.

.

Со попуст
Naim mu-so 2-та генерација безжичен звучник, црна, сингл

Naim mu-so 2-та генерација безжичен звучник, црна, сингл

DEN 1919.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Стерео 3-пат; Акустичен систем DSP-оптимизиран вентилатор Корисник на корисничкиот интерфејс на допир со контрола на јачината на звукот. Apple Air Play 2, UPNPTM, Spotify Connect, Tidal, Roon Ready, Bluetooth, Интернет радио. Содржина во форма на Windows Media, MP3, ACC, Ogg Vorbis Streams и MMS. Синхронизирајте до пет производи за стриминг и контрола преку апликацијата NAIM. Стерео 3-пат; Акустичен систем DSP-оптимизиран вентилатор. Корисник на корисничкиот интерфејс на допир со контрола на јачината на звукот. Apple Air Play 2, UPNPTM, Spotify Connect, Tidal, Roon Ready, Bluetooth, Интернет радио. Содржина во форма на Windows Media, MP3, ACC, Ogg Vorbis Streams и MMS. Синхронизирајте до пет производи за стриминг и контрола преку апликацијата NAIM. Надградба на искуство со подобра класа на музиката, радио, подкасти и телевизија што ги сакате, со наградуваното семејство Mu-So 2-та генерација на системи за безжични звучници. Автентична аудио експертиза се комбинира со најновата технологија и пријатна употребливост. Изберете од Mu-So 2-та генерација, Mu-So Wood Edition или покомпактно mu-So QB 2-та генерација.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 199.84 -110 %

Цврст материјал и структура, не е лесно да падне, може да ги собере сите предмети што ви се потребни Изра�

DEN 1.00 -110 %

Од__бабаци16 добредојдовте побарајте помош од нас ако имате комерцијални проблеми, кажете ми со оваа ста�

DEN 0.67 -110 %

3,5 инчен Екран На Допир,резистивна контрола на допир, Тфт Лцд Тип Резолуција : 320*480 (пиксели), Контролер На

DEN 3.33 -110 %

Вградена активна пфц функција Одобрена медицинска безбедност (2x MOPP) Погоден ЗА апликација БФ со соодвет

DEN 1.33 -110 %

Генениме : токср; реге Синиме : транскрипциски регулатор Токср; Егзотоксин регулаторен протеин...

DEN 0.33 -110 %

Квантитативен спектроскоп за мерење на светлината, брановите должини и боите од извори на светлина Држ�

DEN 1.33 -110 %

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти...

DEN 1.33 -110 %

Хармонија Аудио ХАJVC16 B Компатибилен СО JVC KWXR810 Резервни Стерео Радио Приемник Замена Жица Темперамент К�

DEN 2.67 -110 %

Што е тоа : машина за снимање платформа која може да снима ротирачки динамични видеа од 360 степени, исто к

DEN 303.84 -110 %

USB drivefree, нема потреба да преземате или инсталирате комплексен софтвер за драјвери приклучок и репродук�

DEN 1.67 -110 %

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

DEN 2.33 -110 %

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и диз

DEN 201.44 -110 %

ПРИЛАГОДЕТЕ ЈА ВАШАТА ВИНИЛ НАЛЕПНИЦА Со 20 опции за боја, различни фонтови и големини, можете целосно да

DEN 1.67 -110 %

[100% Врвен Гроздобер восок од масло Луд Коњски Говедска Кожа] маогоам класичен луд коњски говедска кожа

DEN 1.00 -110 %

Вклучува 4 пакети коцки за складирање од 11" х 11"х 11" Елегантен дизајн на леопард шема ќе биде забавен дода�

DEN 3.33 -110 %

Доволно голем за да му служи на вашето семејство за секојдневна употреба или да ги забавува гостите на з

DEN 335.84 -110 %

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 88.80 -110 %

● ДОЗНАЈТЕ ДОДАТОК : 150 факти додавање флеш картички за ученици од основно училиште во градинка, прво, вт

DEN 366.40 -110 %

16 часот наутро / ФМ радио станици Со 4насочен фадер 4 канал претходи Задниот приклучок ЗА ВНЕСУВАЊЕ AUX, ќ�

DEN 359.84 -110 %

Сосема нов, овој полнач bc660 ги полни сите bosch тенок пакет и масти пакет 144 V 18 V ЛиЈонска батерија BAT609 BAT609 GBAT

DEN 1.33 -110 %

Изработени од висококвалитетно еколошко дрво, здравствена боја на база на вода, елегантни квалитети, пр

DEN 1.67 -110 %

Пластичен Модел КомплетСкала : 1 / 144 Мистериозна машина За Рамки Гундам што оди по името Баел сега започн

DEN 0.67 -110 %

Црвена Капа Одговара На Форд Модели 330428 V8 Мотори Нема да одговара на тешки камиони...

DEN 172.80 -110 %

Дел Број Макита LGG1430 Фит Модел Макита БТП130З, БТП131, БТС130, БТС130РФЕ, БТС130СФЕ, БТС130З, БТВ250, БТВ250РФЕ, БТВ

DEN 84.48 -110 %

Продаден како 8 / BX Сега ултра перат! Мие од кожа, облека и сега, насликани ѕидови! Боите на Color Max TM ги кори

DEN 744.00 -110 %

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 239.84 -110 %

100% памук Затворање на бравата Материјал од оваа рамна капа од бршлен за мажи : памук Машка беретка каби ш

DEN 1.33 -110 %

Само Одговара : димензиите со ласерско сечење обезбедуваат максимална заштита За самсунг Галакси Таб А7

DEN 1439.84 -110 %

Професионална Веб Камера 3 во 1 Со Звучник и Микрофон за Деловни Видео Состаноци, Блогери и Стримери Спос

DEN 0.67 -110 %

Име : Мултифункционален мерач на надморска височина Употреба на производот : се користи за спортови на о

DEN 203.20 -110 %

Пакетот Вклучува : 1 х Кафеава Кожа Мобилен Телефон Футрола Со Појас Јамка Појас Клип, 1 х Црна Кожа Телеф�

DEN 563.20 -110 %

Изработени од цврст челик Вкупни димензии : (Л)31 "х (Ш)22 " х (Ж)3" Завршница отпорна на корозија Дизајниран з�

DEN 447.84 -110 %

100 ЖИВОПИСНИ БОИмногу широк спектар на бои нуди можност за многу форми на цртање Нашиот сет на уметнички

DEN 1.00 -110 %

Димензија : Козметичката Кеса е отпечатена со "Токму Кога Баба Мисли Дека Нејзината Работа Е Завршена, Н�

DEN 3.33 -110 %

Акватогл лесно ги менува спрејовите за туширање со раце Комплетот за туширање со раце вклучува спектри+

DEN 1.67 -110 %

Замена ЗА UNITECH 1400202536 G Со Техничка Прецизност Единица по продажба : 1 Замена ЗА UNITECH 1400202536 G Со Техничка Пре

DEN 0.67 -110 %

Компатибилност 70Ти фолија е лесно да го замените вашиот брич Услуга и Пакување пакетот содржи 1 сечило

DEN 1.00 -110 %

75% Полиестер, 25% Памук Карактеристики : Модни кошули со копчиња за жени Лабаво монтирање; Стилски висок н�

DEN 143.84 -110 %

[Налепници За Прозорци За автомобили] Додадете интерес и личност на вашиот автомобил со нашите налепниц