.

.

Со попуст
Британец укажува на текст англиски претставува организатор на држачи за молив за молив

Британец укажува на текст англиски претставува организатор на држачи за молив за молив

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : 3,6 инчи*3 инчи*4,3 инчи (L*W*H) Класификација : Казри. Функција : Лесно организирање : Држачот за пенкало и држачот на молив помага да ги одржувате материјалите за канцеларии уредно зачувани и лесни за пристап; Разновидни : високи, цврсти и доволно пространи за да држат најразлични канцелариски материјали, вклучувајќи пенкала, моливи, владетели, ножици и многу повеќе; Погодно : помага да се создаде уредна, уредна работна површина дома, во училницата или во канцеларијата. Материјал : пластика. Количина на пакет : 1 x Penholder. Големина : 3,6 инчи*3 инчи*4,3 инчи (L*W*H). Класификација : Казри. Функција : Лесно организирање : Држачот за пенкало и држачот на молив помага да ги одржувате материјалите за канцеларии уредно зачувани и лесни за пристап; Разновидни : високи, цврсти и доволно пространи за да држат најразлични канцелариски материјали, вклучувајќи пенкала, моливи, владетели, ножици и многу повеќе; Погодно : помага да се создаде уредна, уредна работна површина дома, во училницата или во канцеларијата. Материјал : пластика. Количина на пакет : 1 x Penholder. Големина : 3,6 инчи*3 инчи*4,3 инчи (l*w*h) Класификација : Канхрани Фејтјур : Лесно организирање : Држачот на десктоп и моливче помага да ги задржите канцелариските материјали уредно зачувани и лесни за пристапување : високи, цврсти и доволно пространи за да одржат доволно Разновидност на канцелариски материјали, вклучително и пенкала, моливи, владетели, ножици и морифинични : помага да се создаде уредна, уредна работна површина дома, во училницата или во службената материјала : Пластична пакет Количина : 1 x Penholderthis Производот може да се персонализира.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.00

Пакетот вклучува : платно+тркалезни дијаманти целосен Dirll+еден сет на алатки Големина : Дијамантот е нов

DEN 2.00

Купете со доверба : Загарантирано да ги придржував најпребирливите процедури за контрола на квалитетот

DEN 1.00

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 7 / 8 инчи Спојување Создаден 2 Дијаметар : 7 / 8 инчи Должина На Спојување : 90...

DEN 3.00

Што Добивате : пакетот содржи 16 парчиња кеси за подароци за принцези и 16 парчиња розова ткивна хартија, ш

DEN 735.84

Пакет од 24 пластични лебдечки LED свеќи со топла бела светлина Водоотпорна и активирана вода Направено о�

DEN 2.00

Овој Пакет Содржи : 1x i Pad 102 7Та Генерација Витка Тврда Обвивка, 1 x Налепница За Држач За Молив За Јаболко м

DEN 3.33

✔ Features : Овој декоративен знак за дрво е сигурен дека ќе ви го осветли денот ✔ Достание за испорака : Нап�

DEN 0.33

Акрилик 80,9%, најлон 12%, полиестер 4,9%, спандекс 2,2% Удобна необврзувачка манжетналесна лесно, широко граде�

DEN 1475.20

Порцеланска плочка за вежба за ротационо дупчење Porc+ е идеален за дупчење порцелански плочки до цврстин

DEN 1.00

Мултифункционално : Светлото На Вентилаторот На Таванот Во Спалната Соба Има Далечински Управувач, Зат�

DEN 180.32

2 P6 T панел монтирање 2 Wafers Rotary Switch Band Selector 2pole 6 позиција 2 P6 T панел монтирање 2 Wafers Rotary Switch Band Selector 2pole 6 пози�

DEN 335.84

Материјал : Овој смешен ракав за лаптоп е изработен од ткаенина за нуркање, издржлива и лесна за носење, �

DEN 521.60

Печатената страна е направена од топла чувствителна ткаенина која е поблизу до природната температура

DEN 1701.76

Кадифен Оригинална мерино овча користете килим со овци, што е направен само од материјал со највисок кв

DEN 1.00

1 Направено од висококвалитетна легура, висока цврстина, отпорен на абење, остар сечење, висока ефикасно

DEN 1.67

Премиум полуавтоматски етикелер за шише Тешка конструкција Може да нанесете предна етикета или предна�

DEN 111.84

【Одлични материјали】 Нашите капаци на безбедносните ремени се составени од фланелета со меѓуслојни в�

DEN 223.84

[ДИМЕНЗИИ] : 49"(11×20см), Тежина : 140гр [МАТЕРИЈАЛ] : Изработен Од стп кожа со пвц прозорец, издржлив метален ха

DEN 255.20

Додадете свој уникатен стил на Вашиот Ладилник Јети со нашите комплети за кожа на целото тело! Со Design Skinz

DEN 364.48

✅ ГОЛЕМИНА15 (L) x 4 (W) Инчи ✅ ЅИД МОНТИРАНИДоаѓа со 4 леано железо куки, заедно со претходно изграден об�

DEN 2.67

Уникатни кутии за подароци Еастер се печатат со различни обрасци како што се зајаци, велигденски јајца,

DEN 2.00

Замена за 3М ​​S710 ламба и куќиште за проектор за куќи ТВ ламба Единица по продажба : 1 Замена за 3М ​​S710 л

DEN 1.67

100% памук Затворање на тока Само миење на рацете Капче со висок квалитет, извезено во САД Низок профил, не

DEN 4216.32

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 14мм Спојување со 2 дијаметар : 22мм Должина на спојување : 66 Спојува

DEN 3.33

Антипеење АнтиФинџер отпечаток 【Заштита на фотоапаратот】 Само компатибилна за i Phone 12 Mini! ! ! Покривот н�

DEN 2.67

Наменето за крајна удобност Направено да се лизне над главата на кучето 50 / 50 мешавина од поли памук, маш�

DEN 719.84

Цврст материјал : Секоја кутија за бонбони е изработена од исклучителен картон Тој е исполнет со мали бо

DEN 2.00

Може да филтрира хемикалии што не можат да се филтрираат со филтерхартија или дијафрагма; може да се кор

DEN 2.67

Материјал : пластика Боја : бела, Розова Видлив Дизајн, Удобен Практично складирање и земање Добар орган�

DEN 2.67

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти Изработе

DEN 732.80

25 листови одеднаш Два режими за врзување Степлер со долг дострел користи степени од 26 / 6мм или 24 / 6мм и ма

DEN 191.84

Внатрешното полнење е мек ватиран памук, обезбедувајќи ви удобна околина за спиење Оваа маска за спиење

DEN 0.67

Месечен календар за подлога за биро со еден месец по лист, еден блок дневно, кој опфаќа 12 месеци, јануари

DEN 2.00

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

DEN 1055.84

Направено од еколошки полиуретанска пена Со цел да се подобри чекорот на отворањето и специфичните аку�

DEN 1.33

20x Телефото леќи со висока дефиниција (црна завршница) Цело стакло Мултикотирана оптика Навој за да при�

DEN 3.33

Екрантирана заштита и стил за вашиот уред Спречува гребнатини на вашиот i Pad Безбеден зафат и намалена л�