.

.

Со попуст
Пенкала за ролербол, 30 пакувања со топка за топка за топка, 0,5 мм, пенкало со течно мастило, пенкало за брзо сушење за пишување, забележување и цртање

Пенкала за ролербол, 30 пакувања со топка за топка за топка, 0,5 мм, пенкало со течно мастило, пенкало за брзо сушење за пишување, забележување

DEN 803.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пенкало за топка со врвно мастило суши во рок од 3 секунди не обезбедуваат измамници Не крварете низ страницата во голема мерка продолжувајте да пишувате уредно и организирано. Нема потреба да се грижите за тоа да добиете мастило на вашите раце или биро. Напишете самоуверено со она што ви пречи да тече. Вградени пенкала за врски со игла од 0,5 мм со излезен регулатор проток непречено, без никакви прескокнувања или вртења. Доследното мастило непречено се лизга, па нема потреба да се стресувате додека пишувате. Да уживаме слободно да тече во светот на пишувањето. Тежина од 0,3 унца, мери околу 5,6х0,39 Во, нашите пенкала за тркалачки топка е како пердув, без разлика дали земате белешки, ги користите во секојдневниот планер или пишувате во списание за куршуми, овие лесни и елегантни роери -пенкала ќе направат А. Удобно искуство за пишување за вас. Ние го дизајнираме пенкалото за топка со голем волумен може да поддржи околу 1500 милиони задачи за пишување. Willе трае 2 пати подолго од другите нормални пенкала. Одличен совет за заштеда на пари кога ви требаат потрајни пенкала за мастило. Исто така, видливото барел ви овозможува да видите колку мастило останува. Исклучително дизајнирани, мазно пишување пенкала за црно течно мастило ви помага да се изразите без напор и го зема искуството за пишување на следното ниво. Погодно за пишување, списание, земање белешки, основно, скицирање и многу повеќе. Многу имаат пенкало за канцеларија, училиште и дом. Пенкало за топка со врвно мастило суши во рок од 3 секунди не обезбедуваат измамници. Не крварете низ страницата во голема мерка продолжувајте да пишувате уредно и организирано. Нема потреба да се грижите за тоа да добиете мастило на вашите раце или биро. Напишете самоуверено со она што ви пречи да тече. Вградени пенкала за врски со игла од 0,5 мм со излезен регулатор проток непречено, без никакви прескокнувања или вртења. Доследното мастило непречено се лизга, па нема потреба да се стресувате додека пишувате. Да уживаме слободно да тече во светот на пишувањето. Тежина од 0,3 унца, мери околу 5,6х0,39 Во, нашите пенкала за тркалачки топка е како пердув, без разлика дали земате белешки, ги користите во секојдневниот планер или пишувате во списание за куршуми, овие лесни и елегантни роери -пенкала ќе направат А.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 303.84

€5ВО1 USBC Hub Q Поврзете се со најновите macbook Pro или USBC уреди со USBC центар 5 во 1 со ethernet порта, USB C порта за полн

DEN 1377.60

Контејнерот за складирање има компактна големина, што го прави погодно за носење и складирање Рамните к

DEN 192.00

Димензии : 11,5"(Л) х 11,5"(Ж) х 5 " (В) / 29,3 (Л) х 29,3 (Ч) х 12,8 (В) см Еколошки Материјал : ТОРБАТА ЗА ручек ХЕОЕ е направ

DEN 95.68

Супериорен квалитет Направено од високо квалитетна гума Флексибилно и остварливо Завиткајте го трепк�

DEN 3.33

Acer Fine Tip тастатура, вградена нумеричка тастатура, мултивегетарен допир подлога 14инчен екран, Intel HD Graphics Wi

DEN 3.33

32in LCD View Finder Овој лупач на визирање на фотоапаратот е дизајниран за камери без огледало DSLR со 3,2in екран...

DEN 0.33

Шимано" Кларис " смена / рачка на сопирачката СТР2000 / Р2030 Мод Добри перформанси Е Јапонски Мултинационале

DEN 223.84

СОВРШЕН За УКРАСУВАЊЕ Sangle Spoffy Тежок Комплет За Крошна се погодни за различни стилови на Светлосни Тела

DEN 929.12

фарови компатибилни со форд транзит 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 Производ : Фарови / ПриклучокNPlay Инстал�

DEN 2.00

[Префериран материјал] Производот е изработен од 304 не'рѓосувачки челик, структура на метал, голема цврс�

DEN 335.68

Одличен пакет за презентација KOHINOR Познат опсег на Gioconda Кохинор Хардтмут А е еден од светските лидери во

DEN 151.84

ПРОМЕНЕТЕ ГИ СЕЧИЛАТА ЗА ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ ВО БРЗО време : спинерот за брза промена клевис ви овозможува д�

DEN 343.84

Материјал : ТВкутијата за складирање на далечински управувач е изработена од внимателно изработена вис

DEN 161.60

SBL стрептомицинум разредување 6 ч Користете под надзор на медицински советник Некои производи од хомеоп

DEN 319.84

Материјал : Полиестер Затворање на патент + мрежест страничен џеб + ремен за грб Перформанси на производ�

DEN 191.84

【Опсег】 Оваа четка за чистење на ентериер за автомобили е многу погодна за чистење на внатрешноста на �

DEN 4783.68

Влакна коса, мека и нелеплива, лесна за прав Задебелената алуминиумска цевка има добар заштитен ефект в�

DEN 159.84

Овие композитни пропелери се компатибилни со Phantom 3 Professional, Advance, Standard и 4 K Не оригиналните пропелери на DJI

DEN 366.40

Двојно заградените раце на телефон со видеостол 7 6 5 4 3+ 3 2 1 Камери за сесии ; Телефон не е вклучен!))...

DEN 3716.00

Зглобот на интерфејсот на алуминиумска цевка е двојно згрозен, а главата на пенкалото не е лесно да се и�

DEN 2.00

Кога ќе се открие дека напонот на батеријата надминува 14,4 V, релето ќе го исклучи полначот за полнење При

DEN 2.00

Големина : голем34" долг х 67 "дијаметар; мали21" долг х 6 доволно пространа за повеќето јога, Пилатес или фит�

DEN 0.67

Големина на ранец : 12,6"х5, 5 "х17" Материјал : Надворешен : Издржлив водоотпорен еколошки полиестер Внатрешн

DEN 1.67

џемпери за жени 2022 година За големината : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина н

DEN 3.33

Компатибилен За : Звучни Уреди 744t Миксер, Аудио Техника безжичен приемник, Возеле X, професионални слуша�

DEN 109.44

Име На Производот : Вежба Малку;Материјал : Цементиран Карбид Боја : Сребрен Тон;Одговара за : Керамика, С�

DEN 1.33

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

DEN 3.33

Наведен UL направени од челик и цинк; Маслото ја нанесуваат бронзената завршница 28 W x 9d x 3972 H прилагодливи

DEN 374.40

2,00 инчи железница со гребен Долга 2,00 инчи (50,8 мм) Ширина 1,50 инчи Тежина : 1,00 мл (28g) 3 / 8 инчи дебела плус 1 / 8 �

DEN 696.00

★ Направено од висококвалитетен метал, вештачки насликан, гроздобер и добра текстура ★ Дневник од дрво

DEN 623.84

14дупка во форма на т : должина 210мм, ширина 105мм, висина 223мм Диск 28 дупки : ширина 185мм, висина 215мм 1пц држач

DEN 344.32

100% спандекс Затворање на патент Само миење на рацете Ткаенина : Ликра, камен : висококвалитетни кристали

DEN 207.20

15 унца застрелан стакло Материјал : Керамика.0 "(х х ш д) / 6 Боја : Бела надвор со црна внатре Безбедна маши

DEN 1259.20

Направено од квалитетна мала тежина со голема затегнување на јачина на затегнување 6061 T6 за постабилни п

DEN 0.33

【Супер мек материјал】 Направен со супер мек фланелен материјал на печатената површина и меѓуслојно па

DEN 3160.16

€ Ултра Виолетова Светлина Метар, Позадинско Осветлување ЛЦД € Точност : + / 4% FS € Дисплеј : Позадинско О�

DEN 1.33

Прекинувачи Switchesspeciations : Име На Производ : Граничен Прекинувач Модел : LXW511g1 Материјал(Надворешен) : Смола,

DEN 143.52

Изработени од квалитетен нерѓосувачки челик и СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, не се лесни за ' рѓа и деформирање, издр�