.

.

Со попуст
Outlet Laiyuhua ги опфаќа Бебето за докажување (12 & 24 пакет) Стабилен заштитник на електричен приклучок | Покриени пластични излезни пластични места за безбедност на дец?

Outlet Laiyuhua ги опфаќа Бебето за докажување (12 & 24 пакет) Стабилен заштитник на електричен приклучок | Покриени пластични излезни

DEN 191.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца : Користете го нашиот премија за покритие за бебиња за бебиња за да го заштитите вашиот излез и семејството. Покривот на wallидот е едноставен начин да ги спречите децата да не допираат или да се обидат да вметнат предмети во електрични места. Ги штити вашите деца од шок и спречува кратки кола. Обвинение за отровно покритие од Laiyuhua : За разлика од другите капаци на електричен излез што може лесно да се отстрани од децата, нашата е дизајнирана да биде тешко за да се отстранат децата. Поради тенки кружни рабови на капакот на излезот на електрична енергија, децата нема да можат сами да го извлечат. Лесно инсталирање : Не мора да бидете експерт за да го инсталирате нашиот капаци за излез на бебето! Сè што треба да направите е да го вметнете капакот на приклучокот во неискористениот излез и добро да одите!. Брзо како Plug & Play : Едно парче дизајн на пластичниот излез ги опфаќа приклучоците лесно и цврсто се вклопува. Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД. Апсолутно дизајн на обложување на деца : Користете го нашиот премија за покритие за бебиња за бебиња за да го заштитите вашиот излез и семејството. Покривот на wallидот е едноставен начин да ги спречите децата да не допираат или да се обидат да вметнат предмети во електрични места. Ги штити вашите деца од шок и спречува кратки кола. Обвинение за отровно покритие од Laiyuhua : За разлика од другите капаци на електричен излез што може лесно да се отстрани од децата, нашата е дизајнирана да биде тешко за да се отстранат децата. Поради тенки кружни рабови на капакот на излезот на електрична енергија, децата нема да можат сами да го извлечат. Лесно инсталирање : Не мора да бидете експерт за да го инсталирате нашиот капаци за излез на бебето! Сè што треба да направите е да го вметнете капакот на приклучокот во неискористениот излез и добро да одите!. Брзо како Plug & Play : Едно парче дизајн на пластичниот излез ги опфаќа приклучоците лесно и цврсто се вклопува. Внимание Мами и татковци! - Барате збир на капаци на излез за деца? - Потребна ви е вредност на капаци на штекери што ќе ви помогнат да го искористите вашиот дом? - Дали сакате да го минимизирате ризикот од електрични места додека вашиот Rascal го истражува вашиот дом? Крајниот електричен приклучок за безбедност на бебето опфаќа 12 или 24 пакувања ве прават мир на умот! - Брзо безбедно и лесно : ќе можете да го поставите капакот на излезот за бебиња во секунди - цврсти и тесни : за разлика од другите лабави и изнемоштени капаци на приклучокот, нашиот заштитник на приклучокот се вклопува цврсто и издржлив - компактен : тенкиот дизајн го прави скоро невозможен за Децата да го извлечат излезното покритие - Безбедносни материјали : Нашите излезни капаци за деца се изработени од нетоксичен материјал со електрични изолациски својства - избегнувајте да губите : ако ви требаат само неколку капаци на места за да го искористат вашиот дом, зошто да изберете повеќе пакувања од нив отколку што вие треба? - Ние нудиме 2 различни пакувања за да можете да ја спречите детската соба и да ставите крај на отпадот - среќни мајки и посреќни бебиња : поминете помалку време во загриженост и поквалитетно време со вашите деца да знаете дека вашиот мал истражувач е повеќе заштитен! Specifications - Suitable for : American power outlet - Package : 12 or 24 pack of child safety outlet covers - Material : hard insulating plastic - Size : 1.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 175.84

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

DEN 2.00

Аголни заштитници за мебел : Едноставен и лесен INST : Аголните чувари се изработени од лепило, доволно за �

DEN 1521.60

♥ Вклучува 24 приклучоци за електрични приклучоци во САД ♥ Тоа е компактно и преносно, обезбедувајќи ја

DEN 3.00

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

DEN 0.67

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

DEN 345.44

【Безбедносен материјал】 Безбедност на мебелот е изработен од безбедносен силиконски материјал, не е л

DEN 123.04

Прилагодлива Големина : ве Молиме измерете го обемот на главата на вашето бебе пред да го купите, тој одг

DEN 271.84

Дизајн на заклучување на клучот : За разлика од старото дете поводник што користи затворање на кука и ја�

DEN 312.00

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

DEN 1593.60

Алуминиумска легура, гума Лизгање на стаклена врата за заклучување : Чувајте го вашето дете подалеку од

DEN 1.67

Ноќен преглед : Монитор за бебиња од 24 GHz има моќна и стабилна функција за ноќно гледање и има пренесувањ�

DEN 1.33

Што Ќе Добиете : ќе добиете 6 парчиња брави за фрижидер, околу 25,7 х 7 х 2 см / 10,1 х 2,8 х 0,8 инчи, секоја брава е

DEN 159.68

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

DEN 330.88

Материјал : мек силикон Транспарентна и мека : Меката карактеристика може да го спречи бебето да биде по�

DEN 742.40

Заштитник на аголот на табелата : Направено од материјали и може да се купи со мир на умот Мебел за брани�

DEN 207.84

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

DEN 1.33

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

DEN 1.67

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

DEN 2.67

Излезните приклучоци за да ги задржат децата подалеку од електрични опасности, чувајќи ги бебињата без�

DEN 2.33

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

DEN 2.33

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

DEN 0.33

♥ Вклучува 24 приклучоци за електрични приклучоци во САД ♥ Тоа е компактно и преносно, обезбедувајќи ја

DEN 1.67

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

DEN 1.00

ЕВА Капа за Капење за Новороденчиња : Добро Одговара на децата без никакво непријатно.Едноставен, лесен

DEN 2.33

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

DEN 1.33

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика...

DEN 2.00

♥ Вклучува 24 приклучоци за електрични приклучоци во САД ♥ Тоа е компактно и преносно, обезбедувајќи ја

DEN 3.33

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

DEN 90.24

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 3839.52

Нема Wifi Бебе Монитор Држи 100% Приватност q 100% дигитална безжична обезбедена технологија обезбедува прив�

DEN 2.33

Големина : 70*70*35*12мм Користете ја најбезбедната и најчистата суровина достапна, не содржи БПА, без фталат

DEN 270.40

Име на бренд : Dreambaby Боја : Јасен материјал : пластика Број во пакет : 24 pk Вкупно 72 чисти пластични приклучо

DEN 2.00

КОМПЛЕТ ЗА ЗАШТЕДИ : Добијте Го И Гуруто За Бебешки Порти Екстра Долг Сет За Замена На Прачки За Вретено (

DEN 2.33

Силна сила и јачина на земјотрес Овие загради за тешки вредности обезбедуваат книжарница и гардероби з

DEN 1119.84

Questable Gate que : целосно челична конструкција бебе / порта за миленичиња одговара на широк отвор од 29,53" 32,28", С

DEN 286.08

Vintrons BYD001743, BYD006649 Батерија компатибилна со Philips Avent SCD530, Avent SCD535, Avent SCD536, Avent SCD540 ; Заменете го бројот на бате

DEN 175.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 127.84

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

DEN 2.33

Излезните приклучоци за да ги задржат децата подалеку од електрични опасности, чувајќи ги бебињата без�

DEN 0.67

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

DEN 159.84

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика...

DEN 1.33

[Патентирана Технологија] : производи за безбедност На Доенчиња со патентирана технологија Ова има цврс