.

.

Со попуст
Movglow D4SK Мотоцикл Помошни Светла LED Место Возење Комплет Бела Боја Магла Светла СО LED Возење Светлина Работа Светла Водоотпорен Со МОТОЦИКЛ КАМИОН SUV АТВ Брод Е-Велос?

Movglow D4SK Мотоцикл Помошни Светла LED Место Возење Комплет Бела Боја Магла Светла СО LED Возење Светлина Работа Светла Водоотпорен Со

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

€50,000+ Животен Век ●помошното светло на мотоциклот има водоотпорен рејтинг IP68, супер запечатен зрак, водоотпорен, отпорен на прашина и отпорен на удари, можете да го користите во секоја сурова средина како што се дожд и снег Куќиштето на квадратната магла од 2,8 инчи е направено од алуминиум, цврсто, отпорно на ' рѓа и антикорозивно. Во меѓувреме, преголемиот ладилник ја прави светлината стабилно да работи, а куќиштето прифаќа уникатен распореден дизајн за брза дисипација на топлина и ефикасно ладење, што во голема мера го намалува оштетувањето на изворот на топлина на приклучокот за жици и го прави да трае до 50. €Три Режими Прилагодливи q : LED светла за возење со 3070 би-боја 12 парчиња супер светла фитил, секоја сијалица има 6 ПАРЧИЊА led чипови, распоред на чипови за бело + килибар нагоре и надолу. 12w/12 V, 6000 LM, уникатниот дизајн на чипови го прави да има три прозрачни режими на бела, килибарна, бела + килибарна светлина, така што ќе можете да се исклучите при возење во различни средини. Помошната светлина за мини мотоцикли може да емитува супер светол зрак, ултра долго растојание на зрачење, дури и во темните предградија или мртвите краеви на патот, јасно можете да го видите патот, за вашата придружба за безбедност при возење. € Широка Примена Овој помошен светлосен комплет за мотоцикли Е погоден за серија мотоцикли DC 12v, може да се користи како мотоцикл, АТВ, ХИВ, теренски, компатибилен со трактор, осветлување на количка за голф, пикап, Форд, мустангот, осветлување на рударска или тешка опрема, осветлување на земјоделско возило, осветлување за итни случаи или спасување, осветлување на брод. Ве молиме имајте предвид дека ременот за жици на ова светло за магла за мотоцикли е погоден само за употреба од типот на мотоцикл, ако го инсталирате на други модели, треба да купите дополнителен ремен за жици. Оваа мала светлина може да се инсталира според вашите желби, локацијата за инсталација не е ограничена. ●Лесна Инсталација И Прилагодлив 180°q : 2,8 Инчен квадратен мотоцикл светлото за возење има мини и извонреден изглед, но исто така и со ремен за приклучок и играње, нема потреба да купувате дополнителен ремен, конекторот за ремен е дизајниран за водоотпорен конектор, дури и при возење на дожд, нема потреба да се грижите за темпераментот во истекување на вода или изгорени. Нема комплицирани чекори за инсталација, заградата е составена, може да се користи конекторот на темпераментот и конекторот на автомобилот. 180 °преден и заден прилагодлив дизајн, така што можете слободно да го прилагодите аголот на зракот, исто така, може да се инсталира во која било позиција што ја сакате. ●Комплетна Галантерија : пакетот за светло за магла со Квадратни лед места вклучува 2 помошни светла за мотоцикли, големи и мали држачи за монтирање, комплет за завртки и 2 водечки ремени за жици од 8,2 стапки, прирачник. Обезбедуваме 24 часа одлична услуга по продажбата и 12 месеци обезбедување квалитет, доколку имате некаков проблем во инсталацијата или за време на употребата на производот, не двоумете се да не контактирате за прв пат. Movglow 2,8 инчи 12 W, 12v Светло За Магла За Мотоцикли 2 PCS СО Жичен Ремен, Најновата Серија За 2023 година.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 446.88

Пакет од 8 чинии за вечера Секоја чинија мери 9 " Поставете ги на трпеза за да создадете прекрасно поставу

DEN 2368.00

Должина : 225мм Материјал на Пенсток : Дрво Спецификации за продажба : 1 компјутери Материјал за коса : мек �

DEN 95.84

Каули, обврзници и пломби буквално сè! Нема потреба од пиштол за пиштол! Бесплатната цевка за проширувањ

DEN 1.67

ЕФИКАСНОСТ : Заштита Од Заштита Од Радијација За Растечко Бебе Блокира зрачење од мобилни телефони, wifi, �

DEN 13009.92

Оригинален дел за замена на OEM Сигурно застрелан дистрибуцијата на наизменична струја развива решениј�

DEN 0.67

Големо хемиско влакно Направени во САД или увезени Направено од голема синтетичка, дише ткаенина со вис

DEN 226.72

Јануари 2021 година календар на декември 2021 година, во кој има 12 месеци за лесно планирање Целосен месече�

DEN 505.60

Специјален дизајн со двојна рака за двојни монитори Прилагодливата висина овозможува соодветна положб

DEN 2.00

NBK Јапонија MJC95 CSKWH 42mm до 55 MMJAWтип Флексибилна Coupling NBK Јапонија MJC95 CSKWH 42mm до 55мм флексибилна спојка од типо�

DEN 527.68

Палма : 100% кожа Назад : плетена ткаенина 1 (94% најлон, 6% спандекс), плетена ткаенина 2 (95% полиестер, 5% спанде�

DEN 3.33

Доживејте висококвалитетно, филмско движење со режим на прогресивно скенирање 24 P Кинематонска гама и к

DEN 3.00

❤ 【Party Party Party Goodie Tret Cetres】 Getе добиете кутии за подароци за забави од виножито од 12 парчиња во 4 обрасци Ид

DEN 160.00

Materialениот материјал со висок квалитет : Направен од висококвалитетен легура материјал, голема сила, отп

DEN 2.67

Изработени од рафиниран бакар, долг работен век, јадро на керамички керамички вентили и обезбедуваат не

DEN 2.33

? [ПРЕНОСЛИВА] Торбичка За Игла Со Боксови Компатибилна со огнена топка Од Нанобокс од 1010 музика Никогаш

DEN 1.67

✅ ✅идни куки Големина : 22x10 cm / 8 ✅ Куки за висечки материјал : фиберборд, железо ✅ Карактеристики на само

DEN 1.00

【Симпатичен и убав дизајн】 : Велигденски дрвени декоративни зајаци и гноми модели, велигденски англис�

DEN 3040.00

Празните микротуби се без здолниште Испорачани со капачиња и запечатувачки прстен За употреба Со D1030 Midb

DEN 527.84

Едноставен и елегантен дизајн, идеален за мешање во најразлични украсни стилови Дупката за држачи на св

DEN 182.24

Точно, конкретно развиен и компатибилен со Sony Alpha A9 (ILCE9) Направено од отпорен на гребење, високо транспар

DEN 144.00

Materialениот материјал со висок квалитет : Направен од висококвалитетен легура материјал, голема сила, отп

DEN 207.84

Нова алимичност RC913 R го замени далечинскиот управувач погоден за Integra AV приемник RC913 R Компатибилен моде�

DEN 300.80

Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека �

DEN 2.00

Почетна Компоненти Замена WB13 K10014 Топ Електрода За Џенерал Електрик JGBP85 SEM3 SS Ултра издржлив, висококвали

DEN 119.36

Совршен за изведба, настани за косплеј Изработени од одличен пластичен материјал, издржлив и еколошки...

DEN 2.33

✔ Пакетот вклучува два пар уши во форма на перка Калапот за уво од перка направена од мек силикон, добро

DEN 143.84

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПАКЕТОТ : има целосно 200 парчиња зелени проѕирни пластични штипки за облека во пакувањето,

DEN 127.84

Датумот на делење е 710 работни дена ❤❤ 【Подарок за жени】 Пантилото е специјално дизајниран за жени...

DEN 2.67

Не е тоа е декор на резервоарот за риби, но исто така е и десктоп сад Доброто занаетчиство и врвниот мате�