.

.

Со попуст
60 компјутери јасни лажни совети за вежбање на нокти Стики за приказ Спален дисплеј полица за нокти Арт УВ гел Полска табела во боја, NT079

60 компјутери јасни лажни совети за вежбање на нокти Стики за приказ Спален дисплеј полица за нокти Арт УВ гел Полска табела во боја, NT079

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Боја : Јасни материјали : Ситна големина на пластика : 12,2 см / 4,8 во (должина) СОВЕТИ ЗА ЛЕСНИЦИ СОВЕТНИЦИ СОВЕТИ СТАКИ X 30. СВЕТСКИ СВЕТСКИ X 1. Направено од пластика со добар квалитет, нетоксичен, без вкус, мазна површина ;. Чиста и уредна, лесна за примена на кој било лак за нокти, одлично за прикажување на боите. Дизајн : Спиралниот дизајн е исто така многу погоден за прикажување на бои, лесен за појавување на вашиот лак за нокти. Може да се извади за да се стави на ноктите за да ги споредите боите и да го земете назад на приказот на спиралната боја. Количина : 60 ​​бои (или стапчиња за врвови на ноктите) / Сет. Извештај за лак за лак за лак / лак за лак / лак за нокти. Вашиот клиент може лесно да избере шема на боја од оваа табела за приказ. За вежбање на ноктите, приказ, лак за лак за нокти и дизајн на декорација на уметност за нокти. Дозволете ви да дизајнирате фантастична уметност за нокти идеално за вежбање, демо и прозорци. 【Совршен натпревар】 - Екранот е погоден за употреба со УВ ламби и гел за нокти за подобро да се прикажат различни бои. Можете да ги користите овие за да ги покажете вашите дизајни и креации на ноктите на вашите клиенти. 【60 Пории во боја】 - За приказ на боја на UV гел, може да прикаже 60 различни бои. Можете да премачкате 60 различни бои за лак за нокти. 【Лесно за склопување】 - Спиралниот вентилатор е исклучително дизајниран, лесен за склопување, преклопен и складиран, со завртки за монтирање, нема потреба да се грижите за тоа ќе биде нестабилно, лесен за паѓање, итн. , Може да нацртате декорација на овие совети за нокти, погодни за полски, УВ гел, акрилик, нокти во прав. 【Погодно】 - Грешка за следење на вашата боја на лак за нокти. Може да се постави над ноктите за да се види како ќе изгледа бојата.

Главните својства

Color:
Clear Materials
Избор на купувачот
DEN 1.00

ПРЕДВОДЕНА И МУЗИЧКА ЅВЕЗДА ПЕРНИЦА : ова е добра кадифен перница за да им покажете на вашите деца дека о

DEN 2.67

Декоративна Кутија За Ситници Рачно насликани, така што треба да се очекуваат уникатни варијации...

DEN 1369.60

7,6 х 4,7 х 5,1 Инчи (Внатрешно) ✅ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ : Рачно изработени со користење на едноставни занаетчис�

DEN 3599.84

Вие ги купувате ринглите за навој на рака на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродукција и

DEN 1261.92

Замена ЗА СИЛВЕРАДО ТЕШКИ ГОДИНА 2006 ОПАШКА СВЕТЛИНА Единица по продажба : 10 Замена За Шевролет / Шеви Си

DEN 3.33

Влезна Моќност : 12В24В Влез : 2 х 0 / 4ГА Излез : 4 х 4 / 8ГА Влез : 2 х 0 / 4ГА Излез : 4 х 4 / 8ГА 2 ВО 1 ФУНКЦИЈА : овој дис

DEN 895.84

1 Издржлив и тежок материјал : подебел и потежок од обичниот материјал, издржлив повеќе од 10 пати за миењ�

DEN 800.00

Компатибилен Со Google Pixel 6 Pro Само (67" Големина На Екранот) Направено од иновативниот, отпорен на удари на cas

DEN 3.00

Шестоаголни завртки, исто така често наречени шестоаголни завртки за глава, завртки за шестоаголни кап�

DEN 1148.48

C6 A Серија 106 J 10 UF 350 V AC груб бакар за вклучување на нозе, без електрокондензатор на електроди, 10 парчиња C6

DEN 5029.92

Големина : 327*77*40мм Материјал : АБС + алуминиумска легура + пластика Повод : автомобил, соба, канцеларија, с�

DEN 350.08

Што добиваш Регистарска Табличка рамка х 2 Завртка капа х 4 Чаша Мијалник х 4 Машина завртка х 4 Лесна инст

DEN 1.00

Материјал : чантата за шминка е изработена од ткаенина од диагон, мека на допир и отпорна на нечистотија

DEN 159.84

€Голем Капацитет : 1594 " H, можете да го ставите вашиот комплет за шминка, шампон, четка за заби, паста за за

DEN 3.00

[Одржување На Температурата] : Оваа Вакуумска Изолирана Кригла Од Нерѓосувачки Челик може да ја задржи т

DEN 542.24

●Што добивате● : 2 печатени украсни панели за завеси Големината на секој панел е 21" (Ш) х 63" (Л) Вкупната го

DEN 0.67

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

DEN 209.44

нарачки моите нарачки поставени палети на вратени предмети за продажба мис педидос рецентес договор на

DEN 336.00

Киларк е познат по Безбедноста и сигурноста Киларк нуди решенија и За северноамериканските и за ИЕЦ ста

DEN 3.33

Применлива Сцена : Дневна Соба / Кујна / Хотел / Канцеларија Итн Може Да Складира Овошје, Сушено Овошје, За

DEN 716.80

Симпатична Статуа На Тигар : дизајн на тигар со фина изработка, обезбедете ја неговата популарност Искл�

DEN 630.40

АпсорбирачкоСилна апсорпција на течност каде што дури и најдобрите сунѓери не можат да стигнат до вода�

DEN 0.67

Божиќен Транспарент : Божиќ наскоро се приближува! Овој симпатичен банер ќе донесе сладок допир во Ваши�

DEN 159.20

Дизајниран да одговара на сите 6 6s 6ПЛУС 6sПЛУС 7 8 7ПЛУС 8ПЛУС XS XS XSMax 11 11PRO 13 13PRO 13PROMAX 13MINI 11PROMAX 12 12MINI 12PRO 12PROMAX Gal

DEN 1360.00

Поддизајнот за Преклопување е совршен за домашна употреба и лесен за движење Супер брзо и лесно склопув

DEN 644.64

Акрилик Изработено е од акрилен материјал, кој е издржлив и не е лесен за пробивање Цветната кутија е 3сл

DEN 1.33

Пакет Вклучени : 36 Парчиња Трепкаат Треперење Ѓубре Ѕвезда Кекси Топери во 6 шема дизајн Специјален диза

DEN 255.84

Премиум заштита од капки и гребнатини Компактниот профил овозможува лесно држење и среќни џебови...

DEN 1198.40

Погоден ЗА DJI Mavic AIR 2 S Висок квалитет за професионална употреба Убав дел за замена за оригиналниот сигна�

DEN 2.67

Материјал За Одделение за храна нашиот штанд за кекси е изработен од пластика за храна, безбедна и зашт�

DEN 0.67

Прекрасно Рачно изработени Во Полска Со Сложено Врежан Дизајн На Капакот и Страните Направено од Зачин�

DEN 0.33

Креативна и реална метална птица и нежна во лесна и луксузна текстура Високо транспарентен кристал вре�

DEN 0.33

Вуд ДРВЕНИ ДИСКОВИ Може да се користи за украсување на вашето семејство и забави, како што се семејниот �

DEN 2.33

КАРАКТЕРИСТИКИ : Комбинација на полиестер со одлична влажна и сува јачина и целулоза Дизајниран за сеоп

DEN 3.33

Супер убава кадифен играчка за вашиот пријател и семејство, погодна за сите возрасти Супер прекрасна и �

DEN 1388.80

Дизајниран само За Табулаторот Samsung Galaxy S5e Случај 105 " Случај 2019(smT720 / T725) таблета НЕ е компатибилен со дру�

DEN 484.80

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 518.40

Висококвалитетен Материјал : Четката За Чистење Е Изработена од Пп И Најлонски Материјал, Издржлива и Ф�

DEN 207.84

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од пвц Со високо

DEN 1.67

Морско Стакло Собирање 11оз Или 15оз Шолја Кафеза да му покажете на таа личност колку е посебна, набавете �

DEN 392.64

Димензии (во инчи) : 3,5 H x 3,5 W x 1 / 4 D Доаѓа во збир од 8 иста слика на сите подлоги Перењеза да спречите избле

DEN 259.20

Исполнет со висококвалитетен пп памук Еколошки, без отстранување на влакна, меки и мазни...

DEN 0.33

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ нашиот кондензатор на вентилаторот е одличен за канцелариска, домашна и секојдневна уп

DEN 1520.00

Подобрување На Свеста За Безбедноста На Имотот На Детето : "мојот безбеден" чувајќи ги сопствените работ

DEN 0.67

стакло Херметички Тегли За Колачиња : Иако е едноставен во дизајнот, тој е толку практичен кога го корис�