.

.

Со попуст
SHD 2PACK 33FEET BNC Vedio Power Cable Пред-изработен AL-in-One Camera Video BNC кабел за жица за кабел за надзор CCTV Security System со конектори

SHD 2PACK 33FEET BNC Vedio Power Cable Пред-изработен AL-in-One Camera Video BNC кабел за жица за кабел за надзор CCTV Security System

DEN 223.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

2 парчиња 33 стапки кабел за видео и безбедносен кабел за видео и моќност на камерата вклучува 2 парчиња женски конектори на BNC и женски конектори на BNC и 2 парчиња BNC до машки адаптери за RCA Подготвен приклучок и игра, претходно изработен кабел BNC и моќност подготвени за одење. Два типови конектори за инсталација Зголемување на растојанието за жици. Погодни за целиот систем за надзор на CCTV DVR, 960 H, AHD 720 P/960 P/1080 P, HDCVI/HD-TVI/HD-SDI. ПВЦ-45П обликување, водоотпорен кабел овозможува употреба на затворено и на отворено, пренесување видео сигнали и снабдување со DC моќност за безбедносни камери. Компатибилен со сите Kguard, Night Owl, Q-See, Swann, Zmodo и кој било друг CCTV уред со BNC и екстензии/излези за напојување. 2 парчиња 33 стапки кабел за видео и безбедносен кабел за видео и моќност на камерата вклучува 2 парчиња женски конектори на BNC и женски конектори на BNC и 2 парчиња BNC до машки адаптери за RCA. Подготвен приклучок и игра, претходно изработен кабел BNC и моќност подготвени за одење. Два типови конектори за инсталација Зголемување на растојанието за жици. Погодни за целиот систем за надзор на CCTV DVR, 960 H, AHD 720 P/960 P/1080 P, HDCVI/HD-TVI/HD-SDI. ПВЦ-45П обликување, водоотпорен кабел овозможува употреба на затворено и на отворено, пренесување видео сигнали и снабдување со DC моќност за безбедносни камери. Компатибилен со сите Kguard, Night Owl, Q-See, Swann, Zmodo и кој било друг CCTV уред со BNC и екстензии/излези за напојување. SHD (супер висока дефиниција) потрага по висока дефиниција ведио и аудио производи за вас.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 126.24

Апликации : Стандардни Капацитети На Проток, Поставени Толеранции На Притисок : 3% Од Поставениот Притис�

DEN 0.67

Еколошки материјалиИзработени од еколошка гума без мирис, безопасни за здравјето Површина што не се ли�

DEN 258.72

17 унца двоен ѕид нерѓосувачки челик тамблер со слама Чувајте ги пијалоците ладни повеќе од 12 часа, или т�

DEN 2.33

Оригинална кожа, кожа Спакувано и брод од Анхајм, Калифорнија Затворање на тока Суво крпа чиста 35мм (1 3 / 8

DEN 245.44

Компатибилен Со Air Pods Pro 2, 1 Генерација, Air Pods 3, 2, 1 Генерација, Галакси Пупки 2 Pro, Пиксели Пупки Про, итн Под�

DEN 1.67

[Компатибилен] : Единствено покритие на случајот компатибилен со Samsung Galaxy Tab A8 105 инчи 2022 (модел : SMX200 / SMX205 /

DEN 2.00

Направено од 100% цврст медицински нерѓосувачки челик што може да се рециклира ЗОШТО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК?

DEN 904.00

ТКАЕНИНА овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаени�

DEN 1.33

??? Табела со големини : ве Молиме погледнете ја табелата со големини како подолу (не големина) ??? Совршен �

DEN 567.52

Работи на единечна батерија АА Вклучува ознаки за минути и секунди Создаден со сигурен материјал Ламин�

DEN 399.84

[Длабоко Чистење ] : преносливата правосмукалка е опремена со алатка за вшмукување на пукнатини и млазни

DEN 2.00

KM50011240 G03 Трансформатор на кабинет за лифт Трансформатор на кабинет за лифт KM50011240 G03 BH100011334 ANSONS LIVELIT EVELITER MA

DEN 415.84

Големина : дијаметар 10см (4инч); има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците Класификација : Налепници...

DEN 838.40

Нов Rav531 Замена Далечински Управувач За YAMAHA AV Приемник Компатибилен Модел : RXV381 RXV379 HTR3069 HTR3068 sub RAV549...

DEN 1.33

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 1.00

Амарилис Печатење Изолирани Тенок Може Ладилник одговара на повеќето 11 мл слаби високи лименки вклучув

DEN 518.40

●Висококвалитетен Издржлив Јаглероден Челик Q : оваа решетка за складирање топки е изработена од издрж�

DEN 1192.00

Материјал : мини флешуредот е изработен од пластичен материјал,водоотпорен, отпорен на прашина и отпоре

DEN 216.96

МАТЕРИЈАЛ : Овој 3 / 4 " Женски Навој Во линија Пролетен Вентил Е Изработен од висококвалитетен Нерѓосувач

DEN 649.60

Универзален ВЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА / Целосен опсег Класа I или класа ii инсталации Одобрена медицин�

DEN 479.84

●Душеци Со Врвен Квалитет На Плочи ● Ткаени со врвен еколошки пвц материјал со ефективна отпорност на �

DEN 2079.84

Приклучете и играјте без ажурирање на возачот Пренос со двојна фреквенција, 2,4 G&5,8 G, префрлете се по желб

DEN 1419.20

Chink Kitchen Potholder Design : Пакетот вклучува 5 парчиња кујнски дупки кои мерат 825x8,25 инчи (околу 21x21cm), кои ги исполн

DEN 2.00

Хемиски Отпореншишето и распрскувачот со тешки 32оз се хемиски отпорни за држење против груби хемикалии

DEN 245.28

ТВ ѕид држач компатибилен опсег : 2355 ИНЧЕН ТЕЛЕВИЗОР во различни бренд тежина под 60 фунти големини : 75 х 75

DEN 2.33

СОВРШЕНО КАЛИБРИРАНИ : ОВИЕ ПРЕЦИЗНИ ПИНЦЕТИ СЕ КАЛИБРИРААТ ЗА ДА СЕ ОСИГУРА ДЕКА ЛЕСНО СЕ СТИСКААТ И МА

DEN 980.80

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

DEN 671.84

Вашиот Рамен Заслужува Подобар Саддали сеуште го сервирате раменот во мал пластичен сад? Подобрете го в

DEN 1.00

Име На Производот : Рамна Плоча За Поправка; Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик Тежина : 19гр; Содржина На Па

DEN 95.84

Празни Шишиња Со Диспензерот За Пумпа За Лосион 8 Унца Пумпа За Лосион За Заклучување На истекување, Ги Н

DEN 2.33

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење голем капацитет на бат

DEN 127.84

✪ЛцдЗаштитник На Екранот и Топла Чевли совршено се вклопуваат За Дигиталната Камера Sony ZVE10 Не за друг м

DEN 447.84

82% најлон, 18% спандекс Материјал : 82% најлон, 18% спандекс, тениската облека за фустани за голф за девојчиња

DEN 6681.60

Направено од полиестерско влакно, издржливо е, отпорен на брчки и преклопен Можете да го изберете видео

DEN 3.33

Додадете личност во вашиот работен простор Добијте (1) голема подлога за биро по избор на обрасци Секоја

DEN 191.84

【Материјал】 завртките на рамото се изработени од легура челик, со голема јачина, висока цврстина, отпо�

DEN 0.67

Моторот е моќен, кој може да го изостри новиот молив за 5 секунди и стариот молив за 3 секунди Можете да за

DEN 1.33

Супер удобна и удобна бања со стапало оставете притисокот и напнатоста на денот да се расипат, и оставе�

DEN 512.00

Силна и лесна мешунка за пијалоци со вакуумска изолација направена од нерѓосувачки Челик 18 / 10 Со изолир

DEN 255.84

Кат6а (Зголемен) 10гр врв 1000 стапки Незаштитен Изопачен Пар (ВРВ) Кабел 23 wg жици изработени од цврсти голи �

DEN 1.00

Големина : за 2 Изработени од висококвалитетна гума, бпа слободен и издржлив Чисто брише без гребење или

DEN 809.60

ПОГОДЕН за : панелот за прекинувачи со 5 банди е погоден за автомобили 12v24v, R, каравани, приколки, автобуси