.

.

Со попуст
Френклин месинг P44309-720-B Франциско 3-3/4 Бронза од шампањ и чиста фиока за фиоки за акрилични кабинети

Френклин месинг P44309-720-B Франциско 3-3/4 Бронза од шампањ и чиста фиока за фиоки за акрилични кабинети

DEN 327.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Современ, но сепак достапен, овој дизајн им дава на вашите ормани современо ажурирање Долготраен акрилик со градежништво на цинк умира. Кабинетот го повлекува вашиот простор со пресврт на завртката. Двојна, инсталација на задниот дел. Оценката на безбедносната тежина е 75 bs. Акриличната колекција Франциско без напор ги меша стилови за да создаде изглед кој е опуштен и современ. Ова повлекување е совршен начин да му дадете на вашата соба влијателно ажурирање по прифатлива цена. Вклучен е хардвер за инсталација. Нашиот фокус на квалитетот и интегритетот е непоколеблив уште од почетокот на Френклин Месинг. Основана од двајца претприемачи во 1946 година, Френклинбрас првично произведе специјализирани водоводни предмети и додатоци за бања за трговијата со згради и повоениот станбен пазар. Со над 68 години специјализиран исклучиво во производи за бањата, задоволни сме да донесеме ист стил, тренд и квалитет на кој сте пораснале да верувате од Френклинбрас во повеќе простори низ вашиот дом.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 89.92

Вклучете го десниот кабинет Конструиран во антички месинг Сложено и детално копче на кабинетот што ќе г

DEN 3.33

Лесен за инсталирање Овие Копчиња на кабинетот погодни за фиоки за комоди, кабинети, биро, гардероба и д�

DEN 3.33

платно Повлекување на затворање Само миење на рацете ☀ Транспарентните капаци на ПВЦ обрките се ветров

DEN 3.33

Име на производот : Цевка цевка Шарка; Материјал : Метал Боја : Сребрен Тон;Секоја Големина : 36 х 17х 4,6 мм / 1

DEN 959.84

Се вклопува во дебелината на вратата 13 / 8 "до 21 / 8" (35мм 55мм) Поставете ги и левите и десните врати...

DEN 3.00

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбедност

DEN 880.00

2,5 "Копчиња за влечење на фиоки за влечење на вратата на вратата на кабинетот се повлекува антички злате�

DEN 3.33

★ Рачка на фиоки Големина : 1,2x3 ★ Материјал на копчето за фиоки : АБС, стакло Опремено со завртки...

DEN 0.67

опис на род; врзување на крцкалка, врзување на товар, ремен за пакување за испорака, појас за полнење за п

DEN 3.33

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инста

DEN 555.20

Тежина : 85g; Содржина на пакетот : Сет на главни страни на 9 x Hasp; Име на производот : Главен HASP Материјал : не

DEN 2.00

Специјално дизајнирани за држење на прекумерни врати со целосна преклопување, како и вметнување, дебел�

DEN 0.67

Висок Квалитет : мат црна завршница обложена со прав, овој цврст и тежок комплет за рачка може да се спро�

DEN 1.67

Име На Производот : Двојно Топката Фати; Материјал : Месинг Боја : Златен Тон; Големина : 66 x 13 x 16mm / 2 Дијам�

DEN 2.00

Отпорен на временски услови : Ние го дизајниравме катанецот на животната средина со уникатни дупки за о�

DEN 3199.20

Не е клучен, клучен со Master Lock „Еден клуч“ систем за клучеви Дополнителни капкани може да се клучат од ор

DEN 480.00

● Проширени и задебелени слајдови на фиоки : Изработени од задебелен челик со висока густина од 2,5 мм, цв

DEN 1248.00

Material МатеријалПлајно ткаење, двостран филм, антитриење, антистареење ➤ Феацииефект на заштита на сонце

DEN 639.84

10 леано железо кафеава повлекува фиока кабинетот корпа рачки рустикален штала гардероба копчиња 10 леан

DEN 1.00

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

DEN 2.00

Повеќе од 30 см шкаф висина врата барање До пролетта на лесно расклопување тип инсталација.Со висококвал

DEN 1.00

✅ HASP катанец, сребро, w / (2) копчиња ✅ Ставка : Ван се заклучува со HASP ✅ Shackle Dia : 3 / 8 in ✅ Hasp Висина : 3 1 / 2 in...

DEN 560.00

1 Стабилно и непречено функционирање, добар нем ефект, макарата на прозорецот е практична и издржлива до

DEN 0.33

платно Затворање на повлекување Миење Раце Само ☀Транспарентните капаци од пвц обод се отпорни на вете

DEN 2257.92

Големина : околу 57 * 31 мм / 2,24 * 1,22 инчи Тие се флексибилни и нема да крцкаат кога ќе ја затворите вратата...

DEN 408.96

Фиока се справува и влече Рачки за фиоки и влечење на хромирани мебели за мебел, рачки на врата, месинг, т

DEN 2.67

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Акрилните компоненти суптилно го нагласуваат овој е

DEN 255.04

исклучителна Изработка На површински четкан процес, непречена површина, елегантна боја, силна отпорнос

DEN 1.67

Велингтон Кордаж #10712 7 / 32 "x100' Алишта ВЕЛИНГТОН КОРДАЖ ДОО Опис На производот Затемнување, 7 / 32 инчи х 100', �

DEN 256.00

Производот е процес на пескарење од не'рѓосувачки челик Дизајнот без дупки е поудобен Мултифункционалн

DEN 1.67

Боја : Лу бронза Пакетот вклучува : 1 парчиња рачки за влечење 1 парче завртка Направено од материјал за л�

DEN 1.67

Премиум Материјал За Домување : Изграден од висококвалитетен сус304 (18 / 8) нерѓосувачки челик со врвен ст

DEN 336.00

Материјал Од Дрво Од орев : Изгледа елегантно и многу елегантно Процес На Производство На Леење : Високо

DEN 0.67

Рутинска Врата : Додадете рутински шарм во вашиот домашен декор со нашата врата од штала од цврсто дрво �

DEN 1.67

Запознајте различни стилови на декорација Бања појавување, подобрување на целокупната атмосфера...

DEN 1.00

●Големина и Боја На копчињадве прекрасни бои сонце злато и месечина светло сребро за вашите потреби Ди�

DEN 1444.80

Издржлива Пвц Преодна Лента : Изработена од мек пвц материјал,површината е отпорна на гребење,отпорна н�

DEN 3.33

Изграден од материјален простор алуминиум, лесен за чистење, отпорен на ' рѓа Самолеплив држач, лесен за