.

.

Со попуст
Универзална заграда за монтирање на ТВ за звук за монтирање над или под ТВ, одговара на повеќето телевизори од 23 до 65 инчи, до 22 фунти од Xinlei SBR301

Универзална заграда за монтирање на ТВ за звук за монтирање над или под ТВ, одговара на повеќето телевизори од 23 до 65 инчи, до 22 фунти од

DEN 238.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Компатибилност : Универзална монтажа на звучни ленти одговара на повеќето телевизори, погодни за повеќето Sony, Vizio, Bose, Yamaha, Samsung Sonider Bars VESA 200 X100, 200x200, 300x300, 400x200, 400x400, 600x400mm. Цврста конструкција : Дизајниран од цврст челик за да се одржи звучни шипки до 22 bs/10kg, заградата е доволно силна за да го задржи вашиот звучник безбедно монтиран. Лесна инсталација : Лесно ја поправа лентата за звук над или под ТВ. Забите на врската ја заклучуваат лентата за звук цврсто на место, избегнувајќи да оставите дупки за завртки во wallидот и да го направите инсталирањето на ветре. Флексибилно склопување : Овозможува вртење од 180 степени за поголема флексибилност на монтирање. Пакетот вклучува : 2 x заграда за звучна лента, монтирање на хардверски комплет x 1, Упатство за корисникот x 1. Универзална монтажа на звучна лента со здрав челичен материјал од легура, безбедно ги држи повеќето звучни ленти на пазарот. Можете да изберете кратки или долги парчиња за различни потреби. Можете да го монтирате над или под телевизорот според вашиот избор.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.00

Одлично за сите подводни активности, направете неверојатни POV подводни фотографии и видеа со Ultimaxx LED све

DEN 222.08

®Компатибилност : Дизајниран За Samsung Galaxy Tab S8 Плус & S7 FE & S7 Плус 12,4 Инчи 2022 / 2021 / 2020, Модел ЗА SMX800 / X805 / SmT730 / T73

DEN 2.67

●Телефонска Кутија и Заштитник На Екранот Quistorдизајниран за Samsung Galaxy S23 Ultra ●Силна Заштита●Комбинација

DEN 249.60

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за с

DEN 833.60

СОВРШЕНА КОМПАТИБИЛНОСТПрилагодено дизајнирано За Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8,7 инчен Модел (SmT220 / T225 / T227) 2021 Порака

DEN 670.40

1 / 8 "3,175мм Шанк Испорачана во заштитна пластична кутија Јапонски изработени парчиња карбид од волфрам...

DEN 1.67

Лаптоп Дневник Планер Лозинка Агенда Канцелариски Материјал Боја Дневник Со заклучување лаптоп Погоде

DEN 154.72

✔ 【Премиум материјал】 : Металниот знак е направен од висококвалитетен алуминиум кој е доволно издржли

DEN 266.72

Шестоаголни Завртки За Капачиња (Шестоаголни Завртки За Глава) Завртка за Капаче направена од Среден Ја

DEN 1.33

Вклучен пакет : 2 x Четка За Чистење Автомобили, Големина : 12, 5x11, 4x3, 5cm / 4,92"x4, 49"x1, 38"(L*W*H) Фин Дизајн : Не е лес

DEN 0.67

Материјал : случај тело / поликарбонат Обработка : увмастило за лекување, завршна обработка на горниот с�

DEN 159.84

?①Висококвалитетен Материјал】 подлогите се од 100% полиетилен за храна, така што има силна флексибилнос�

DEN 0.67

Големина : должина 14 x ширина 13 x дебелина 2 (инчи) , со 60 листови / 120 страници на фото страница Може да собер

DEN 447.84

УЛ е глобална агенција за тестирање и сертификација Тоа е авторитативна агенција за безбедност и серти�

DEN 2.00

Чувар на пропелерот, носител на пропелери, пропелери, продолжена нога за слетување на ногата за слетува�

DEN 2.33

Правилниот избор : надминете ги очекувањата на вашите клиенти и испорачајте ги професионалните услуги �

DEN 255.84

Совршено решение за правење на сите ваши секојдневни работи уредни и чисти Ви овозможува да го претвори

DEN 592.00

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

DEN 0.67

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

DEN 218.56

Разноврсна Употреба оваа мини торба може да ја користи за чување козметика, брич, канцелариски матери

DEN 438.40

Изработен Од Висококвалитетни Метални Материјали,Тој Е Тврд,Отпорен На Абење,Издржлив И Има Долг Работ�

DEN 2.67

Транспарентен Течен Диспензер во американски стил Паста За Лемење Лепило Лепило Конуси + Врв На Иглата �

DEN 2.00

●Димензија : 8,86 "Х 6,5" Х 5,9 " (22,5 см Х 16,5 см Х 15 см), совршена големина што треба да се стави во куфер или на ма�

DEN 2.67

Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон БпаБесплатно (посигурен

DEN 2.00

?€Минималистички Дизајн QТенки висококвалитетни очила усвојуваат квадратен дизајн, кој е едноставен и

DEN 296.00

Внатрешен Дијаметар : 5ммНадворешен Дијаметар : 8ммШирина : 2,5 мм Внатрешен Дијаметар : 5ммНадворешен Дија

DEN 0.33

● Должина на Телескопската Цевка 9 До 10 инчи Висина : 14 инчи кога е продолжена € Боја : Антички финиш и Ка�

DEN 1465.60

1 Кристали Камен и со соништа Помошници Нашата чакра енергетска камен оргонит пирамида е убав украс за �

DEN 2.33

Голем капацитет / независен оддел за чевли / лесен и пренослив Два погоре и подолу, лесно и поделено ск�

DEN 1169.60

Функции За Активирање / ПрегледГласовно Активирање, Копче За Бришење, Уредување Датотеки, Пораки За Пап�

DEN 1.33

Разноврсна УПОТРЕБА оваа мини торба може да ја користи за чување козметика, брич, канцелариски матери

DEN 3.00

【Безбедност и флексибилност】 8 Засилените ленти ќе ја обезбедат торбата за превозникот токму на место

DEN 2.00

Ратан ткаена сенка на ламбата направена со врвен материјал, има стабилна структура и ја штити вашата ла�

DEN 159.84

Материјал : Апсорбирачка Керамика Дијаметар : 2,56 Инчи Дебелина : 0,27 Инчи Содржина на пакетот : 2 ПАРЧИЊА €

DEN 2.00

Клучни сидра, бетонски сидра или прицврстувачи на asonидарски се дизајнирани да бидат инсталирани во цвр�

DEN 262.40

Големина : 40х10, 5х12, 5см Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Повод : автомобил, соба, канцеларија, студентски дом, �

DEN 639.84

Маан Декор Месинг Копче антички компас со мини дрвена кутија Поморски антички компас пешачки компас, ко

DEN 588.80

1 Поставете Стаклен Капак Со Дрвена Основа Бесмртна Покривка Од Цветно Стакло Вечни Цвеќиња покривка од

DEN 2.00

Овие Сервисни Рицинусови Серии #20 Најлонски тркалца Исполнети Со Висока Температура нудат различни гол

DEN 2.67

Многу погодно за 3Д печатење со висока температура со кои другите млазници не можат да се справат Направ