm Функционалност : лесен за носење, воздушна мрежа за подобра циркулација на воздухот �

DEN 393.12

Долготрајна гумена топка за тренирање или играње Изработени од силен и издржлив природен кауч...

DEN 191.20

Влезен Напон : 100~240ВАЦ 50 / 60хз, Светска Употреба Безбеден стандард : ФКЦ,СЕ, Ro Заштита од краток спој, Над З�

DEN 37.28

Quality Callity Tersation : Овие Кошули Се Направени Од Материјал; Тие Се Меки И Дишат За Да Ги Носите Во Секојдневни�

DEN 2.67

НерфТВРД : материјалите со квалитет На Нерф ја прават Нашата Топка за Крцкање Баш совршена за носење и з�

DEN 1.67

Мерик Жито Слободен Влажни Кутре Храна, Кутре Плоча Пилешко Рецепт Конзервирана Храна За Кучиња, Мерик �

DEN 367.84

Овој кученски елек е направен од ултрамека ткаенина од руно, обезбедувајќи пријатно и лесен чувство Тоа

DEN 1167.84

Пакет : Овој пакет содржи не'рѓосувачки челик Херм Спренгер Пронг јака за кучиња; Брзо ослободување на к�

DEN 0.67

Совршен подарок за роденденот на вашите миленици, фотографирајте и снимете го убавиот момент Средна го�

DEN 607.84

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 3.33

ПРАВИ 40 КИЛОГРАМИ ХРАНА : само додадете топла вода за здрав и вкусен оброк што ја рехидрира неговата теж�

DEN 1456.00

Нема Систем За Следење На Поводник За Влечење КучињаОткрива какво било влечење или влечење и автоматск�

DEN 552.00

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 287.20

Широко Се Користи : долгата врска за обука за куче, изработена од јаже на алпинисти Тој е силен, но лесен..

DEN 2.00

Опишете : половина од животот на миленичето е дружење и половина чека Нашите миленици нè придружуваат с�

DEN 3.00

DT ПакетDt Работи Темперамент Со" ФОРЕНЗИКА КУЧЕ "ЛепенкаПортокалСредноОдговара 28" 38 " + Поместена Кутре П�

DEN 347.20

ИЗДРЖЛИВО И ЛесноСилно внатрешно јадро од нерѓосувачки челик со лесна пластична обвивка од ТПЕ е идеал�

DEN 1919.84

Мерења22" W x 25" L x 30 "H Дрвена Рамка & 24" l x 28 " W Перница Покритие Куќа за вашите прекрасни пријатели животни...

DEN 3.00

Премиум компоненти : (i) Цврста база на пена од 3 инчи за супериорна целокупна удобност, подобрена здравст

DEN 204.80

【Правилна големина】 : Зимските палта на кучињата има S, M, L, XL, XXL 5 големина, погодни за повеќето кучиња Си

DEN 2.67

[ Тактичко Куче Искористете ја тактичката ширина на поводник 1,2 инчи и флексибилна должина од 3,2 стапки д

DEN 1128.96

Капакот со патент може лесно да се отстрани за перење во машина Капакот за замена е достапен од производ