.

.

Со попуст
SIM7600G-H 4G капа за Raspberry PI и компјутерска поддршка LTE CAT-4 4G /3G /2G до 50Mbps Uplink и 150Mbps DownLink за 4G мрежна GNSS позиционирање, Глобален опсег

SIM7600G-H 4G капа за Raspberry PI и компјутерска поддршка LTE CAT-4 4G /3G /2G до 50Mbps Uplink и 150Mbps DownLink за 4G мрежна GNSS позиционирање,

DEN 100.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

Поврзано преку POGO PIN или Micro USB конектор : Посветен POGO PIN за Raspberry PI Zero/Zero W Micro USB конектор за други табли со малина PI или компјутер. Вклучува SIM7600 G-H Глобален опсег 4 G модул, компатибилен со мрежата 2 G/3 G/4 G со глобална поддршка. USB HUB конектор за други табли за PI или компјутер, обезбедување на USB -наставка и пристап до 4 G мрежа. Поддржува Dial-Up, телефонски повик, СМС, TCP, UDP, DTMF, HTTP, FTP, итн. Поддржува алатки за апликации SIM : SAT Class 3, GSM 11.14 Release 99, USAT. Слот за SIM картички, поддржува 1.8 V/3 V SIM картичка. Одборот за аудио приклучок и аудио декодер за остварување на телефонски повик. 2x LED индикатори, лесен за следење на статусот на работа. Контрола преку команди (3 GPP TS 27.25ter команден сет). Поврзано преку POGO PIN или Micro USB конектор : Посветен POGO PIN за Raspberry PI Zero/Zero W. Micro USB конектор за други табли со малина PI или компјутер. Вклучува SIM7600 G-H Глобален опсег 4 G модул, компатибилен со мрежата 2 G/3 G/4 G со глобална поддршка. USB HUB конектор за други табли за PI или компјутер, обезбедување на USB -наставка и пристап до 4 G мрежа. Поддржува Dial-Up, телефонски повик, СМС, TCP, UDP, DTMF, HTTP, FTP, итн. Поддржува алатки за апликации SIM : SAT Class 3, GSM 11.14 Release 99, USAT. Слот за SIM картички, поддржува 1.8 V/3 V SIM картичка. Одборот за аудио приклучок и аудио декодер за остварување на телефонски повик. 2x LED индикатори, лесен за следење на статусот на работа. Контрола преку команди (3 GPP TS 27.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 724.80

Премиум цвеќиња за шиење шема Делукс, мека крпа пријатна дишење Истегнат, стилски, удобно, модерно, анти

DEN 0.67

[Машина за шокбранови] Врз основа на технологијата на дефокусирани бранови со ниска енергија РАбиран, о�

DEN 3.00

Dell Ширина 5510 Лаптоп 156 " НеЕкран На Допир Нема Интегрирана Веб Камера Intel Core i7 10Ти Генерал i7 10810u ШестЈадре

DEN 184.64

●Висококвалитетен материјал●Користете висококвалитетна инженерска пластика, висока цврстина, отпор�

DEN 117.92

Вистински златен скорпија Прстен во сина боја Големината на прстенот е 6 Опис на производот Овој сино ак

DEN 1312.00

Нераскинлив и Отпорен На Патувања, нераскинливиот дизајн е совршен за патување Пиење без грижа за вашат

DEN 3.00

Supersedes Дел #S : 219902469, 516006888, 704900849, 704904613, 219903609, 704900130, 704900027, 704900087, 704900130 Големина : 68mmm Лесна инсталација Supersedes

DEN 1519.84

ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ : безжичен далечински управувач, далечински управувач на хоризонталниот агол, аго

DEN 3.33

Подготвено : Секој пакет вклучува 2 панели со плетенка завеса со 18 куки (без прстени), со мерење на 42 "WX84" L �

DEN 76.96

Висококвалитетен фармерски блок од јаворов дрва Длабоко гравиран отсечен гумен печат Висококвалитете�

DEN 1.67

Вклучен пакет : ќе добиете 24 парчиња акрилни прстени за салфетки, и секој од нив е дизајниран со пупка ва�

DEN 3.00

Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика Ултрадефинираниот материјал ја

DEN 430.40

€ 3во1 Безжична Рачна Правосмукалка : вадео рачна правосмукалка Може да се користи како правосмукалка з�

DEN 992.00

Име на производот : Вилушкаизолиран Терминал;Модел : СВС1 254; Дизајн : Тип На Вилушка Материјал : Пластика,

DEN 463.84

Рамните подлошки се користат за поддршка и ширење на товарот низ областа на шипката на завртката и навр�

DEN 1256.00

100% кадифен Плишан материјал, удобен и мек, го намалува стресот на зглобовите, ги зајакнува и тонови, го п�

DEN 2.33

Одлично за набљудување Окулар од типот зум Работи со опсези и дигитални фотоапарати Coolpix Одлично за наб�

DEN 160.00

Pe Стапчиња за есенцијално масло : getе добиете сто цвеќиња од дифузер на арома за да ги исполнат вашите дн�

DEN 111.84

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

DEN 732.80

Големина На Знакот : 8 "Х 36" Совршен ПодарокДобар За украсување работен простор или виси во Дувло овој зна

DEN 1.67

30Ти Роденденски Подароци За Жени Мажи Вино Стакло 1993 Гроздобер Ограничено Издание 12оз Нане Двојно Ѕид �

DEN 383.84

Производителот Модел Број : 8716i Големина : Дијаметар 2,6 x Висина 5,9 инчи (6,7 x 1 Материјал : Тело : Алуминиум; К

DEN 2.33

Сосема нов и квалитетен Материјал : Полиестерска мрежа Количка Заштитник Летаат / Инсекти Мрежа Добра �

DEN 3.33

Компатибилност на возилото : Компатибилен со стандардните модели на Toyota Camry Toyota Camry, а не за хибридни мод�

DEN 0.67

3 во х 3 во, Дозерот Белешки, Канаринско Жолта, Наредени Секогаш таму кога треба да фатите одлични идеи Бе�

DEN 1.67

Исклучително долготрајни мат Обезбедува највисок степен на отпорност на здроби Винилната нелизгачка п

DEN 172.80

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

DEN 3.33

Тема за бебиња ајкула : Со многу насмеани ајкули за бебиња во океанот, оваа тема работи одлично со тушеви

DEN 3.00

Име на брендот : келуши Поправи ЗА ФСМ17,18,50ТИ,60ТИ,80ТИ Материјал Тип : Фузија Спојувач Електроди Волфрам...

DEN 1140.80

[Апликација] Компатибилен со пикап камион модели, Универзална вклопуваат задната врата скала Тоа го пра

DEN 2.33

Супер мек 100% памук Печатено од едната страна со уникатен дизајн Одговара на стандардно шише со топла во�

DEN 79.84

100% полиестер ✤✤ Фекција : Дизајнот на високи половини помага да се обезбеди удобност, како и фигура во ф

DEN 1.67

Најлон, КОМПЈУТЕР, Нерѓосувачки Челик ФИЛТЕР ЗА ВОДА ЗА ГРАДИНАРСКИ ЦРЕВА користи филтрација Со Висока

DEN 0.67

Интегрирана монтирање за вашата акција за акција Тежок, материјал отпорен на абразија Prontеб на предните

DEN 0.67

Врвен квалитет 150засилувач со воздушно ладење WP 17 комплетен пакет со факел за заварување TIG со 12,5стапки