.

.

Со попуст
Boxwave Stylus Pen Компатибилен со Pax M30 - FineTouch капацитивен стилус, супер прецизно пенкало за стилот за PAX M30 - Металик сребро

Boxwave Stylus Pen Компатибилен со Pax M30 - FineTouch капацитивен стилус, супер прецизно пенкало за стилот за PAX M30 - Металик сребро

DEN 239.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

? [Разноврсна и универзална] пенкало за стилови на Boxwave компатибилен со PAX M30 Овој неверојатен игла работи со точно совршенство на вашиот M30 и сите слични капацитивни екрани на допир!. ? [Прецизност] Иновативниот јасен совет овозможува прецизност за подобрување на видот за да видите каде и што пишувате, цртате или прислушувате. ? [Целосна функционалност] работи добро од кој било агол! Совршено за оние студени денови кога не сакате да ги отстраните вашите ракавици. ? [Дизајн на клип] Користете го вградениот метален клип за да го прикачите капацитивниот стилус Fine Touch директно на кошулата, јакна или кутијата; Опциите се бесконечни. ? [Компакт] се вклопува уредно во дланката на раката. Погодно дизајниран во форма на пенкало, совршен за носење наоколу. ? [Разноврсна и универзална] пенкало за стилови на Boxwave компатибилен со PAX M30. Овој неверојатен игла работи со точно совршенство на вашиот M30 и сите слични капацитивни екрани на допир!. ? [Прецизност] Иновативниот јасен совет овозможува прецизност за подобрување на видот за да видите каде и што пишувате, цртате или прислушувате. ? [Целосна функционалност] работи добро од кој било агол! Совршено за оние студени денови кога не сакате да ги отстраните вашите ракавици. ? [Дизајн на клип] Користете го вградениот метален клип за да го прикачите капацитивниот стилус Fine Touch директно на кошулата, јакна или кутијата; Опциите се бесконечни. ? [Компакт] се вклопува уредно во дланката на раката. Погодно дизајниран во форма на пенкало, совршен за носење наоколу. Boxwave Stylus Pen Компатибилен со Pax M30.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 145.44

[Наменето за безбедно возење] Необичното монтирање на држачот на телефонот за автомобили има уникатен д

DEN 1.67

?●Компатибилни модели●САМО за i Phone 6 S Плус комплет за замена на ЛЦД Не користете го на други модели...

DEN 565.44

Производ 1 : Само држач за телефон; придружните пиедестали се продаваат одделно Производ 1 : држачот одго�

DEN 2.00

[Висок квалитет] Лентите со висока дефиниција со висока дефиниција се изработени од висококвалитетно с�

DEN 237.44

Флексибилен дизајн : Завиткајте го стативот околу различни предмети за уникатни, тешко за да се добие сн

DEN 0.33

★ Надграден севоеден дизајн селфи стап стативсо пополнување светло и компактен дизајн со држач за теле

DEN 148.64

* Материјал Изработено од висококвалитетна алуминиумска легура, површината е обработена, долг животен �

DEN 639.20

Земја Како Што Е Означено Тип : Луксузен Комплет За Транспарентна Модификација Ременот изработен од флу

DEN 255.84

МАТ ФИНИШ ПРОТИВ ОТСЈАЈ : Мат финишот ги намалува рефлексиите и отсјајот, како и ги намалува отпечатоцит

DEN 0.33

? [НОВ НАДГРАДЕН МОДЕЛ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со леново јога 7и (16 во 82КГ) Најдоброто са�

DEN 607.84

ЗА LG G Таблет 70 V400 V410, Сосема Нов Со Висококвалитетен ЛцдДисплеј Дигитализатор На Екран На Допир За попра

DEN 3.33

Апс Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна монтажа на телефон со автомобили е изработено о

DEN 1.00

Компатибилен со Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm SE Series 8 / 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1; Одговара на зглобот 5,5 "8,1" (Забелешка : Ова е прои

DEN 239.84

Моќен 2полмагнетизиранексклузивно компатибилен со телефонот 14 / 13 / 12 / Pro / Pro Max / Mini, точно одговара на прс

DEN 2.67

Тип на ставка : Јаже За Мобилни телефони Материјал : Глина, Акрилик Боја : како што покажува сликата...

DEN 799.20

? [Power To Go] Полнач за полнач Boxwave компатибилен со JBL GO 3 Наменет за ваша погодност, безжичниот полнач на wallид

DEN 1204.80

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

DEN 2.33

100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара н

DEN 111.20

●Компатибилност● овој заштитник На Екранот се вклопува само За Samsung Galaxy Note8, Неговата чувствителност е

DEN 159.52

Покажете малку гриз, оваа опрема за лого на Dodge Hellcat е совршен додаток за секој ентузијаст на Dodge Оваа офи�

DEN 287.84

Пенкалото За Игла (Без Bluetooth) Не можам да користам пенкало за контрола на функциите На Bluetooth, како што се ф

DEN 1.67

Компатибилност : погоден За Apple Watch серија 8 7 6 SE 5 4 (45mm / 44mm) Стилски и луксузен дизајн ремен, висококвалите�

DEN 155.52

нова Замена Пристаниште За Полнење За Верзијата Samsung Galaxy A51 A515f Не е во ред За Галакси А51 А515У Верзија НА С�

DEN 2.67

Целокупната моќност, без ограничувања : Брза и моќна, безжичниот полнач за брзо полнење 10 W ви овозможува

DEN 2.67

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи За вашата нето опрема Арл

DEN 3.00

Дизајниран да работи и со i OS и Android таблет компјутер и паметни телефони Електронски активен стилус изгр�

DEN 3.00

Суво Бришење Овој Заштитник На Екранот Од ТАНТЕК Е За : Samsung Galaxy J7 (Верзија 2015), Не одговара за други телеф�

DEN 111.68

Компонирање со повеќе големина : Овој преносен телефон се залага за генијален дизајн, така што длабочин�

DEN 1155.20

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 551.04

За најдобри резултати, користете адаптер за напојување со најмалку 12 W излез (не е вклучен) Не е компатиб�

DEN 258.40

Совршено одговара За Паметен Часовник Фитбит Верса Обезбедува брза и стабилна брзина на полнење...

DEN 817.60

✅ Професионално дизајниран да е компатибилен со вашиот Celkon CampPrime Cable користи брза и брза технологија за

DEN 742.40

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Навигатор Nokia 6210 ја зголемува издржливоста и точноста

DEN 1210.40

Компатибилен со i Phone 14 плус КАПКА+ 5 X онолку капки колку што е воениот стандард (MILSTD810 G 516.6) додека останув

DEN 223.84

①АПЛИКАЦИЈА е Дизајнирана За Серија На Apple Watch 8 45mm и Apple Watch 7 45mm, ве молиме изберете соодветен модел споре

DEN 207.84

Затворање на бравата ПРИЛАГОДЕНОПрецизно дизајнирано За Часовникот Галакси 4 / Часовникот Галакси 4 Кл�

DEN 0.33

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

DEN 1.67

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 3.00

Исклучителен Сјај : овој шарм на телефонот со монистра има сјајна површина, исклучителен сјај и мек сјај