.

.

Со попуст
Стерлинг заптивка ORVT107X50 Viton број-107 стандард О-РИНГ, флуорополимер еластомер, 70 тврдост на Дурометар, 7/32 ID, 13/32 OD

Стерлинг заптивка ORVT107X50 Viton број-107 стандард О-РИНГ, флуорополимер еластомер, 70 тврдост на Дурометар, 7/32 ID, 13/32 OD

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ова соединение нуди одлична хемиска, температура, стареење и отпорност на озон Ниско оток во маслото ASTM бр. 1, и IRM 902 и IRM 903. Одлична отпорност на киселини, горива, минерални и растителни масла и масла, алифатични, ароматични и хлорирани јаглеводороди, хидраулични течности што не се запаливи (HFD) и многу органски растворувачи и хемикалии . Опсег на температура : 2 степени до 400 степени F (-16 степени до 204 степени Ц). Ограничувањата се пареа, топла вода, амини, поларни растворувачи, органски растворувачи со мала молекуларна тежина и течности за сопирачки засновани на гликол, амонијак гас, ниски молекуларни органски киселини (формални и оцетни киселини). Ова соединение нуди одлична хемиска, температура, стареење и отпорност на озон. Ниско оток во маслото ASTM бр. 1, и IRM 902 и IRM 903. Одлична отпорност на киселини, горива, минерални и растителни масла и масла, алифатични, ароматични и хлорирани јаглеводороди, хидраулични течности што не се запаливи (HFD) и многу органски растворувачи и хемикалии . Опсег на температура : 2 степени до 400 степени F (-16 степени до 204 степени Ц).

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 660.00

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 2.00

материјалот ќе ве натера да го користите лесно Оваа ставка е направена од метал, бидејќи е против ' рѓа и

DEN 359.68

Севкупна димензија (во инчи) : 18 x 27; Големина на сликата (во инчи) : 16 x 16 Направено од 100% полукапачен полиес

DEN 215.84

Тоа може да се избегне јајца кревка лесно случајно Совршената изработка и уникатниот дизајн ја обезбед�

DEN 1582.40

Опис на материјалот : пвц лепило налепници дополнителна структура : налепница Со Двојна рачка + филм за п

DEN 1099.84

?●ОПРЕМЕН СО 3 БРЗИНИ : овој вентилатор за осцилирачки пиедестал со 3 брзини нуди ниски, средни и големи б

DEN 3.33

Вегански и без СУРОВОСТ Сертифициран ОД ПЕТА, џоли веганските производи се 100% вегански и без суровост Н

DEN 463.84

12 V DC кабел за напојување за Inogen One G3 IO300, Inogen One G4 IO400, Inogen One G5 IO500 и најновиот Иноген Rove 6 IO501 Замена на оригин

DEN 84.00

Прекинување на завиткување со бариера на никел 0,020 "Терминална ширина NTE Electronics SR11206191 Површинска монтажа

DEN 479.84

Оксфорд ткаенина Висококвалитетна оксфордска ткаенина, со водоотпорна обвивка додадена внатре, подоба

DEN 2112.00

Супер економичен Прецизен Линеарен Водич HGH20 CA Превоз Слајд Цпу гравирање робот Линеарни Водич Слајд Бл

DEN 2131.68

* Сечилото од 14,2 инчи може да обезбеди брз проток на воздух, тајмер од 60 минути и има три различни Поставк

DEN 0.33

4г / 3Г Фантомска Антена Идеална За / 1800 / 1900 / 2100 / 2300 / 2500 / 2600 mhz Апликации Laird technologies' u LAIRD ' S TRA6927 M3 NW001 3g / 4 G по

DEN 1.00

●Издржлив материјал : кутијата за ручек е изработена од нерѓосувачки челик 304 и ПП за контакт со храна И�

DEN 0.67

ИНДУСТРИСКИ КВАЛИТЕТ | Пакување од 12, тркалезни долни епрувети со капацитет од 5 мл Секоја епрувета е изр

DEN 1099.20

Издржлив материјал : Potholders 3 парчиња (секој 8,25 "x825") се изработени од траен полиестер со полнење со памук Д

DEN 3.00

[Премиум 100% Силикон За Храна] сет на силиконски шпатула е направен од здрав и пријателски материјал, отп�

DEN 2.33

Производ 1 : Напреден термички ламинатор со 1минутно загревање со технологија Insta Heat Производ 1 : 121 / 2 "Шир�

DEN 3.33

Дизајн на рачката : Дизајниран Со ergономска рачка, удобен зафат, лесен за држење, лесен за заштеда на напо

DEN 1.00

【Мотивациски цитат и маркер за време】 Со мотивациски цитат и временски маркер на неа, шишето со вода е �

DEN 484.64

Микро Прекинувачи Се користи во домашни апарати, аудио, играчки, глушец, деловни машини, комуникациска о

DEN 127.84

●Специјален дизајн●свежата куќа за печурки користи технологија на смола, која има одредена тежина, но

DEN 1105.60

УНИКАТНО ВИЕ : првото нешто што ќе го забележите За Колекцијата Аква Витае На очила со ниски топки е офсе

DEN 484.80

СКЛАДИРАЊЕ ЗА ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : Отфрлете го хаосот од неуредни фиоки и организирајте се со леснотија

DEN 646.40

☃Премиум Материјал☃ пондерираниот кадифен диносаурус е направен од премиум пп памук и грав Тоа е симп�

DEN 214.88

Материјал : ЗАШТИТА НА Животната СРЕДИНА 316l Изработени од нерѓосувачки челик, издржливи, без избледени,

DEN 447.84

?2 Sizes for You to Choose : We will provide you with two different sizes of RV window shades, 26" W x 24" L and 32" W x 24" L Not only are they light and easy to raise and lower, but Бој

DEN 2.00

Дрвена конструкција Користете за создавање полици или украсување области од домот...

DEN 351.84

Мека Ткаенина : Нашата Корпа За Перење Е Изработена Од Полиестерска Ткаенина Тоа Е Удобно И Издржливо Пр

DEN 822.40

Делот ЗА багер СО FLTRACK е професионален производител кој се фокусира на производство на резервни делови �

DEN 223.84

Постелнина Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Воена Американска Морнарица Тркач На Маса Висок Квалитет И Издр�

DEN 2.00

2,400 x 2400DPI интерполирана максимална резолуција Брз, 1Пасметод за скенирање Извор на светлина на ладна кат

DEN 271.84

Број на модел Само само за референца, проверете го изгледот на предметот и вашиот оригинален дел внимат�

DEN 2.33

Материјал : Полиестерски Микрофибер Со Вграден Филтер За Облак Од Перница Материјали од висока класа ко

DEN 1.67

[ДИЗАЈН МОНТИРАН НА ГЛАВА] нашиот лупа монтиран на глава со led светло е за внимателно набудување Препора�

DEN 291.04

Сос контејнер сос од сос сино и бело млеко сос чаша керамички сивнат брод со гравита сад (200 мл) што может�

DEN 1.33

Без вентилација : Не Е Потребен Оџак, Гасоводи, Ниту Електрична Енергија Патентиран Дизајн Користејќи Т�