.

.

Со попуст
Bi-dtool featherboards, прилагодливи уреди за безбедност на дрво за обработка на дрво за табели за пили за табели, рутер табели за огради, алатки за обработка на дрво, 6,3 инчи п?

Bi-dtool featherboards, прилагодливи уреди за безбедност на дрво за обработка на дрво за табели за пили за табели, рутер табели за огради,

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опсег на широко прилагодување : 6,3 инчи продолжена двојна табла со пердуви, предност, дебелината на оперативната плоча може да се избере од поголем ренџер, и поврзана со хардвер за заклучување на клин и изградба на шипки за шини, обезбедуваат максимално држење за табелата за опсег, оградата на рутерот и повеќе Сигурни материјали : Нашата табела со табела е направена од високо-технолошки полимер и има специјални агли со агли за да можат да обезбедат постојан притисок што произведува почисти намалувања со помалку шанси за враќање, веење или кревање. Лесно за инсталирање : Единствениот слот за мерач на мирити со ергономски копчиња ви овозможува да ја поставите таблата со пердуви на лок на слот или Т-слот, ASLO може да биде DIY како и сите додатоци за обработка на дрво што ви се допаѓа. Безбедност Прво : Featherboards го држи дрвото од дрво против оградата на водичот за да ги заштити вашите раце и да спречи повратна информација, заслепување и свиткани лопати. Точност на намалувања : Дизајн на табели со пила за пила, кој вклучува ергономски копчиња и систем за напнатост пред оптоварување обезбедува постојана напнатост и максимален притисок на држење за да го направите вашиот пресек точен. Опсег на широко прилагодување : 6,3 инчи продолжена двојна табла со пердуви, предност, дебелината на оперативната плоча може да се избере од поголем ренџер, и поврзана со хардвер за заклучување на клин и изградба на шипки за шини, обезбедуваат максимално држење за табелата за опсег, оградата на рутерот и повеќе . Сигурни материјали : Нашата табела со табела е направена од високо-технолошки полимер и има специјални агли со агли за да можат да обезбедат постојан притисок што произведува почисти намалувања со помалку шанси за враќање, веење или кревање. Лесно за инсталирање : Единствениот слот за мерач на мирити со ергономски копчиња ви овозможува да ја поставите таблата со пердуви на лок на слот или Т-слот, ASLO може да биде DIY како и сите додатоци за обработка на дрво што ви се допаѓа. Безбедност Прво : Featherboards го држи дрвото од дрво против оградата на водичот за да ги заштити вашите раце и да спречи повратна информација, заслепување и свиткани лопати.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 111.84

Направете ги да се насмевнат со оваа забавна картичка за роденден : Оваа исклучителна квалитетна роденд

DEN 127.84

блузи за жени облечени во обична Велигденски кошули за жени увоз ❤❤ Со големина : Ве молиме изберете ја

DEN 111.52

Дизајнирани за возила од 1 / 10 скала90степени Агол Клипови за тело нудат полесно отстранување од стандард

DEN 204.64

☞material : ? полиестер ☞еластичност : мала стрип Matermationmentmater Composition : Синтетичко влакно Characherstiction : Премиум �

DEN 1.67

Sprockets Производител : Цубаки Земја на производителот : Кина Единица^Упатство за инструкции Единица^Упатс�

DEN 0.33

Минијатурен микрофон за клипкондензатор за ветерни инструменти, тапани и удари Минијатурна гушавост з�

DEN 511.84

【3 поставувани полици за преклопување wallидови】 Вклучува 3 лебдечки полици во различни големини, кои мо�

DEN 379.20

Материјал : Сребрен метал Дизајн : Притиснете го копчето за да го отворите капакот, внатрешноста е подел�

DEN 2.33

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

DEN 1599.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1382.40

Внатрешните парчиња за внатрешно ладење на карбид имаат подобри перформанси за сечење, особено погодни

DEN 2.67

Specs Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100

DEN 880.00

Играчка за полнење на вибрирачка игра : Оваа алатка за задоволство што може да се надополни има двојни м�

DEN 459.20

1 Изработено квалитетен материјал за долготрајна издржливост Дизајниран со водоотпорен капак на двојн�

DEN 2.67

Обновливо природно дрво + челик, лесен за чистење и задоволување на вашите долгорочни потреби за склади�

DEN 1.67

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете Шорцевите се изработени од полиестерски мат

DEN 4079.84

Чипсет Radeon RX 6650 XT Видео меморија : 8 GB GDDR6 Мемориски интерфејс : 128битен Излез : Display Port x 3 (v1 Дигитална макси�

DEN 1.00

Смело прикажување упатства и предупредувања со етикети чувствителни на притисок Пренесува хемиски опа

DEN 1.33

Неткаени, површински ремени за климатизација чисти, мешавини, дебари и завршни Намаленото оптеретување

DEN 111.84

Врвови за теретани за мажи за мажи Направени во САД и увезени ♥ Почитуван клиент, ♥ Ве молиме, прочитајт

DEN 0.33

Акапеарри 6 мл мини геоди колекција природно заздравување кристално агат го положи ракотворби чакра бр�

DEN 1.33

38мм HSS Straight Shank Reamer Дијаметар : 38мм Толеранција : H7 Сликите на производот се само за повикување 38мм HSS Straight

DEN 12731.68

Рачка за преклопување, неограничено редење, многу слоеви колку што сакате Кога кутијата треба да се одв�

DEN 2.00

[5 во 1 мултифункционален звучник со Bluetooth + бел шум + ноќна светлина + алармен часовник + мемориска картичк

DEN 628.32

Додаток за : AMN2 ADMN2 SDMN5 Апликација : HVAC Тип : Додаток за сонда Опис Опис на статички сонди на притисок ASP2 Оп�

DEN 452.48

Вклучува 16 пакувања од 250 секоја од нив Крпа, мпати, rcyc, wht КимберлиКларк професионалец; Крпи крпи сунѓери

DEN 0.33

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

DEN 2.67

Оксфордска крпа, сунѓер Material Материјал за торба со период : Оксфордска ткаенина, сунѓер Материјалот е си

DEN 1551.84

Ве молиме, почувствувајте да ги известите за какви било проблеми што ги имате, ние ќе ви одговориме во ро

DEN 223.84

Совршен за картички за место, слики, броеви на табели и многу повеќе Овие носители на картички Дејвид Ту�

DEN 848.00

Автоматски центар за центар, 4 во L Автоматски центар за центри, 4 во L Автоматски центар за центри, должин�

DEN 1403.20

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 3.33

38 Во 1 сет : Овој сет е составен од повеќе украсни предмети и содржи побогати декоративни елементи, овозм�

DEN 191.84

Дискови со меки комплетот за блок на лино вклучува 2 дискови со една лепило од страна, за да можат да се д

DEN 1.00

Blades на Univerz Portaband ја користат патентираната технологија за двојни заби со двојни заби, двојно уникатна т�

DEN 174.24

1 Спецификација : 62032 RS Внатрешен дијаметар : 17мм, надворешен дијаметар : 40мм, дебелина : 12мм Секој 2 парчињ�

DEN 1.33

Метална тркалезна кожна дупка Панч е погодна за сокол, хоби, занаети, моделирање, поправка на домови итн?

DEN 1350.40

ФИВИ : Проблеми со гаранција : Можеме да обезбедиме обезбедување на квалитет и услуги на клиентите Ако и�

DEN 1043.20

Материјали : Борова лакирана табла со дизајн на мрежи PE Rattan дополнува најразлични декори за домови и кан

DEN 2041.60

Направено од најлон, дрво и метален материјал, најлонската коса со добра еластичност е погодна за Wate rcolor

DEN 1.33

Акрилик Висококвалитет целосно собрани чисти акрилик четири точки со мекоболи, прикажување на куќиште�

DEN 2.00

ПВЦ Направени во САД или увезени 【Големина】 Овие сандали за бања се достапни во големината на мажите и

DEN 127.84

пластика Затворање на привремено Невидливи загради за складирање на кутии за складирање на кутии за ск�

DEN 0.67

Микрофибер Меки и издржливи 15 "x 15" вафли ткаат микрофибер крпа без завршување на клубот за гребење...