.

.

Со попуст
Spetool 5 парчиња надолу Исечете го спиралниот рутер бит 1/4 инчен Шанк, должина на сечење 1-1/4 инчи 3 инчи екстра долги, битови на рутерот CNC поставени за секач за мелење на

Spetool 5 парчиња надолу Исечете го спиралниот рутер бит 1/4 инчен Шанк, должина на сечење 1-1/4 инчи 3 инчи екстра долги, битови на рутерот

DEN 1412.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Долу-пресечен бит остава чист горниот раб, но груб долен раб Одлично е за сечење плитки дадо, зајаци и видливи слотови. Кога сечење на dados или жлебови со намален бит, не заборавајте да ја забавите стапката на добиточна храна за да овозможите повеќе време за отстранување на чипови. Горе-малку остава мазен долен раб, но груб горниот раб. Нагорното сечење е подобро во евакуирањето на чипови, идеално за мозоци и тенони, жлебови, склопување или рутирање длабоки слепи дупки. Врши побрзо сечење додека ги влече чиповите нагоре. Компресијата малку ги исече и горниот и долниот дел, неговото спирално дејство ги влече двете страни во центарот на битот каде што исфрла од страна. Преку кратења во Харвудс, меко дрво, иверица, меламин и други фурнири. Направено од супериорен карбид според строги стандарди за квалитет на индустриска оценка. Обезбедете долг живот на сечење, силна издржливост и високо квалитетна завршница. 5 парчиња цврсти карбидни спирални рутер битови со 1/4inch shank и дијаметар на сечење 1/4inch, должина на сечење 1-1/4 инчи, 3 инчи за вкупна должина. ЦПУ завршува мелницата за иверица, даб, МДФ и кој било труд што работи и долг сервисен живот за Шарп. Спирални битови што се користат за непречено спуштено жлеб и слотови, матри, циклуси и дадо, заминете го исеченото отсуство со чист раб и горната површина, подобро од директно битови.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 160.00

ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО ЅИД КУКИ : 2 закачен брод во облик на ѕид декор е функционален и стилски МАЛА ГОЛЕМИНА : Мерк�

DEN 1483.20

Чипс Гејт, основана во 2010 година, е професионална алатка ЗА купување б2б И Б2Ц во областа на електронскит�

DEN 0.33

Висока дефиниција (обложен дизајн) +10 леќи од крупен Оптичко стакло со високоиндекс / ниска дисперзија 2

DEN 2.00

Боја [боја] : тиква жолта тип : Строб Модел Комплет Содржина : страна покритие во собата примени : ТМАКС (0811

DEN 2.33

100% Полиестер Произведено во САД или Увезено Затворање на врвка Машинско Перење Мрежестите странични па

DEN 2.33

【Симпатичен дизајн на цртани филмови】 Нашите украсни wallидни куки на животни изгледаат привлечно, нели

DEN 190.56

Име На Производот : Стаклена Клешта;Боја : Сребрен Тон Материјал : Нерѓосувачки Челик;Дебелина На Стакло

DEN 1296.00

Висококвалитетна Кадифена Ткаенина ✿€Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 38 W x 45 L Инчи секој.Машина за

DEN 3.00

Цена За : Секој Единица^Упатство За Употреба 'Линеарна Перница Блок Лого, Отворен, Роден Диа 1.250 Во, Вкупн�

DEN 0.67

Тоа е околу 4,76 инчи во дијаметар и висина од 2,55 инчи Отпуштен на висока температура и рачно изработена К�

DEN 2.33

Полиестер Пролетен фустан топла продажба Направени во САД или увезени Совршена облека за лето дневно н�

DEN 3.00

Големина : 6 " Прилагодена Состојба Налепница Отпорна На Гребење Винил ЕкоРастворувач Технологија За М�

DEN 1262.40

Надворешна Големина : 21 х 15 х 9 см / 8,3 х 5,9 х 3,5 инчи (Л*В*Ч); Боја : Зелена; Список За Пакување : 1 парчиња х Пат

DEN 1244.80

Камерон Сино Сосема Нова И Висококвалитетна Заменска Батерија ЗА Plantronics CS540 CS540 A Savi CS540 Savi CS540 A (Вклучени �

DEN 3199.84

Абразивите на репер 41 / 2 "x 7 / 8" T29 Drap Discs се идеални за мешање на површината, наклон, мелење, дебагирање, ком

DEN 191.84

Лесен Капацитет : Патничката Тоалетна Торба има големина 65 см, со затворен патент, има многу области за с

DEN 3.33

Новата козметичка кеса со голем капацитет лесно се чува на дофат на раката Пуштете се, држете се подалек

DEN 1.67

32 мл Издржливите високи црвени пластични тамблери се идеални за комерцијална или домашна употреба Елег

DEN 0.33

Пакет од 2 сунѓери за шминка : овие влажни и сув сунѓер за шминка се совршени по големина и форма, погодни

DEN 95.84

2023 работни панталони за жени Произведено во САД Или Увезено ✈Брза Испорака, Стандард : 714 Дена Испорака

DEN 486.40

КАРГО ПРЕВОЗНИКОТПОДГОТВЕНИ Оваа алуминиумска кутија за товар нуди удобно складирање и безбедност што

DEN 415.84

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

DEN 2.33

Изработени од материјал за долго време и издржлива употреба лесен за лесен и удобен за носење и складир�

DEN 271.84

Ве молиме Запомнете : ситниците За Накит не се вклучени ● Мултифункционална Кутија За Складирање : Голе�

DEN 90.88

Сандали за жени случајни летни станови 【Големи промоции】 ?? Ве молиме проверете ги специјалните понуди

DEN 731.20

Овој производ може да се пофали со специјално мелење на секачот, кое се формира со мелење Производот ужи

DEN 5047.36

Нбк Јапонија МЈЦ80ЕВХ 20мм до 24ммтип флексибилна Спојканбк Јапонија МЈЦ80ЕВХ 20мм до 24мм Флексибилна Спојк

DEN 3.33

LED биро ламба за нега на очите на допир допир затемнување на бојата заштитна ламба за очи, студентска сту

DEN 3.33

● Голема Продолжена Големина €Голема големина На Глувчето Рампа : 35 Нашата голема подлога за биро може

DEN 1007.84

Големината на ранецот е 14, 5х12, 5х5, 9ин (36, 8х31, 7х14, 9 см) Ранецот е изработен од висококвалитетна вештачка ко

DEN 660.80

Водечки Производител На Висококвалитетни Производи Меѓународна Слава За Нашата Разновидна Палета На Н

DEN 383.84

85% Полиестер, 15% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење Дизајнот на вВратот може да го ретуши

DEN 175.84

Изобилство Количина : ќе добиете пакет со 100 парчиња шарени пеперутки, количината е доволна за да ја задо

DEN 159.52

Дијатер на топката 2,5 см Лесен за употреба и носење Одличен подарок за волшебниот хобист или професиона�

DEN 595.20

Спортски Крпи : материјалот има голема способност за чистење Ги чисти главите на палките, костец, топки �

DEN 239.84

Кошницата ви помага да ги проширите можностите за складирање Се одликува со една голема жичана корпа за

DEN 1.00

Издржливост : Изработен од супериорен армиран материјал, издржлив и долготраен Лесна Инсталација : Спак

DEN 1.00

Опсег на ИСПОРАКА : Мистервац правосмукалка кеси 10 парчиња Filtration : Чист издувен воздух благодарение на п

DEN 630.40

Безвременскиот и елегантен дизајн ќе импресионира во годините што доаѓаатСтаклото со текстура со чека�

DEN 0.67

МОДЕН ДИЗАЈН : Чантата За Шминка Со Модна Чанта Јитани Усвојува 3Д Печатење, А има И Видови Слатки, Елеган

DEN 0.67

85% Полиестер / 15% Спандекс ОДЛИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ : 1 пакет содржи 1 капак на перницата, секој има должина до 20~2