.

.

Со попуст
Дивит Шилп природна дрвена лента, чинија за служење за салата, зеленчук и овошје, голема длабока послужавник за семејство, забава)

Дивит Шилп природна дрвена лента, чинија за служење за салата, зеленчук и овошје, голема длабока послужавник за семејство, забава)

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Елегантен и софистициран изглед : послужавникот направен од висококвалитетно дрво манго излегува со прекрасно врежани дизајни околу неговиот рустикален раб што дава топол и антички изглед на неа Занаетчиите кои имаат наследство од неколку години, убаво ги ракуваат овие ленти што ги прави супер привлечни. Целокупниот изглед на фиоката е засилен со непречено полирање. Полето има тешка рамна основа што ја прави нелиплива и му овозможува да остане на место без никакви мавта. Доволно добро во големина : Секој добар производ што се користи за складирање на нешто е дефиниран со неговиот капацитет за складирање. Истото важи и за оваа лента што се категоризира како складирање на кујната. Оваа послужавник е со големина 17 l * 6 w * 3 ч. Ова наведува дека послужавникот е доволно добар во должина и длабочина. Исто така, ова е одлична опција за надавање што може да се даде на секого од пријатели и семејство. Цврст, издржлив и лесен за чистење : Нежните внатрешни работи на фиоката нудат финиш без храна за ефикасно чистење. Овој производ е направен од манго дрво, кој се смета за тврдо дрво. Оттука, послужавникот има голема количина на сила и густина. Исто така, издржливоста е уште еден привлечен фактор за овој производ што гарантира дека фиоката нема да се истроши и нејзината сјајна текстура се задржува со години. Ефективно и овозможува лесно складирање на разни работи : фиоката е волумен што ви овозможува лесно да го одржувате тестото и лебот. Покрај тоа, може да се користи за чување овошје, зеленчук, чипови, итн. Не само ограничено на кујнските работи, оваа послужавник може да се користи за складирање на копчињата, школки, сушени ботаники, ценети колекционери, каква било лабава промена, итн. Како што е речено , чувајќи го каков било агол на домот како украсно парче, треба да украде малку внимание. Карактеристично поседување за сите и набавка без ризик : Овие се специјално изработени ленти од занаетчии што имаат предвид да го имаат секое парче уникатно по форма, тон и дизајн. Едвај има никакви шанси за две ленти да бидат слични по изглед, бидејќи секое парче ги покажува своите карактеристични зрна и разликите во бојата. Ако од која било причина нашиот производ не ги исполни вашите очекувања, вие сте добредојдени да го вратите за неволја, целосна наплата. Ние исто така го заменуваме без поставени прашања. Елегантен и софистициран изглед : послужавникот направен од висококвалитетно дрво манго излегува со прекрасно врежани дизајни околу неговиот рустикален раб што дава топол и антички изглед на неа. Занаетчиите кои имаат наследство од неколку години, убаво ги ракуваат овие ленти што ги прави супер привлечни. Целокупниот изглед на фиоката е засилен со непречено полирање. Полето има тешка рамна основа што ја прави нелиплива и му овозможува да остане на место без никакви мавта. Доволно добро во големина : Секој добар производ што се користи за складирање на нешто е дефиниран со неговиот капацитет за складирање.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 239.20

Во потрага по нов подарок за кригла за кафе за вашиот татко или за себе? Не гледај понатаму! Пронајдовте �

DEN 287.20

Со шише од не'рѓосувачки челик 64 Hydro со капаче од слама, ќе бидете попродуктивни со помалку патувања до л�

DEN 1.67

Доаѓа со закуска плоча која исто така може да држи колачиња, овошје, итн Слип, лесен за истурање вода, не �

DEN 1778.72

Висококвалитетна цврста решетка за јадења, вашата кујна ја заслужува 2 нивоа за зачини за зачини : Орган�

DEN 1417.60

1 Обезбедете максимална заштита од топлина, студ и Национален стил на везови, одлична национална традиц�

DEN 3.33

[Германски Нелеплив Слој]Увезен германски нелеплив гранит Ц3+ слој Тенџерето со сос не Е ПФОС / ПФОА, нето

DEN 2.00

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е ле�

DEN 0.67

Минималистичкиот изглед им овозможува на овие стилски контејнери со скоро секој декор Овој производ е �

DEN 184.00

Лен Поставена постава Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото Слика отпечатена од едната

DEN 1.33

Ние ги третираме нашите постелнина за да ги направиме крајно апсорбирани, што ги прави идеални за салфе�

DEN 223.84

✅ 【6 QT бавни облоги за шпорети】 froven бавни облоги за шпорети силиконски дели мерки за вметнување 10 l x 8,25 w

DEN 0.67

【Список на производи】 8pcs Керамички рачки за рачки, Големина на вилушка : 1,3 см × 15см (0,5in × 5,9in) 【Висококв�

DEN 1.67

Издржлив материјал изработен од здрав ментален за да се обезбеди долгогодишна употреба Пондерирана од

DEN 2.00

ʕ̫͡ʔ Квалитетен материјал : Калапот за вафли е изработен од силикон со висок квалитет на храна, кој е здр

DEN 399.84

Ултраизолиран : Нашата вакуумска запечатена технологија со двојни wallидови ги задржува вашите пијалоци

DEN 704.00

Ова има течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рачка и одмор на палецот Засиленото дно се вклопува �

DEN 2.67

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 3.33

Совршено за складирање на кујна : Погодно е за содржина брашно, шеќер, закуски, поп, здрава органска хран�

DEN 2.33

1 Издржлив материјал направен од здрав нерѓосувачки челик за да се обезбеди долгогодишна употреба...

DEN 3.33

Зиша садови : јксинг Зиша оригинален, филтер за топка и песок е елегантен природен Поткирањето на тенџер

DEN 263.36

Цврст трилогиски филм кој трае цел живот со капацитет од 11 мл, оваа кригла од керамички филмски серии мо

DEN 2.67

Заштитен слој Слој отпорен на масло Антикавчен слој Стенд на шкаф : Направете простор за кабинетот пого�

DEN 223.84

Создадете забава вредна за Инста! Дајте изјава и добијте комплименти на вашиот специјален настан со ови

DEN 1.00

Материјали за оценка на храна : Овие шишиња можат да се користат повеќе пати без да се загрози квалитето�

DEN 3923.52

Процес на обложување на обликување на линија, едноставен дизајн не е лесен за губење на бојата Лесно е д�

DEN 335.84

Заглавениот секач го олеснува употребата Бидете внимателни да притиснете надолу на металниот чувар до�

DEN 1.00

100% силикон Материјал од одделение за хранаСиликонската кутија за ручек е изработена од силиконски мате

DEN 198.40

Нашите чаши се изработени од висококвалитетен порцелан со силна и мазна површина, дизајнирана специјал

DEN 3.33

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2787.36

Sleek & Cdurdy Целиот сет за вклучена чинија за чистење на врвот е изработен од квалитетен не'рѓосувачки чели�