.

.

Со попуст
Ulak компатибилен со iPod Touch 7 -ми/6/5 -та генерација кутија со заштитник на екранот, хибриден хард компјутер со тешки 3 слоеви, тврд компјутер + мека гумена силиконска шок

Ulak компатибилен со iPod Touch 7 -ми/6/5 -та генерација кутија со заштитник на екранот, хибриден хард компјутер со тешки 3

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дизајнот на симпатична шема ги прави вас и вашиот i Pod посебен и привлечен Го чува телефонот заштитен додека сè уште не го прави премногу гломазен. Подигната заштита нуди заштита за екранот и камерата. Одговара на вашиот i Pod snugly, но сепак лесен за отстранување. Идеја подарок за i Pod на вашата ќерка/син. Компатибилен со : Покривање со тешки куќи со 2 HD заштитници на екранот е специјално дизајниран за i Pod Touch 7 -ми/6 -та/5 -та генерација. 3 Во 1 дизајн : Структурата се состои од три слоја, задниот капак на структурата со двојни слоеви, направен од тврд компјутер отпорен на големо влијание, обезбедуваат солидна заштита на целото тело за вашиот уред, предниот тврд компјутер покритие ја подобрува заштитата за екранот. Атсорбирачки агол : Четири гумени агли обезбедуваат добра перница за поддршка за шок и капка, мазна површина на надворешната обвивка од компјутер го штити вашиот i Pod од отпечатоци, гребнатини или прашини. Заштита на екранот и камерата : Рабовите се креваат и на предниот и назад, чувајќи го вашиот екран и камера заштитени без да го направите вашиот i Pod да се чувствува гломазен. Прецизни пресеци : Тактилни копчиња со прецизни отвори за исечоци за да се овозможи целосен пристап до сите функции и копчиња без да се отстрани вашиот i Pod. Заштитник на екранот. Компатибилен со : Покривање со тешки куќи со 2 HD заштитници на екранот е специјално дизајниран за i Pod Touch 7 -ми/6 -та/5 -та генерација. 3 Во 1 дизајн : Структурата се состои од три слоја, задниот капак на структурата со двојни слоеви, направен од тврд компјутер отпорен на големо влијание, обезбедуваат солидна заштита на целото тело за вашиот уред, предниот тврд компјутер покритие ја подобрува заштитата за екранот. Атсорбирачки агол : Четири гумени агли обезбедуваат добра перница за поддршка за шок и капка, мазна површина на надворешната обвивка од компјутер го штити вашиот i Pod од отпечатоци, гребнатини или прашини. Заштита на екранот и камерата : Рабовите се креваат и на предниот и назад, чувајќи го вашиот екран и камера заштитени без да го направите вашиот i Pod да се чувствува гломазен.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.33

Пакување од 24 мини лажици во 4 избрани бои Секоја Лажица е долга приближно 4 инчи Пакет од 24 пластични мин

DEN 799.84

Платно Полиестер поставата Миење Раце Само Доволни Количини : пакетот доаѓа со 10 парчиња кеси за намирн�

DEN 304.00

Доживејте Крајна Удобност и Поддршка Со Целосна Предна Постава Нема Повеќе Грижи за Транспарентноста �

DEN 80.00

1 Големина на знак За Срцево Дрво : големината на знакот за срцево дрво е 10х10х0, 15СМ (3,94 инчи Х 3,94 инчи), кор�

DEN 3.00

[21,5 x 8cm] 920g Во зависност од производот, бојата и формата на производот може да се разликуваат малку од сли

DEN 1.33

100% полиестер ♦ Среќен Божиќ Денот на благодарноста Денот на благодарноста Среќен Ноќта на вештерките Ц

DEN 1.67

●Материјал Мат Дамка / Лента / кристали +Класичен дизајн мат дамка со чипка и кристали, цветни прстен пе�

DEN 1552.00

Бранова должина : 850 nm Максимално растојание : 550м Стапка на податоци : 1,25 GB / s Мрежни порти : SFP Конектори : �

DEN 8543.84

ПОЧИСТ ВОЗДУХ во ГОЛЕМИ ПРОСТОРИ – Се Препорачува за простори до 2000 квадратни стапки со 2 промени на воз

DEN 1.33

100% полиестер 【Околу големината】 Ве молиме, проверете ја табелата со големина на сликата на производот,

DEN 196.80

50% повеќе точки на пресекот и зголемен број на предива од ткаенини резултираат со неспоредлива издржлив

DEN 0.67

Titanium TC4 Титаниум е одлична надградба на стандардниот џеб клип од не'рѓосувачки челик и клипот за ремен Т

DEN 1.67

Име на производот : Прекинувач за прекинување w обвивка; тип : dpst (вклучено / исклучено) Позиција : 2; напон �

DEN 323.20

Цврсти поли торби се совршени за заштита на производи со средна до тежина од нечистотија, прашина и влаг

DEN 0.67

Табела за табела на табелата : Оваа биро за уметност на ноктите, изработена од пластична и задебелена ме�

DEN 1.67

Деталното стебло на коските на раката и раката на скелетот изгледаат неверојатно реални; Мерки 5 "широки

DEN 3.33

Xyj Бренд Започна Во 1986 ГОДИНА, XYJ ножеви имаат висок квалитет, исклучителна острина, едноставен дизајн, о�

DEN 1.67

Нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија Секоја бате�

DEN 3.33

8 парчиња Пластични Црева Шипка Редуктор Фитинзи Изработени од издржлива пластика која нема да избледи,

DEN 95.84

100% димензионална инспекција на толеранција за оптимално склопување ● МатеријалПроизведен од хром чел

DEN 383.84

●Повеќенаменско Складирање Под Мијалник : Модерниот и едноставен дизајн во нордиски стил може добро да

DEN 838.40

Одличен фитнес тренинг за мускулите на рацете и градите Супериорен Зафат и ја намалува отпорноста на ли

DEN 335.84

ЧАРШАВ ЗА ПРАВОАГОЛНИ МАСИ 90 х 156 инчен Повеќекратен Долгнавест Заштитник со Пад од 30 инчи 100 Проценти П�

DEN 1.67

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

DEN 3891.68

Оревите на заварување се користат за заварување на орев на материјал на домаќинот А4 не'рѓосувачки чели�

DEN 226.88

10мл килибарни стаклени шишиња со капачиња за капење пипети во црно Килибарното шише е дизајнирано да по

DEN 207.84

Нашите конуси за адаптер за филтри доаѓаат со 9 различни дијаметри и флексибилна употреба за различни г�

DEN 0.67

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Оригинален дел за замена �

DEN 2.00

Прободена лажица за сервирање, цврста лажица за сервирање, вилушка од месо, нож со путер и лажица со шеќе

DEN 248.00

Ве молиме, проверете ја компатибилноста на Nailer пред да нарачате Се вклопува само со мала глава Бред Нојл

DEN 1.67

Акрилен капак за 50место примерок чаша решетката Корпорацијата диналон произведува и дистрибуира пласт

DEN 2.67

Димензии на пакетот : 8 L x 36 H x 8 W (инчи) Тежина на пакет : 1,8 фунти Земја на потекло : Соединетите држави Број

DEN 735.84

Лесен за работа и едноставен за употреба, со уникатен дизајн на детали, лесен за учење, погоден за студен

DEN 1.33

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово