.

.

Со попуст
Цртана илустрација торба за носач на јога мат со каиш за рамо од рамо за јога торба торба за торба за плажа, торба за плажа

Цртана илустрација торба за носач на јога мат со каиш за рамо од рамо за јога торба торба за торба за плажа, торба за плажа

DEN 287.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in/17x86 cm, t мали 6.1 in/16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога мат, прилагодливи и лесни ленти за рамото го прават удобно за носење. Материјал : Висококвалитетна ткаенина во Оксфорд, издржлива и отпорна на солза, (јога мат не е вклучен). Две мазни патенти го олеснуваат извадувањето и ставањето во вашиот јога душек. Дизајн : Еден главен џеб за капацитет, голем дизајн во форма на У, лесно е да ја ставите вашата мат во торбата и да ја одржувате чиста и организирана. Може да го задржи повеќето јога мат. Најдобри подароци за loversубителите на јога, совршени за подарок за девојчиња, подарок за момчиња, подарок за мажи и жени, подарок за сопруга и сопруг, Денот на таткото и подарок за Денот на мајката, диплома за забава, подароци за јога, подароци за роденден, Божиќни подароци. Услуга по продажба : Ако имате какви било прашања во врска со производот, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Димензии : Достапно во две димензии, U големи 6.9in/17x86 cm, t мали 6.1 in/16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога мат, прилагодливи и лесни ленти за рамото го прават удобно за носење. Материјал : Висококвалитетна ткаенина во Оксфорд, издржлива и отпорна на солза, (јога мат не е вклучен). Две мазни патенти го олеснуваат извадувањето и ставањето во вашиот јога душек. Дизајн : Еден главен џеб за капацитет, голем дизајн во форма на У, лесно е да ја ставите вашата мат во торбата и да ја одржувате чиста и организирана. Може да го задржи повеќето јога мат. Најдобри подароци за loversубителите на јога, совршени за подарок за девојчиња, подарок за момчиња, подарок за мажи и жени, подарок за сопруга и сопруг, Денот на таткото и подарок за Денот на мајката, диплома за забава, подароци за јога, подароци за роденден, Божиќни подароци.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

Врши притисок врз мускулите, прилагодете ја рамнотежата на силата на вежбање, зајакнување на јачината н

DEN 0.33

Златни позлатени прстени кубни цирконија loveубовни прстенести прстени исечени стабилни прстени за жени

DEN 3.33

Јога Сите други вежби за подот Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги Доаѓа со печатена торба отпорна на вод

DEN 191.84

Материјал : торбата со јога мат е изработена од ткаенина во Оксфорд, водоотпорна, невкусна, издржлива Ле�

DEN 431.20

Лесна, брза апсорбирана крпа за глава Изработете без да се грижите за пот или непријатност Избришете ја

DEN 1283.20

Материјал : 100% најлон 40дени трикот со малку затегната, големина : 5,5 јарди x 3 јарди (5m x 2,8m), капацитет на оп�

DEN 1240.00

Памучни велигденски јајца, зајаци и други богати обрасци се подготвени за Велигден Ова ќе остави среќна

DEN 2.67

Објавување на носилка на носилки помага во подобрување на целокупното физичко и ментално здравје со на�

DEN 2.33

За зголемување на мускулната маса и сила и поефикасни вежби за рака и горниот дел од телото Направено од

DEN 2.00

Големина : 72 × 24 × 0,25 во / 183 × 61 × 0,6 см, екстра долга густа мат обезбедува удобност за луѓето од сите форми

DEN 236.80

Рачка за борење на рацете, помага да се зајакне делтоидниот лигамент и тетивата на изговор на зглобот, з�

DEN 2213.28

[Удобно зафат] : Удобната база на зафат и не лизгање Обезбедете стабилност за време на вежбање [Muscle Up] : Pushu

DEN 1.00

【Висококвалитетен материјал】 Паметниот хула обрач е изработен од висококвалитетен материјал ABS Не са�

DEN 1.67

Претворете ја секоја врата во приватна салата; Потребни се само неколку секунди за инсталирање Идеално

DEN 468.80

Ефект на ладење Освежување и дишење на непосредно ладење, брзо апсорбитни и суво, супер апсорбирачкото

DEN 1.33

Поставен опсег на отпорност на Hoosh : Нозе на ден е суштинска работа Вашите најдобри лекови со овие ленти �

DEN 0.33

5 различни нивоа на отпорност , Големина на опсезите (23,6 ″ × 2) Збир на ленти за отпор вклучува пет бои шт�

DEN 159.20

Уживајте во поширок спектар на движење нашата лента за истегнување е совршен за јоги кои ја бараат таа �

DEN 3.33

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

DEN 335.84

Најдобра вредност : Нашите сет на отпори на 11 компјутери содржат : 5 вежби со ленти Отпорност : жолта 10 фун

DEN 6879.84

*Карактеристики : 4 мултифункционални прстени можат да висат јажиња за напнатост, детски нишалки, еласти

DEN 783.84

{Прилика} : Се користи за јога, пилатес, вежба за подот Се чувствувате самоуверено и стабилно во вашите по

DEN 1.33

Природен латекс траен и многу еластичен Различни бои за да ги задоволите вашите различни потреби Обука

DEN 1593.60

Прегледи над 100 прегледи на продавачот со пет starвезди и илјадници прегледи на 5 starвезди на Интернет! Лес�

DEN 4036.00

Со квалификувани материјали, безбедноста е Стилски дизајн, исклучителен стил Практичен и издржлив, ова

DEN 189.76

Истегнување на лентата за нозе опрема за флексибилност што е подготвена за употреба за неколку секунди

DEN 1.33

Безбедност што не се лизга, тивко движење, не го повредува подот, лесен за развој на абдоминални мускули

DEN 1094.40

Лицето за миење садови : Оваа крпа се карактеризира со голема дишење, брзо сушење, пренесување на влага и

DEN 592.00

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

DEN 199.84

Латекс Slingshots за возрасни : Muftiфункционални опсези за вежбање : сет на отпор може да биде да се вежбаат сит

DEN 2.67

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете Атлетски перформанси Кошулите за вежбање за

DEN 1.33

Патеки изгорени чекори, растојание и калории Автоматски се синхронизира на вашиот компјутер или избере

DEN 3.33

Одговара на повеќето душеци со големина : Специјално дизајнирани за носење јога мат и пилатес мат, корис

DEN 1171.20

Погодно за повеќето мрестилишта, задолжително за обука за супер сила како кревање тегови Дизајн на јамк

DEN 62.24

Девојки боемски ретро гроздобер прсти на зглобовите прстени златни прстени поставени за жени мажи шупл

DEN 419.20

Патнички јога мат : Овој не токсичен Јога Мат со дебелина од 2 мм лесно се склопува на квадрат од 10 инчи x 12

DEN 783.84

{Прилика} : Се користи за јога, пилатес, вежба за подот Се чувствувате самоуверено и стабилно во вашите по

DEN 0.33

Обучувач за јачина на зафаќање : Обучувачот за прсти има добра цврстина, пријателска за кожата и удобна,