.

.

Со попуст
Индуктор вентилатор на покривот 100 вати пушење пијалак, за шпорет од дрво шпорет камин-еколошки пријателски и ефикасен вентилатор

Индуктор вентилатор на покривот 100 вати пушење пијалак, за шпорет од дрво шпорет камин-еколошки пријателски и ефикасен вентилатор

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тој е многу погоден за додатоци за оџаци Вентилаторот за оџак на оџакот создава вшмукување и брзо го изведува чадот за да спречи чадот да не го остави активирањето на чадот заради лошиот оџак. Чадот не само што се прави брзо, туку има и одлични перформанси . Белешка !!! Работен напон на производот е 190-230 V, а вентилаторот за воз со оџак се користи со оставање на два жица краја за да се поврзе со изворот на енергија. Излезната температура на чистачот на чад не треба да надминува 60 степени. Гореше церемонијата на вшмукување. Лесен за инсталирање, многу тивка, погодна за повеќето типови оџаци и не бара професионални техничари за инсталација. Исклучете го напојувањето за време на инсталацијата или отстранувањето за да избегнете електричен шок. Тој е многу погоден за додатоци за оџаци. Вентилаторот за оџак на оџакот создава вшмукување и брзо го изведува чадот за да спречи чадот да не го остави активирањето на чадот заради лошиот оџак. Чадот не само што се прави брзо, туку има и одлични перформанси . Белешка !!! Работен напон на производот е 190-230 V, а вентилаторот за воз со оџак се користи со оставање на два жица краја за да се поврзе со изворот на енергија. Излезната температура на чистачот на чад не треба да надминува 60 степени. Гореше церемонијата на вшмукување. Лесен за инсталирање, многу тивка, погодна за повеќето типови оџаци и не бара професионални техничари за инсталација. Исклучете го напојувањето за време на инсталацијата или отстранувањето за да избегнете електричен шок. Најраспространетата и призната екстракција на чад во системите за активирање на чад.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.33

Заострен Стебло Јадро Вежби 3 ФлејтаВисока Брзина Челик Големина : 29 / 32 Морс Заострено Стебло : 3Должина

DEN 1.00

Организирајте ги вашите материјали Светлите бои се совршени за кодирање на бојата на пареа или стебла...

DEN 2.00

Повеќе режими за откривање : Четири функции се интегрирани во еден уред, вклучувајќи детектор за грешки

DEN 3.00

【Посветен на мостовите Vi Fi Vi Fi】 Vo Nets Wi Fi мостови во основа не се опремени со адаптери за напојување, овој

DEN 9039.84

Глава за бројачи Мултизафати слепи навртки Тело : Алуминиумска легура #5251 или еквивалентно Мандрел : Низ

DEN 2.67

【Апликација】 Во согласност со стандардот IEEE8023 AF и поддржува апликации POE во околината за брзо гигабит �

DEN 2.33

Поголема флексибилност за апликации за светло / средна должност Употреба на делови што може да бидат ош�

DEN 1008.00

Слајд ТВ Монтирање Со Совршен Центар Дизајн : Надвор Центар Столпчиња?Овој лизгачки држач за ѕид на тв м�

DEN 2.67

2 Програмски јазици > Micropython и C 496 страница Детален туторијал (вклучително и основно знаење за електроник

DEN 443.36

Бранова должина : 650nm ~ 660nm Излезна моќност : 150 MW Големина : 33x33x50mm Влезен напон : 10 ~ 12 V AC DC Влезен TTL сигнал :

DEN 661.60

ЕДУАРД КИТ 1 : 48 Викенд Z 526 AFS AKROBAT Комплет за модели со детална скала Овој производ е погоден само за возр�

DEN 715.20

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Бакар; Нето Тежина : 23гр Содржина На Пакетот : 30 парчиња х Термин�

DEN 0.67

【Димензии】 вреќи за завиткување на смалување; должина : 320мм / 12,6inch; ширина : 220mm / 8 【Висококвалитетен ма�

DEN 101.76

Сечилото на жицата е изработена од висок материјал од јаглероден челик, кој е силен и може да се користи

DEN 5566.72

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подгот�

DEN 475.84

Скенер за баркод Скенер за баркодови со 2 та големина Најмал скенер за баркодови Мини безжичен скенер за

DEN 4864.00

Функција : Сите рамки за фотографии се изработени од 100% цврсто дрво, креативна комбинација од 20 парчиња �

DEN 491.20

Суперска текстура : Конструирана од силиконска глава која е мека и нелеплива, печатите за нокти од желе �

DEN 2.00

▶ Ова е сосема нов мотор за фен за клима за облека ▶ Овој дел од климата директно го заменува Дел # WE17 X0049.

DEN 3.00

Овој инструмент е мерач на ниво на звук со голема прецизност, точност до ± 1,5d B Функција за мерење на темп

DEN 1.33

Чантите се запечатени со патент со двојна патека со лесен за близок Исполнете ги барањата на ФДА за апли

DEN 154.24

Светлите бои можат да се роман визуелен впечаток на вашиот свадбен прием Направено од хартиен материја�

DEN 1328.00

Голема подлога за биро, 23 ”x 16” со висина од 0,08 ”што ќе смести многу уреди со големина Разновиден за дом�

DEN 193.60

[Повеќе вредност за вашиот долар] Кога купувате од Mainetti, купувате директно од производителот на закачал

DEN 239.84

Зачудувачки дизајн во кој има дизајн за потврда на виножито Бохо со инспиративни цитати, добри вибраци�

DEN 2.33

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

DEN 1141.12

Тип на производ цилиндар на воздухот Произведено од Паркер Направено во типот на производот на САД воз

DEN 3.00

【Подготвување】 Ветробранот за Kawasaki ZX6 R ZX6 636 ZX600 E ZX600 J 20002002 и за Kawasaki ZZR600 20052009 (ако не сте сигурни дали про

DEN 1427.20

Американски ветеран во сопственост на мал бизнис VS35 Blue Wolves Squadron Patchшијте на авијатичари! Дали барате вис

DEN 119.84

68062 RS (I = 42mm, дебелина = 7мм) Лежиштата 68062 RS се запечатени од обете страни за да се задржи лубрикантот внатр

DEN 1166.40

22 ”x 12,5” цврста метална педала може да се монтира до 12 стандардни педали, а навалениот дизајн за лесен п�

DEN 1435.20

Модул на вентилаторот 486206001 451785002 413996001 412140B21 Сервер вентилатор за C7000 Модул на вентилаторот 486206001 451785002 413

DEN 1.67

Направени во САД или увезени Облога за обложување против магла Обвинение за отвор од 170 ° Widevision Mirror (IRIZ) л

DEN 2.00

5 режими на осветлување и функција за меморија Корисниците можат да изберат од 5 режими на осветлување (1

DEN 310.24

Ултра меките ткива се совршени за време кога ви треба малку дополнителен TLC 3ултра ултра мек за дополнит�

DEN 0.67

Аланот Амана е лидер во индустријата повеќе од 40 години Посветеност кон постојано обезбедување на најв�