.

.

Со попуст
20 x сиви завртки за тава со полипропилен пластични ореви и завртки, мијалници, M6 x 20мм, акрилик, отпорна на вода, антикорозија, хемиски отпорен, електричен изолатор, с?

20 x сиви завртки за тава со полипропилен пластични ореви и завртки, мијалници, M6 x 20мм, акрилик, отпорна на вода, антикорозија, хемиски

DEN 279.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

M6 x 20мм, завртка за глава, Pantone PQ-18-0403 TCX, темно галење сива боја Лизгав на молекуларно ниво, има релативно висок коефициент на триење. Полипропилен поседува добра отпорност на замор. Не се крши кога постојано свиткано и полипропилен е многу отпорен на апсорбирање на влага. Полипропилен има добра хемиска отпорност над широк спектар на бази и киселини. Полипропилен има добра сила на влијанието. Полипропилен е добар електричен изолатор. 20 x сиви ореви, мијалници од 20 x, завртки од 20x. M6 x 20мм, завртка за глава, Pantone PQ-18-0403 TCX, темно галење сива боја. Лизгав на молекуларно ниво, има релативно висок коефициент на триење. Полипропилен поседува добра отпорност на замор. Не се крши кога постојано свиткано и полипропилен е многу отпорен на апсорбирање на влага. Полипропилен има добра хемиска отпорност над широк спектар на бази и киселини. Полипропилен има добра сила на влијанието. Полипропилен е добар електричен изолатор. 20 x сиви ореви, мијалници од 20 x, завртки од 20x. Апликации : Полипропилен е економичен материјал кој нуди комбинација на извонредни физички, хемиски, механички, термички и електрични својства што не се наоѓаат во ниту еден друг термопластичен.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

Секој дијамант е дело на занаетчија Духот на генијалноста му дава душа на секој дијамант Висококвалите�

DEN 48.00

КЛИКНЕТЕ : "Посетете Ја Продавницата Џими Џемс" поврзете го врвот за да ја посетите нашата ПРОДАВНИЦА со

DEN 3.33

ЦАЦ Сертифициран Неверојатно остар штрајк 1927Д $1 Сребрен Мир PCGS MS66+ CAC Оценето MS66+ ОД PCGS Добро дефинирани �

DEN 1007.84

[360Степен] H11 LED светилки, 360Степен извор на светлина осветлуваат без сенки или мртви агли [300% Посветла] 18 П

DEN 5262.40

Материјал : 201 Нерѓосувачки Челик, Големина : (Lxwxh) 85 X27 X50 Cm / 33, 5 X10, 6 X19, 7 инчи Решетката за Садови е Поставен

DEN 1.00

Сосема нови и никогаш не се користат овие марки е колекционер дојде од USPS, но во запечатена картонска пл�

DEN 639.84

Шарени со изобилство на шарени пастелни цветови, гроздобер англиски Роза Коцки, Сет од 2 нудат елеганциј

DEN 1.67

[45w Pd Испорака На Енергија] Полнач Компатибилен Со Lenovo Think Pad X13 (21 CM) Доставувајќи до 45 W моќност До Вашиот Th

DEN 854.40

? Нов ТПЕ еколошки гумени тркалца : нема бучава при движење, мека, нема да го изгребат подот Погоден за ма�

DEN 1041.76

Вклучен Е Мочен Меур За Хидратација Од 1,5 Литри Предно безбедно складирање за исхрана и телефон...

DEN 1.67

Лесен за носење и полетување, не е лесен за паѓање Декорацијата во кујната, просторијата за забави и пок�

DEN 215.04

Поголема Безбедност : Можност за следење на состојбата на електростатскиот ремен за зглоб на операторо�

DEN 3.33

Повеќекратни типови и функции : getе добиете четки за нокти од 5 парчиња со 10 различни совети за четки, ќе г

DEN 1.67

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

DEN 2.67

Погоден за пред биро, лоби, прозорец и разни украси и аранжмани за деловен простор Виси на ѕидот станува

DEN 1.33

Само мастило гумени флеш печат со текстот "ЗАТВОРЕНИ" Зелена боја на мастило Приближна област на впечат�

DEN 192.00

?Совршен Велигденски Декор За Дома : Може да се примени за украсување, спална соба, дневна соба, трпезари�

DEN 947.20

Технологија : Побарана Piezo Electric (Cycleed Wall 3 циклус) Домашна резолуција : 360 dpi; Макс Капки во Грејскале : 8 капк

DEN 1.67

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спа

DEN 240.00

Совршени идеи за подароци за мама, баба, тетка, сопруга, девојка, ќерка, братучед, внука, сестра, најдобри

DEN 1.00

Големина : SS16 (4мм) Боја : Светло кафеава Колорадо Топаз Број на rhinestones : 288 парчиња Flat Rhinestones е идеален за ук

DEN 2.00

? Особено за неонски објекти во боја, црната светлина има многу добар ефект врз бојата на телото и другит

DEN 0.33

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно

DEN 2.33

? [Големина На Подлогата За биро] Димензија на оваа ПОДЛОГА ЗА глувче ЗА ИГРАЊЕ XXL е 31,5 "X 12" X 0,12 "(L*W*H) и голе�

DEN 0.67

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

DEN 395.20

5 / 8 ID x 40mm OD x 12mm широк отворен тип лежишта со електричен мотор со квалитет 620310 Отворено cm nachi заштитен топ�

DEN 0.67

Совршено Одговара : специјално дизајнирана кутија за клипови за i Phone 13 и i Phone 14 [6,1 инчи] Точни исечоци за �

DEN 2.33

? [СИТЕ ВО ЕДНО] Меѓународниот Ѕиден Полнач PD е комбинација од СЕКОЈ штекер за полнење што ќе ви треба низ

DEN 3.00

Природно нетретиран дендрит Опал Срцев полиран скапоцен камен, рачно изработен, метафизички Добро поли

DEN 140.64

Иглите за замена се вклопуваат скоро сите обични воздушни четки 3 парчиња игла за воздушна четка 0,2 / 0,3 / 0

DEN 0.67

1 Канал 5 V реле модул 30А со изолација на изолацијата Оптокулер поддржува високо и активирање на ниско ни�

DEN 2.00

Природна четка за маса, совршена алатка за брзо и лесно чистење на трошките од масата Четката е изработе