.

.

Со попуст
Звучи кучиња играчки моларни шипки за чистење на заби заби за заби за заби за заби

Звучи кучиња играчки моларни шипки за чистење на заби заби за заби за заби за заби

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Големина на производот] : Големина на производот 186 * 61 * 56mm Категорија на производи : Звук играчки материјал : TPR Тежина : 200g [Функција на производот] : Овој производ е четка за заби за кучиња што звучи, направена од TPR материјал, кој е надграден за здрав и отпорен на залак. Дури и ако кучето игра долго време, тоа нема да се деформира. Чистење на забите, мелење заби, заштита на орална шуплина, отстранување на забите на забите, поттикнувајќи ја интелигенцијата, олеснување на вознемиреност и звучни играчки. [Детали за производот] : Две звучни свирки се поставени од двете страни на играчката, која има звучна функција. Кога кучето ја гризна играчката, играчката ќе направи звук за да го привлече вниманието на кучето, да го подобри интересот на кучето за играње на овој производ, а исто така и чисто домашно милениче куче на забите. [Дизајн на производи] : Ново дизајнираните заглавени моларни испакнатини се дистрибуираат во различни големини. Според навиките за џвакање на кучиња миленичиња, кучињата миленичиња ќе го џвакаат овој производ со катници, секој моларен удар на цик -цак што го дизајниравме ќе има 2 испакнатини, така што моларниот удар ќе предизвика поголемо триење на моларните заби кога кучето ПЕТ го џвака овој производ, овој ќе ги исчисти пресметката и нечистотијата на моларните заби. [Предлог на производот] : Изработено е од ново надграден материјал против содржување, кој може да му се спротивстави на долгорочно кинење со домашно милениче куче. Како и да е, за здравјето на вашето домашно милениче, препорачуваме да користите домашно милениче куче за не повеќе од 20-30 минути на ден. Редовната употреба на оваа играчка може да го олесни кучето ПЕТ од вашите грижи дома, да го подобри вашиот коефициент на интелигенција и да не го оштетува вашиот дом, облеката, итн., За да може вистински да сфати дека кучето ги четка забите. [Големина на производот] : Големина на производот 186 * 61 * 56mm Категорија на производи : Звук играчки материјал : TPR Тежина : 200g. [Функција на производот] : Овој производ е четка за заби за кучиња што звучи, направена од TPR материјал, кој е надграден за здрав и отпорен на залак. Дури и ако кучето игра долго време, тоа нема да се деформира. Чистење на забите, мелење заби, заштита на орална шуплина, отстранување на забите на забите, поттикнувајќи ја интелигенцијата, олеснување на вознемиреност и звучни играчки.

Главните својства

Lake Blue:
Specification:
Yellow
Specification:
Green
Избор на купувачот
DEN 1376.00

√ 【Големина и материјал】 xl : градите е 18 '' 20 ", должината на задниот дел е 16" Направено од мек и дише паму�

DEN 207.84

Зајаче Опашки Најлон Куче Јака Обезбедување висококвалитетни, економични производи за кучиња и мачки...

DEN 0.67

Одење, трчање, пешачење Сите временски услови, повеќенаменски Издржливи и долготрајни Заменливи Закрпи

DEN 1241.60

Дајте му на вашето куче поттик за самодоверба со носење елегантен додаток или САМО ЗАШТИТЕТЕ го вратот �

DEN 3886.24

КОЛЕКЦИЈА НА АРТДОГ Мерења дадени подолу : Урн : 22см / 8,7" висина, 19см / 7,5" ширина, 1929см / 7,511,4" дијагонала, 2к�

DEN 3.00

[АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН НОСАЧ на МИЛЕНИЧИЊА] : капацитетот на оваа торба за носачи на миленичиња е 17,13х9, 85

DEN 1356.80

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1,5" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски

DEN 3.00

Автоматскиот фрлач на топки за кучиња е автоматски,интерактивен систем за носењеИнтерактивните играчк

DEN 95.84

Чевлите користат силиконски материјал за заштита на животната средина, нетоксичен, флексибилен и мек ш�

DEN 477.92

Обложена површина, водоотпорна и искривена Полесна тежина, помал товар на вратот на кучето Спречете мет

DEN 756.80

Земја на потекло : Соединетите држави Број на модел : 5803 xxlrdwt Поли / памучна мешавина за максимална удобно

DEN 0.67

Симпатична дизајн : Секоја кошула за кучиња за мали кучиња со пенлива и блескава круна што е направена о�

DEN 192.80

Оваа кутија за влечење со долги сини јажиња од 4 инчи има уникатен дизајн што ќе го држи вашето домашно м�

DEN 425.44

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 812 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк

DEN 239.84

Одговара на трошоците што се 36 "х 48" Не го заменувајте целиот кревет, користете го ова за да го поправите!.

DEN 1.67

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски �

DEN 1.33

Висококвалитетен Материјал : Тоалетот за Кучиња усвојува висококвалитетна метална обвивка за прскање �

DEN 1.33

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 2.67

Безводниот Шампон За Кучиња За Капење на биоМладоженецот е бања без вода! Нашиот шампон за кучиња без со

DEN 175.84

Тежок Дизајн : поводник со јаже од 59 инчи + двојно банџи продолжување (20 инчи 31,5 инчи) Јаже За Качување и ц

DEN 1.00

НАПОЈУВАНО СО АДАПТИЛ : Препорачано од илјадници ветеринари и научно проучено и потврдено повеќе од 20 г�

DEN 2.33

●Играчки за обука на кучиња ● тоа е уникатна подлога за обука на кучиња што му овозможува на вашето куч�

DEN 2079.84

Мерења28" W x 39" L x 32 "H Дрвена рамка & 31" l x 40 " W перница покритие Куќа за вашите прекрасни пријатели...

DEN 95.84

Компатибилен Со Apple Airtag 2021 : нашата воздушна ознака јаки за кучиња за мачки се компатибилни со Apple Airtags, бе

DEN 1.67

ВРВЕН КВАЛИТЕТ НА ВИСТИНСКА КОЖА РАЧНО ИЗРАБОТЕНА, РАЧНО ИЗРАБОТЕНА И РАЧНО НАСЛИКАНА : оваа Јака за куч

DEN 4828.96

Јаката доаѓа со продолжен кабел од 5 см за домашни миленици со различни големини Направете вашето куче д

DEN 5344.32

Овие тивки ножици за кучиња ви овозможуваат слободно да ги негувате вашите миленици насекаде дома или д

DEN 2.33

Мал 6Инчен Гума Гризе со Јаже Направено реалноцврсто за гуми од специјално формулирана природна гума со

DEN 1.00

90 парчиња Слатки Налепници За Кучиња и Мачки за Шише Со Вода , Хидро Колба , Лаптоп , Компјутер , Таблет , К�

DEN 2.67

8ft сино куче врзете јаже x 1 8ft пинкблу куче врзи јаже x 1 Поводникот е 2 / 5 инчи (1,0 см) во дијамско јаже, со до�

DEN 2.33

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 812 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк

DEN 2.33

БЕЗБЕДНИ, ЕФЕКТИВНИ, ХУМАНИ РЕЖИМИ НА ОБУКАЕлектронските јаки за обука на кучиња обезбедуваат 3 режими �

DEN 1.33

*ткаенина : секоја јака е направена со памучна дизајнерска ткаенина нудам широк спектар на стилови за да

DEN 0.33

НАХРАНЕТЕ ВО СЕКОЕ време : фидер за гравитација му дозволува на вашето домашно милениче да јаде храна се

DEN 127.84

Големина на бандана : Секоја шамија на кучиња мери приближно 22,8 x 16 x 16 инчи / 58 x 40,6 x 40,6 см, погоден за мали

DEN 2.33

Материјал На Јака Со Синџир За Кучиња : Рачно полиран јака ОД синџир ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик ОД 316 ЛИТРИ, шт

DEN 0.67

Ултра топло ладно време јакна за кучиња густото и топло зимско кучиња е направено од мек ветроупорен по

DEN 2.00

ВКЛУЧУВА : Пакет Од 10 Празни Сублимација Миленичиња Куче Поводник 4 Нозе КАРАКТЕРИСТИКИ : функција За Бр�

DEN 1219.68

Димензии : 24 х 1 Подготвен За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардвер Создадете прекрасни уметн�

DEN 0.33

Прилагодлив Систем За Велкро ГолеминаДостапен во 4 Големини (XS, S, M, L) за да се обезбеди совршено вклопува

DEN 3.33

Висококвалитетна Кожа, Силна, Удобна и Издржлива Достапно во Различни Големини Достапно Во Црни и Кафеа