.

.

Со попуст
Кубански ланци за врски Машки ѓердан и нараквици се поставува Мајами Изочен сребрен златен чакер дијамант хип хоп накит за момчиња жени

Кубански ланци за врски Машки ѓердан и нараквици се поставува Мајами Изочен сребрен златен чакер дијамант хип хоп накит за

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Изберете ѓердан и должина на нараквицата - ѓердан за кубански ланец за мажи : должина 45см (18инч)/50см (20инч)/60см (24инч), ширина 1,3 см (0,5инч); Нараквица : Должина 20см (8inch), ширина 1,3 см (0,5инч) Исклучителна изработка - површината на ѓерданот на хип -хоп кубанскиот линк се третира со високо -технолошко електропланирање, без оцрнување и никогаш не избледува. Сите rhinestones се поставени од занаетчии кои имаат искуство повеќе од пет години. Тие секогаш ќе ве ставаат на самото место во секоја пригода. Покажете ја вашата личност во секое време, каде било. Персонализирани кутии за подароци-Синџирите со ответ доаѓаат во кутија за персонализирана пифт, едноставен, класичен, елегантен дизајн. Овој сет на ѓердан на нараквица во стилот на хип -хоп во стилот на Мајами е вашите најдобри подароци за мажи, момчиња, ширина на момчето 13мм (0,5инч). Носење прилики : Запознавање / Дневно / Свадба / годишнина / Предлог. Подарок за : пријател / тато / сопруг / момче. Погодни за : млади и зрелост машки или женски. Идеја за подароци : Секоја ставка ќе дојде со кутија за подароци. Исклучителен занает-Висок лак завршен Креирај мазна површина; Одлична изработка на сребрена позлата, хипоалергична, трајно задржување на бојата; рачно изработено работење; еден по еден проверка; Изработено е од скапоцени легури и ААА австриски ринестон. Getе добиете : ѓердан од ланци со ланци од 1 x кубански врски + 1 x нараквица за линкови, сет спакуван во луксузна симпатична кутија. Дизајн : Целосен ѓердан од кубански ланец. Hip Hop 2 PCS комплет Мајами Curb кубански ланец ѓердан. Злато замрзнати поплочени ригистони cz bling рапер ѓердани мажи накит. AAA+ Rhinestones-направете го ланецот да изгледа поубав и ладен, висококвалитетен AAA+ Rhinestones открива брилијантен сјај и прецизен пресек, добро поплочен на металот, никогаш не треба да се грижите за тоа. Клип е многу добро дизајниран, едноставен и удобен, издржлив и силен. Високиот лак заврши создадете мазна површина. Високиот полски завршен создадете мазна површина; Одлична изработка на сребрена позлата, хипоалергичен, трајно задржување на бојата.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.33

●Попродажба 1 Пристигна во рок од 515 работни дена по купувањето Лесно се враќа : Откако ќе аплицирате за �

DEN 0.67

Двојна густина стп единствен Вратило мери околу 6" од лак РАБОТА ЧЕВЛИМашки Surretrack 6 & 8 во работната чизма

DEN 2.33

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот За испорака : Стандарден превоз 721 �

DEN 2.00

За испорака : Стандарден превоз 721 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

DEN 687.84

Тексас Затворање на копчето Машинско Перење Американската Машка Кошула Со Долги Ракави Во Тешка Катего

DEN 1.67

80%Полиамид, 20% Еластин Повлечете го затворањето Миење Раце Само Мраз Свила Менс Танга Материјал : дише ра

DEN 758.40

100% сосема нова ставка со висок квалитет Материјал : Мека ткаенина, удобна Повод : Оваа облека со две парч�

DEN 393.12

55% органски памук, 45% рециклиран полиестер Затворање на влечење машинско миење топло Лесно низ градите и

DEN 191.84

Полиестер+најлон Материјал : 85% најлон и 15% спандекс Одлична ткаенина, многу мека и еластична Удобно за н�

DEN 1.67

Увезени Затворање на патент Миење Раце Само Водоотпорна Јакна Во Технички Морски Дизајн За Сите Намени

DEN 2.67

Мешавина од памук Направено во САД и увезени Машината што се мие (внатре во 1 то миење) Стани! Биди горд! В�

DEN 95.84

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

DEN 598.40

95% памук, 5% спандекс Повлечете го затворањето Материјал : 95%памук, 5%спандекс.Соф и лесна ткаенина, одржув�

DEN 10649.60

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1126.40

✈✈1015 испорака Исто така, обезбедуваме експлицитна услуга за испорака, времето за испорака е само една �

DEN 3.33

• ❤ • 【Големина】 Ние сме азиска големина Ве молиме, внимавајте внимателно на деталите за големината п

DEN 1.00

80% полиестер, 20% спандекс Затворање на влечење Список специфичен стил комбинира издржливост, удобност и

DEN 399.84

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Памук и полиестер...

DEN 59.04

Машки маички кошули Направени во САД и увезени Почитуван гдин, ве молиме, погледнете ја табелата со голе

DEN 0.33

Направени во САД или увезени Високи, густи, мултинасочени столпчиња : Инженерски за да се зголемат перфо

DEN 1.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 95% полиестер, 5% еластан...

DEN 0.33

Полиестер, памук, еластан Повлечете го затворањето Материјал за миење ♥ Материјал : 80% памук, 17% полиесте

DEN 0.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 90% полиестер, 10% спандекс Затворање

DEN 271.84

100% Памук 16х12 Твил,перење Облека Затворање на бравата Миење раце или хемиско чистење Воена капа, Каки, 1612

DEN 3.00

џемпери за мажи Меко и удобно чувство со висок квалитет Секојдневно е направено подобро : Ние ги слушаме

DEN 95.68

100% Полиестер Затворање на копчето Машинско Перење графички смешни маици печатени маици со кратки ракав

DEN 0.67

Кадифе Еластично затворање Миење Раце Само Што добивате : има 6 парчиња бранова капа за мажи, има многу с�

DEN 1185.60

57% памук, 38% полиестер, 5% еластан Затегнување на затворањето Уа бура технологија ја одвраќа водата без да

DEN 559.84

100% полиестер Производи со висок квалитет Вклучува : маица со кратки ракави и пар шорцеви...

DEN 1.00

Поли Храбри 41,7%, памук 29,0%најлон 24,1%, Спандекс 5,2% Нема затворање на затворање Машинско миење и миење на ра

DEN 2.00

Големина : НЕ НИЕ или големина Ние Сме азиска големина, ве молиме проверете ја нашата големина на послед�

DEN 2.67

100% акрилик Само миење на рацете Плетенка со плетење Дупка за видливост Тип на фитинг : Snug Fit Тактичката м�

DEN 239.84

95% Рециклиран Полиестер, 5% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење ЗАШТИТАТА НА UPF ве штити од

DEN 2.67

Мешавина од памук Затворање на копчињата Само миење на рацете ❤ Материјал : Мешавина од памук ❤...

DEN 0.67

синтетички Затворање на патент Само миење на рацете Материјал : Памук, полиестер Топло и удобно : Машки л

DEN 1199.20

Направени во САД или увезени Рачно изработен ѓон Атлетичко инженерско мрежно горе Воздухот ладен Goga Mat �

DEN 111.84

За испорака : Стандарден превоз 721 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

DEN 412.80

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =