.

.

Со попуст
Возач на возачот на вртежниот вртежен момент на HFBTE 1/4 инчен Прицврстувачи за возач на вртежен момент со мерен опсег од 0,8 до 8 N.M точност ± 2%

Возач на возачот на вртежниот вртежен момент на HFBTE 1/4 инчен Прицврстувачи за возач на вртежен момент со мерен опсег од 0,8 до 8 N.M

DEN 1728.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој шрафцигер за дигитален вртежен момент е производ внимателно дизајниран за склопување и откривање на вртежен момент на мали сврзувачки елементи во индустријата за прецизно производство Тоа е суштинска алатка за високо ниво за да се обезбеди прецизно прицврстување и поврзување на завртки и навртки со мал вртежен момент и мал вртежен момент. Вртежниот момент може да се прочита директно. Автоматски ќе се исклучи ако нема операција за 10 минути за да заштедите моќност. Работи во насока на стрелките на часовникот и спротивно од стрелките на часовникот. Три работни режими на реално време, врвната вредност и претходно поставената вредност можат да се вклучат слободно. Има функција на складирање на податоци во режим на врв. Означи за насока на вртежен момент и приказ на напојување на батеријата. Заштита на преоптоварување : Откако производот е принуден на 120% од целиот опсег, екранот ќе прикаже „ОЛОРД“, што укажува дека е преоптоварен и не може да продолжи да се применува. Опсегот на рано предупредување е 85% од претходно поставената вредност на вртежниот момент. Извор на енергија : Две батерии на ААА. (Батеријата не е вклучена. Температура на околината на апликација : (0 до 40) ℃ и влажност ≤85%. Околина за складирање : -10 до 60. Нето тежина : 0,4.M) : 0,8-8 ; вредност на поделба (N.M) : 0,001 ; Точност : ± 2%. Широко се користи во инструменти, уреди за домаќинства, електромеханичка опрема, автомобили и мотоцикли.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1297.60

* 100% сосема нова* компатибилна ламба со висок квалитет На залиха! Брза испорака! Вклучува гаранција од 90

DEN 842.72

Рамен жито килибар бамбус дрво рамка Висок сјај печатени фиока дното Обичај направен во САД Должина на �

DEN 3.00

Алуминиумска фолија завиткана секој од четирите пар проводници Голема заштита од алуминиумска фолија �

DEN 0.67

✔ Квалитет на промиум : Брзапсорбирачки, трајни и памучни санитарни влошки Има погодност и ефикасност н

DEN 3.00

Технологијата Clearlight 20 Lens овозможува повеќе бои на видливиот светлосен спектар да дојдат преку леќите з�

DEN 382.40

€●3d Налепница Со Текстура На Јаглеродни Влакна●Изработена од врвна кожа, со јаглеродни влакна и јасна

DEN 3.00

Високо квалитетен велур поддржан од пена Меко и елегантно чувство Сите отвори за отвори и сензори се пр�

DEN 1.33

Куќиште на алуминиум : Алуминиумско куќиште за тежок тип Ц до мини ДП адаптер, обезбедувајќи издржливос�

DEN 3.33

Материјал : Месинг Заврши : Антички Тежина : 130 гм 286 фунти Совршен Подарок Рачно Изработен за Патници, Нау

DEN 268.80

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува Класификаци�

DEN 159.84

Компатибилен со Сите Дсл Модеми УлтраФлексибилни види преку јакна Позлатени конектори за да се избегне

DEN 1.67

Име на производот : HV Керамички Кондензатор;Издржат Напон : 15 KV;Капацитет : 500p F Моќност : 15kw;Толеранција Н�

DEN 0.33

100% полиестер Повлечете го затворањето Официјално лиценциран производ на НФЛ (Национална фудбалска лиг�

DEN 3.00

Остри и зашилен врв Кружен врв во форма на лак; за да се избегне повредата на нашите клиенти Прекрасен ве

DEN 1.00

Надградете го и издолжете го легура на јадрото на острилка за молив за да ја прилагодите дебелината на о

DEN 2022.24

СИГУРНА СИЛА Оваа кука за приколка е оценета за 6 бруто тежина приколка, 900 фунти тежина на јазикот, 8...

DEN 95.84

Печатење со целосна ширина, 100% полиестер, двострана шема Ова знаме може да се користи во кое било време и

DEN 3.00

Инспирацијата на реј доаѓа од земјата, а убавината ја наоѓа во едноставни форми, природни форми и пронај

DEN 239.84

19 Во 1 мултифункционална банана приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок со мултиа

DEN 0.67

Лесен за лепење во прав со природна боја, па дури и рендерирање Четки без бои, без ливчиња, го воздигнува�

DEN 3.00

Материјал со висок квалитет : Оваа кутија за складирање на далечински управувач на работната површина е

DEN 143.68

Поставувањето на камерата со рамо за рамото на рамото е совршено за пешачење, скијање, планинско стегањ�

DEN 255.84

Големина на камен приближно : 13x11x4mm Третман : природен камен Квалитет : Премиум / АА+ Име на скапоцен каме

DEN 219.20

Компатибилен со Fitbit Versa, Fitbit Versa 2, Fitbit Versa Lite , Големина : За големината на зглобот 5,47,5 инчи Доаѓа со 2 проле�

DEN 1.00

80% полиестер + 20% спандекс3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќето седишта за автомоб

DEN 0.67

100 % најлон, 100 % полиестер Поставувањето на знамето вклучува знаме на колеџ 3x5 стапки и американско знаме

DEN 13516.64

Средно 95% HDD за 3 PAR M6720 4 TB 3,5 "SAS 128 MB 7200 RPM за внатрешен HDD за серверот HDD за H6 Z87 A 750795001 Среден 95% HDD за 3 PAR M6720 4 TB 3

DEN 1.00

Висок квалитетовој сунѓер за шминка е мек, пријателски за кожата и не иритирачки Може да се користи во к�

DEN 1193.60

Изработено е од природни камења Натуралниот кристал и камен имаат енергија од природата, кристалната т�

DEN 0.33

1993Д Кенеди Половина Долар Брилијантен Нециркулирани Сликите на производите се од точната колекционерс

DEN 0.67

Дизајнот на камуфлажата го прави пепелникот покреативен и шарен, лесно да одговара на вашиот мебел Не г�

DEN 1504.00

Висечки светла затворено : Оваа висечка светлина е лесна и удобна за употреба Можете да го украсите за к�

DEN 2.33

Воздух за рамо на рамо 2 x 12 "15мм шипки Пакет на розета Со прицврстувачот на шипката ArriPin, тие можат да бида

DEN 1298.40

Агресивни тркала за сечење и мелење што ќе ја завршат работата брзо Одлична вредност за професионалнио�

DEN 2.00

Број на модел : 485 конвертор, USB до RS485, 485 USB Сериски порт Е прилагодено : да Добредојдовте на нашата продав�