.

.

Со попуст
ProHelix 14 Заменливи Дизајни Што Се Прицврстуваат на Стисокот на Телефонот, се вклопуваат Во Приклучоците: PopGrip-Заменете Го Дизајнот За Неколку Секунди И Онолку Често К

ProHelix 14 Заменливи Дизајни Што Се Прицврстуваат на Стисокот на Телефонот, се вклопуваат Во Приклучоците: PopGrip-Заменете Го

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Променете го дизајнот на стисокот на телефонот без да купите нов! Едноставно прилепете на кој било од дизајните Можете исто така да ги соблечете кога сакате. Променете го дизајнот за само 12 секунди. Секој може да го стори тоа. Направено со издржлив сјаен финиш и живописни бои. Вашиот телефонски стисок ќе изгледа убаво како и вие! (Ова не се налепници, тие се вистинска пластика). Совршен мал подарок! Дајте една на вашата сестра, ќерка, мајка или внука!. Вклучени се 14 дизајни-мермер, куче, мачка, цвеќиња, галаксија и апстрактни дизајни. Променете го дизајнот на стисокот на телефонот без да купите нов! Едноставно прилепете на кој било од дизајните. Можете исто така да ги соблечете кога сакате.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1264.00

Голем капацитет на батеријата : Време на работа до 12 часа (време на спиење), способно да го полне телефоно

DEN 1.33

[2 Во 1 Телефонски Јаже] : 2 Во 1 Универзален држач за телефон ги одржува вашите раце слободни и достапни во

DEN 3.00

КлипВклучено Селфи Светло : универзален држач за мобилен телефон : минималната ширина на овој држач за м

DEN 222.08

●Компатибилност● заштитникот На Екранот е компатибилен Со One Pl T 5 G Неговата чувствителност е многу по

DEN 2.33

Работи со помошен приклучок од 3,5 мм Вклучени се 3 големини на гел за изолација на бучава Димензии на про�

DEN 1078.24

Мултифункционална употреба : Додадете картичка и може да стане држач за мобилен телефон за десктоп за а�

DEN 1.33

Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100240 V 50 / 60 HZ Компа�

DEN 1.00

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 3.00

Фино Точка технологија капацитивни игла врвот препознава на повеќе видови на капацитивни екран на допи

DEN 2.67

€66 FT Долг Двојна Порта Apple Iphone полнач qu6.6 FT Apple Полначи за i Phone со 2 USB порта ви овозможува да наплаќате два

DEN 2.33

● СОВРШЕН ПОДАРОК И ЗА ВОЗРАСНИ И ЗА ДЕЦА : VR слушалките работат со апликации за мобилни телефони и VR за �

DEN 1.33

[Мермер случај за Galaxy A20 / A30] Специјално дизајниран за Samsung Galaxy A20 / A30 Доказ за отпорен на шок / доказ / отп�

DEN 3.00

? [Едноставен и лесен за употреба] користејќи едноставен, но брилијантен концепт за безбедно да го зафат�

DEN 6052.64

Силен и цврст Преклопен, лесен за носење Може да се фиксира на масата Добро за читање, одржување, набљуду

DEN 1.00

Земја како етикетирана 100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара �

DEN 1.00

Заштитникот На екранот Tech Skin компатибилен со Lg Genesis е специјално дизајниран со користење на прецизна те�

DEN 169.60

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

DEN 3.00

Компатибилни модели : АКВОС ТЕЛЕФОН (IS14 SH) Компатибилност : 3,7 инчи Компатибилни модели : АКВОС ТЕЛЕФОН (IS1

DEN 680.80

【5 во 1 станица за безжично полнење】 Безжичниот полнач може да наплати за телефон, Apple Watch и Air Pods во исто �

DEN 518.40

100% Сосема нов И Врвен Квалитет со Ниска Цена Отпорен на нечистотија, отпорен на кршење и материјал проти

DEN 623.20

? [95 W Power] Полнач за автомобили во Boxwave компатибилен со Vivo V23 E Полначот за автомобили во Rapid Rush PD е еден од н�

DEN 1.00

⚓ [Прво безбедност] Клипот Magnetomount го олеснува одговорот на повиците, користете ги вашите GPS или да свири�

DEN 0.67

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Lenovo P2 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот! О�

DEN 283.04

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се п�

DEN 0.67

[Поддршка за отклучување на отпечатоци од прсти] Надграден заштитен екран за приватност на Galaxy S23, специ�

DEN 1.33

【Компатибилни модели】 : За Apple Watch Series 1 2 3 4 5 6 SE 【Поврзување со притисок】 : Останете безбеден за вашиот i

DEN 127.20

? [ПРЕНОСЛИВ] Торбичка За Игла Со Боксови Компатибилна Со Екранот На Fujitsu E249 Допир Никогаш повеќе не го гу

DEN 0.33

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1.33

Гаранцијата на производителот не може да се примени Ова е додаток за лепење на задниот дел од вашиот пам

DEN 152.16

Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Површината На Мајкрософт 3 Работи на сите капацитивни екрани

DEN 239.20

? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] ова неверојатно пенкало работи СО ТОЧНО СОВРШЕНСТВО на Јазичето Галакси Пр�

DEN 328.48

Гаранцијата на производителот не може да се примени (В) Хиро Машима / Коданша, НТВ Може да има разлики во

DEN 2.00

[Силно магнетско тело на телото] Овој моќен држач за магнетски телефон може да создаде моќна привлечнос�

DEN 1.33

? [БЕЗ ПРОБЛЕМИ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Душата Киа 2021 (10 Активното Игла Акупунт Не бар

DEN 110.40

【Компатибилни модели】 Вклучувањето за часовници компатибилен со Apple Watch 38mm / 40mm / 42mm / 44mm; Модели : Сер�