.

.

Со попуст
WKXFJJWZC 20pcs измешајте најлонски калем патенти за занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаети & fgdqrs

WKXFJJWZC 20pcs измешајте најлонски калем патенти за занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаети & fgdqrs

DEN 95.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет Материјал : Најлон количина : 20 парчиња (мешавина во боја ). патент нето должина : 30 см (12 инчи) (приближно). Можете да го направите за занаети во јору, дизајнирање на костуми, облека, бутик додатоци, украсување на костуми и така натаму. Можете да направите it better with our zippers. Description color: 20/color 1.100% Brand New &High 2 Quality.Zipper Net length 30cm(12 inch)( approx.Perfect for crafts, costume design, kids clothing, boutique accessories, Декорирање на костуми итн. Фотографијата не покажува вистинска големина, ве молиме погледнете го описот за деталите за големината. Бојата може да варира малку како резултат на калибрирањето на бојата на секоја индивидуална монитор Бојата може да варира малку како резултат на калибрацијата на бојата на секој индиви.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.67

Памук, полиестер Цврста боја на боја со усна (прирабница) Средно 5 / 16 "дебело придржување со сјај...

DEN 111.84

Универзален Метален Прицврстувач За Притискање На Нога Со Висока Нога За Машина за Шиење Материјал : СИ�

DEN 494.40

Бренд : Гутерман Количина : секоја Состав : 100% рајон Инструкции за перење : што се перат на 95 степени...

DEN 143.84

2 компјутери (големи и мали) Pinisher Skull Pirate Flage извезено за лепенка за морал Боја : Позадина на црна ткаенина

DEN 136.00

? Висококвалитетно извезено лепенка ? Топло стопено лепило на задниот дел, лесно железо на или шијте.? Ко�

DEN 143.84

Шимер чиста лента од органза 3 инчи (приближно 75 мм) ширина и должина од 10 јарди, лентата доаѓа во пластич�

DEN 1132.80

Име : Тропски оаза Медли Големина : 7,83 x 7,6 Име : Тропски оаза Медли Големина : 7,83 x 7,6 Тропски оаза Медли за в

DEN 2.00

4 " широк за 3 јарди боја црна Плетен плетен плетен специјалитет Одлично за појаси, ракави, ленти за нозе, �

DEN 159.84

Овие добро се вклопуваат со 1 "(25 мм) мрежи / каиш Севкупно мерење : 11 / 2" x13 / 8 "(38 х 30мм) Погледнете ги следнит

DEN 0.33

【Пакувајте за целосна】 : Ironелезото на закрпи за сет за облека вклучува 28 закрпи во 4 различни дизајни со

DEN 910.40

Координирана боја : Пронаоѓањето на иглата што ја сакате е едноставно со нашиот систем со кодирани во бо

DEN 3.33

【Висококвалитетен материјал】 : главата за перика на платно е направена од 100% плута Во споредба со глав�

DEN 3.00

Везена лепенкаСиза : 3 "широк, 3" висок Закрпи за жени маж се со одличен квалитет Печ и рабовите на вез се о�

DEN 800.00

72 % Полиестер, 28 % Ед Еластична ткаена лента за влечење или ватирање во здолниште и појаси на панталони, п�

DEN 79.04

31 / 8 "(Ironелезо Вклучено) Висококвалитетно извезено лепенка Шие или железо на која било облека, вклучител�

DEN 159.84

Големина : 6x2 инчи (15x5cm) Унтра рефлективен со кука и јамка Ние нудиме прилагодување на услугата, пребарув�

DEN 387.20

Детали за производи : Вкупно 114 парчиња, мешани 58 колори, големина 17*17mm18pcs, 12*12mm24pcs, 7*7mm72pcs Зошто да не избер�

DEN 1.33

[Карактеристики] : Сет од 2 лепенки во Велика Британија со прицврстувач за прицврстувачи по пакет 3,15 x 1,97 �

DEN 473.12

Полиестер, сатен Сатен лента со едно лице е свилен, живописен вид панделка, а ширина од 7 / 8 "е совршена за

DEN 2.00

Совршен за шиење,занает,облекување итн Издржлив материјал, не е лесен за ' рѓа Домашна машина за шиење, т�

DEN 3.00

Еластична за Шиење 1 / 5 инчен Еластичен Кабел Широк Плетен Ремен За Истегнување ЗА Самостојно Изработка

DEN 2.33

Материјал : Клиповите на кошулата се изработени од легура на цинк, што е издржливо за употреба Исто така

DEN 1.67

Ironелезо на значка на сртот Мало знаме на земја Наведен како лепенка за зборови Има топлинска заптивка н�

DEN 2.67

WKXFJJWZC посветен на обезбедување на разни доверливи квалитетни производи со прифатлива цена Боја : 20 боја

DEN 431.84

Вклучува : 45мм ротирачки секач доаѓа со 5 дополнителни SKS7 лопати резервни ротирачки лопати (3 директно, 1 �

DEN 351.68

Вклучи пакет : 10 компјутери за влечење, црна боја ви помагаат лесно да ја препознаете торбата и да ги зад�

DEN 1.33

GrozBeckert UY128 GAS UYX128 GAS TVX3 Игли за машина за шиење За занаетчија : ZJW122 за брат : B223501, B257, B271, B272, B277 за Feiyue : GK31016 за

DEN 2.33

【Лесен за употреба】 Многу е лесно да се инсталира, без шиење, лесен за инсталирање со шрафцигер Само ст�

DEN 1.33

【Цврста боја】 Еднострана сатен златна лента со нежна текстура, мазна површина, свилен и класичен стил �

DEN 319.84

1 Купете по волја : Може да ја намалите секоја должина по волја, може да се поправи на пантолоните, и не е л

DEN 338.40

100% природни, без деривати на нафта, заштита на животната средина Подготвени за употреба...

DEN 3.33

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

DEN 2.00

Винил со висок квалитет на ПВЦ Поддршка за јамка 4,00 "x 2,50" големина Винил со висок квалитет на ПВЦ Поддршк

DEN 159.84

Деталната големина е прикажана на сликата Исклучителната шема ќе направи да се истакне секоја обична с�

DEN 124.64

①Вреден Комплет : Пакетот вклучува 50 парчиња еластични бодликави жици, во едноставна и класична бела бо

DEN 2.00

Висина на пакетот : 22,6 Должина на пакетот : 9 Ширина на пакетот : 3 Земја на потекло : Соединетите држави...

DEN 1.67

Сатен Гросгрин / сатенска ткаенина ткаенина лента за занаети се совршени за изработка, правење машна за

DEN 127.20

Големина : 3 '' × 3 '' Распоредете порака за мир и loveубов со нашиот знак за мир на Украина Хипи, извезено желе

DEN 1.67

Памук, Бурлап Пакет за супер вредност 9 ролни за занаетчиски панделки со распрскувачи на јута и 16 компју

DEN 334.40

Оваа секси дама за велосипедисти е направена со врвен квалитет и нов дизајн не се најде на кое било друг�

DEN 143.84

Комплетот за лепенка содржи 9 парчиња различни стилови на автомобили Содржи противпожарен камион, брза

DEN 191.68

Костарика Costa Ricans Automobile Car Mini Flags Costa Rica Mini Coche Flag Gran para ur coche o casa Бела Бандера де Костарика Automobile Costa Rica Rearview

DEN 1.67

Големина : дијаметар 6,5 см Материјал : Висококвалитетна ткаенина, нишка и силна поддршка за лепак за запт

DEN 3.00

[Пакет] 1 ролна рачно изработена раб лента слична на шифон свила, ширина од 2 инчи и должина од 5,5 дворови [�

DEN 189.60

Стан Шанк домашна игла за шиење Име на системот за игла HLX5 Измешајте ја големината 11, 14, 10 парче секоја го