.

.

Со попуст
10 парчиња никел -позлатена бакарна орев, M3MMX5.5mmx24mm+4mmx1.5mm, за прицврстување на мебел.

10 парчиња никел -позлатена бакарна орев, M3MMX5.5mmx24mm+4mmx1.5mm, за прицврстување на мебел.

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

✅material : Направено од бакарен материјал, силен и издржлив Iubубезно за : Обично се користи за забравени врски, каде што се соберат навојни вратички со соодветна дупка или орев. ✅ Features : Нема закопчиња, лесни за употреба, отпорни на абење, отпорни на корозија, без 'рѓа во влажни околини и отпорни на оксидација. ✅Purpose : Комплетите за замена на хардверот се погодни за различни типови мебел и исто така се одлични за придружување на дрво, штици, кујнски countertops, countertops, глави, плакари и многу повеќе. - Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте со нас и ние ќе дадеме се од себе за да ви помогнеме. Материјал за опис на производот : Изработено од бакарен материјал, силен и издржлив. Погодно за : Обично се користи за забравени врски, каде што се соберат навојни вратички со соодветна дупка или орев. Мулти-намена : Комплетите за замена на хардверот се погодни за различни типови мебел и исто така се одлични за придружување на дрво, штици, кујнски countertops, countertops, глави, плакари и многу повеќе. Име на производот : Белешки за бакарни ореви со никел : Снимање на светлина и различни монитори може да предизвикаат бојата на предметот на сликата да биде малку поразлична од вистинската ставка; Толеранцијата на мерење е 1-3мм.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 713.60

Верзија НА КОМПЈУТЕР Со саундтрак и главен изглед На Дејвид Боуви, Омикрон : Номадската Душа е празник з�

DEN 3.33

Магичната Тастатура комбинира елегантен дизајн со вградена батерија на полнење и подобрени клучни кар�

DEN 415.84

?ВИСОК КВАЛИТЕТ ЗА ДА БИДЕТЕ ДОВЕРЛИВИ : 304 материјал од нерѓосувачки челик, а не ' рѓа, антивлага, анти ок

DEN 3.33

100% природен кварцен кристален карпест камен заздравување Дабена полирана, мазна површина...

DEN 2.00

Држач за кеси за пластични кеси : Едноставен и лесен за инсталирање и истовар, без оштетување на вратата,

DEN 175.84

Смешни Новина Метал Знак Направи Голем Саркастичен Подарок Предупредување Не Ме Допирај Совршен Ѕид Де

DEN 479.84

Комплетот за длето ансаи MS064 е изработен од Висококвалитетен Челик со Голема Брзина и стврднат до Rockwell C6

DEN 1432.00

Скала : 1 : 50 Висина На Дрвото : Прибл прекрасна декорација за куќа, биро, дневна соба, кујна итн Може да бид

DEN 3.00

Нашиот Систем За Филтрирање На Вода Под Мијалник ги намалува или отстранува загадувачите како што се хл

DEN 1.33

Вградена пролетна брава за брзо ослободување Двојки како сончева сенка за да избегнете отсјај и спречу�

DEN 475.36

Материјалот што го користиме е меѓународно призната висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетокси�

DEN 111.84

САЛОНСКИ ИЗГЛЕД : Болверскиот лак за Нокти создава маникир напред, изберете од многу дополнувачки или к�

DEN 1.00

●Трајно Осветлување И 3 Режим На Осветлување Дали сеуште сте загрижени дека соларните светла за движењ�

DEN 255.84

Студентски Солзи Настава Кригла Заборавете На Јаболкото Добијте Ја Вашата Наставничка Што Навистина С�

DEN 0.67

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

DEN 2.00

1 [ Компатибилност на возилото] : оваа единица е специјално дизајнирана да одговара За Тојота Марк Х 1 Х120 2

DEN 2.33

●Материјал}оваа прекрасна тркалезна кутија за таблети е изработена од висококвалитетно галванизирано

DEN 1.67

Кожената торба за оброци е изработена од висококвалитетен кожен материјал од личи, кој може да ја одржу�

DEN 619.20

[Принцип на работа] ова е уред за електричен погон кој го претвора ротационото движење на моторот во лин�

DEN 3.00

Пу Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од висококвалитетна PU кожа, исклучит�

DEN 0.67

Дизајн со двојни ѕидови : Надворешната полиолефинска цевка обезбедува изолација и ја подобрува јачинат

DEN 846.40

ГОЛЕМИНА : 16,3"Х х 14"Д ВИСОК КВАЛИТЕТВрвен квалитет подебели памучни платно Варира На Функција : Чувајте и

DEN 1.67

Комплетниот сет на јасен држач за прикажување торта со куполен стаклен капак има повеќенаменски за ваш�

DEN 833.60

Големина : М8х35ммх4мм Самостојни материјали : Обработка на Дрво Стил на возење : Хексадецимален Приклучо�

DEN 239.84

Сензор за чувствително Движење : Користејќи пироелектрично, инфрацрвено човечко тело, светлото на плак�

DEN 195.36

Секој прибор е designedономски дизајниран правилно да одговара на начинот на кој природно јадеме Огледало �

DEN 1438.40

[Големина] апр 40 x 35mm (D x H); Моќност : 1.0 W; Напон : USB DC 5 V (Полначот не е вклучен) ; должина на Кабелот За Напоју�

DEN 959.84

?€24 W 3000 K Затемнувачки Led Светилка За Монтирање На Рамна Монтажа Со Сенка На Ткаенина Q оваа блиску до тав

DEN 1430.40

[Закачалки за Кедар За Складирање Облека] кедровите блокови Од Ајкули Се направени од 100% Американско пр�

DEN 79.84

Тестирани Единици Во Одлична Работна Состојба Исправен 30 дена гаранција за враќање на парите 1 целогоди