.

.

Со попуст
6мм Екстра густа јога мат, голема боја точка за печатење Еко-пријателски вежби за вежбање душеци пилатес мат со јога, тренинг, основна фитнес и вежби за подот, мажи и

6мм Екстра густа јога мат, голема боја точка за печатење Еко-пријателски вежби за вежбање душеци пилатес мат со јога, тренинг, основна фитнес

DEN 799.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес -душеците обезбедуваат повеќе перница за да обезбедат удобност и безбедност за време на вежбање. Одлично за сите видови на фитнес и рутини за вежбање, вклучувајќи јога, пилатес и какво било вежбање, каде што се ценат дополнителна перница и поддршка. Димензии : 72 инчи L x 24 инчи W/183 x 61cm x 0,6см. Имајте различни стилови убава шема, разновидни бои за вашиот избор. Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење. Дизајн дебел 6мм, фитнес -душеците обезбедуваат повеќе перница за да обезбедат удобност и безбедност за време на вежбање. Одлично за сите видови на фитнес и рутини за вежбање, вклучувајќи јога, пилатес и какво било вежбање, каде што се ценат дополнителна перница и поддршка. Димензии : 72 инчи L x 24 инчи W/183 x 61cm x 0,6см. Имајте различни стилови убава шема, разновидни бои за вашиот избор. Нашиот јога мат со материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење, нуди одлична флексибилност, издржливост и потпирање. Секогаш ќе се врати во иста форма без оглед колку и да го притиснете.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 479.84

Заштита на животната средина и без вкус : Еколошка природна гума од 100% природна гума, во моментов е најск

DEN 1.00

Наменето за обука на сила и вкупно климатизација на телото Подобрете го тонот на мускулите и кардиоваск

DEN 556.80

Мултифункционална операција : Оваа абдоминална машина не е само погодна за салата, туку е и погодна за д�

DEN 873.60

Големина : 183*68 см 3мм Површината е материјал со велур, апсорбиран Колку повеќе вежбате на раце и нозе, тол

DEN 0.67

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

DEN 385.60

100% полиестер Направено во САД Проток на тунични врвови за жени Затворање на привремено Манки за вежбање

DEN 4314.88

Ова мултифункционално еластично јаже е вашиот најдобар избор Ги има истите методи за обука како и гира �

DEN 2.67

Челична цевка Рачка за обука против лизгање : Направена од премија и стабилна челична цевка, и пени и нај

DEN 2.33

【26lb Вредност на затегнување】 Производи за вежбање Kegel за жени за жени Подлогата што не се лизга може да

DEN 473.60

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

DEN 392.00

Суперфина влакна + природна гума Премиум еколошки материјал : Нашиот јогамат е направен со врвно суперф�

DEN 1.33

Тежи половина од традиционалните душеци за јога (2LB), што го прави совршен за патување или во движење на с

DEN 3480.64

За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен,

DEN 0.67

Апс Прилепување на затворање Единствена функција на пулсот (црна технологија) Потсетник за часовникот �

DEN 3653.60

✦5 различни ленти за отпорност на истегнување во боја, секој јасно обележан со индикација за тежина за р

DEN 2.33

【Погодна големина】 Покриена табла за седиште на Андакар Погоден за клупа за тежина помала од L52 "x W18" x H21

DEN 0.33

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

DEN 1425.60

Димензии : мал 27,1 "L x 6,3" дијаметар; Голем 33,9 "L x 6,7" дијаметар Може да одржи било кој мат до 27,1 " / 33.9" долг и 6,

DEN 183.84

Премиерите за продажба на ран пристап Мажи маица маички пакувања мажи маичари графички мажи маичка маи�

DEN 2.00

Големина : Секоја спортска крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 инчи Тежината е многу лесна, само 130g Тој е многу преносен

DEN 1129.60

Одлично е за обука за фитнес Одлично е за јога, пилатес, фудбал, ММА, мечување, пливач, фудбалер и кошарка�

DEN 536.80

Електронски динамометар на рацете : Тестирањето на јачината на зафатот е апсолутна мора за качување по �

DEN 1.67

Спецификации на производот : Тежина : 6,6lb / 3kg; Материјал : железо, ПА, алуминиум; Количина : Сет на 2 Ние сме �

DEN 1150.40

Големина : Голем34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал21 "долг дијаметар x 6,3" Доволно пространа за повеќето јога, пилат

DEN 0.67

Нашиот систем за фитнес бенд за тренери за нозе доаѓа со ленти за отпорност на нозете, кои се направени о

DEN 2.00

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

DEN 287.84

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

DEN 2.67

Оксфордски крпи Димензии : Две големини се достапни Голем : 34 "L x 6,7" дијаметар; Мал21 "L x 6,3" дијаметар Довол�

DEN 2.00

За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен,

DEN 1.67

Блоковите за јога ги продлабочуваат и издолжуваат вашите истегнувања, што е разноврсен и стилски додат�

DEN 0.67

◮ Антикршење на напнатоста јаже, висока еластичност, не е лесно да се пробие по повторено истегнување ◮

DEN 505.60

Стрипс 1 КУБ ИСКУСТВО НАСТАВНА АРХОВ Дизајнирани за шахти со стрела до дијаметар до 7 / 16 "...

DEN 799.84

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

DEN 0.33

AB Roller делува како ваш тренер за лична фитнес помагајќи ви да изградите и поголеми шест пакувања, согору�

DEN 1.00

男士 脚蹬 拉力器 多功能 健身 弹力绳可 练肩拉 背 扩胸 扩胸 拉伸器 拉伸器 拉伸器 拉伸器 拉伸器 拉伸器 машки педали за влечење на