.

.

Со попуст
Примамлива Макс 2 Специјална Маскара На База На Вода За Продолжување На Трепките

Примамлива Макс 2 Специјална Маскара На База На Вода За Продолжување На Трепките

DEN 271.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ова е ЗА КОЛИЧИНА Од 1 Макс 2 На База На Вода Специјално Злато За Маскара Тоа е една од најсоодветните маскари специјално направени за продолжување на трепките на пазарот. Работи одлично и на природни трепки. Оваа маскара Максим2 е идеална за продолжување на трепките, како и за природни трепки. Тој е целосно растворлив во вода и еколошки. Ова работи одлично Со Max2 Заштитен Слој Запечатувач (исто така се продава во нашата продавница) . Содржи Екстракти од Матичен Млеч И Билки.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 79.04

? ●Дизајн Со двојна завршница ● Течен коректор на едниот крај и коректор се лепи на другиот крај Достап�

DEN 3.33

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од ц�

DEN 2.00

Водоотпорен Водоотпорен Висококвалитетен Лесен За Употреба Долготрајни Привремени ТетоважиМожете да

DEN 2.33

Големина (Прибл) : 10х9см / 3, 9х3, 5 инчи Палетата за уметност за нокти е изработена од материјал од смола, маз

DEN 2.67

`+Шарени Сенки За Очи Молив За Сенки Оваа мешана боичка за сенки може да се користи како крем сенка за очи

DEN 0.33

€шик разговор мулти хром кармин ● шикразговор мултихром течен кармин доаѓа во различни нијанси на врт�

DEN 2.00

Токму на Време за Ноќта на Вештерките тука Е Невеста на Чаки привремена тетоважа, изгледа исто како во ф�

DEN 70.40

Забелешка : Сите Четири Броја Се Со Иста Боја Големина : 9, 8смх2, 8смх1, 9см Поларизирајте Светлина, Високо З

DEN 784.00

Вистински исушени налепници на телото на цвеќиња од цвеќиња : Отелотворуваат мекост и убавина во овие п�

DEN 0.33

Тело уметност Одлично за летото и фестивалите Трае 15 дена со грижа, димензии на производот : Идеално за м

DEN 368.00

Совршената нијанса на црвен кармин уникатно свој Дувоп отклучи нешто ново! Приватната Црвена Боја, карм

DEN 3.00

СТАП ЗА СЕНКА ВО БОЈА : Сенки за очи со Повеќе задачи што ги покриваат, вајаат и ги обложуваат очите од мо�

DEN 395.20

Мек Ограничено Издание Powerpoint Око Молив Сенка : Услуга За Шишиња (Шампањ) Големина : 0,04 мл / 1,2 гр ограниче�

DEN 1.33

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

DEN 0.67

Совршено Пакување И Погодно За Многу ПриликиПогоден За Шопинг, Спорт, Пливање, Танцови Забави, Свадби И �

DEN 0.67

Оваа палета има одлична формула која опфаќа различни бои што ви се потребни, топли, неутрални, живописни

DEN 352.00

ЛАУРА ГЕЛЕР ИНКРЕДИБИЛЕН ГЕЛ ВОДООТПОРЕН МОЛИВ ЗА АЈЛАЈНЕР ОТПОРЕН на ДАМКИ СО ВГРАДЕН ОСТРИЛКА : црни �

DEN 1.00

МАСКАРА Нашата Маскара За Трепки Содржи Нежни Состојки Кои се И Пријателски Расположени за Чувствител�

DEN 51.04

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

DEN 3.00

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 207.20

Спакувана со пигмент, Шминката Со Стапчиња од Крем обезбедува интензивна исплата на бојата Градежна, ме

DEN 3.33

Карминот Е Водоотпорен И Пот , Не Се Држи До Чашата И Не Е Лесно Да Исчезне Шармантниот Мет, Трајната Функ

DEN 2.67

€ Долготрајни и водоотпорен тешко е да се избледи ●Течниот мат кармин има пигмент со висок интензитет �

DEN 1.00

€_Тип на артикал € 3 парчиња тенок цевка кармин розова црвена сина кармин сет Расположение Промена На Б�

DEN 2.33

Цевка За стапче за трепки : Погодна За козметички продавници, пазари, козметички салони, козметички веле

DEN 2.33

Го елиминира сјајот и го изедначува тонот на кожата Дава мека прозрачна завршница Ултра лесна текстура

DEN 90.56

Обезбедува смела, претрупан боја 10 ЧАСА живописна боја со висока дефиниција Останува удобно цел ден...

DEN 3.00

Заситете ги усните со оваа боја на течна боја на усните Доаѓа во различни нијанси кои се движат од мат, в�

DEN 862.40

Брилијантен осветлувач на очите Осветлете го и истакнете го вашиот изглед за неколку секунди со овој во

DEN 2.00

Големина : 11х18см*9 листови Навистина ефикасни и издржливи, ако е добро заштитена, може да развие боја око�

DEN 182.24

●Шарени И Мешани Q : Овие Сенки За Очи Лесно Се Мешаат Сенката За Очи Може Да Се Користи Влажна Или Сува...

DEN 117.92

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО : преградата на трепките во форма на заб на главата помага при четкање маскара, делот