.

.

Со попуст
#CJCOgx Нов Караоке Артефакт Микрофон Аудио Интегриран Безжичен Bluetooth Ktv Мобилен Жив Универзален Звучник Со Ладна Светлина

CJCOgx Нов Караоке Артефакт Микрофон Аудио Интегриран Безжичен Bluetooth Ktv Мобилен Жив Универзален Звучник Со Ладна Светлина

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

АПС Предвремено затворање. Нов Караоке Артефакт Микрофон О Интегриран Безжичен Bluetooth Ktv Мобилен Универзален Звучник Во Живо Со Ладен Светлосен Ефект Мини Миксер Параметри На Производот : Тип На Производ : Микрофон Звучник Интегрирана Машинаматеријал : Absproduct Боја : Розова Големина На Пакување : 28, 5 X10 X9 Cm/11, 22 X3, 94 X3, 54nross Тежина : 340 G/0,75 Тип На Лбмикрофон : Кондензатор. Карактеристика : Опсег На Фреквенција Во Облик На Срце : 100hz-20 Khzplayback : 6hbattery Капацитет : 1200mahcharging Напојување : Dc5 Vtw-S Couplet : Поддршка Tw-Сигнал До Бучава-сооднос 75dbluetooth Верзија : 5.0 Пренос Растојание : 10mproduct Опис : Безжичен Микрофон Bluetooth звучник Пеење И Играње Интегрирано. Микрофон, Можете Директно Да Го Користите За Пеење И Слушање Музика, Без Поврзување На Никакви Уреди, Можете Да Ја Пеете Вашата Песна И Да Слушате Прекрасна Музика Во Секое Време И Насекаде.Вградена Единица За Стерео Изговор На Звучникот Со Висока Верност, Квалитетот На Звукот Ги Надминува Вашите Очекувања, А Мини Миксерот Professiona-L Може Да Се Прилагоди. Чипот За Мешање За Да Го Направите Вашиот Глас Пошарен.Мултифункционалните Копчиња Можат Да Прилагодат Различни Звучни Ефекти, А Оригиналната Придружба Може Да Се Префрли По Желба.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.00

87% најлон, 13% спандекс Повлечете го затворањето Не гледајќи, одбојкарските шорцеви од одбојка на балаф д�

DEN 165.92

DK10 10 "Сино челик BLD WOOD HNDL DK10 10" Сино челик BLD WOOD HNDL DK10 10 "Сино челик BLD WOOD HNDL DK10 10" Сино челик BLD WOOD HNDL...

DEN 255.84

Сосема нов и висок квалитет Кул, дизајн на новини, издржлива употреба Дизајн на клип за пролетни врски...

DEN 0.67

Оваа колекција Ангелика Пет лесен приврзок додава елеганција на вашиот декор Совпаѓање со другите тела

DEN 751.84

100% Сосема ново Изработени од висококвалитетни, еколошки и природни материјали Создадете уникатен стил

DEN 1.00

СТП кожа Направено од висококвалитетна PU кожа, се чувствувате пријатно и спречете ги гребнатинките...

DEN 543.84

Пченица влакна +ПП Оваа бенто кутија е изработена од еколошки пченични влакна + пп материјал...

DEN 3.33

Ова е винил, умирачки исечен одлука начин подобро од налепница за браник Користениот материјал е напра�

DEN 2.00

10 парчиња / лот 1,5мм 1,5 мм пролет за компресија од не'рѓосувачки челик Големина : Должина 20 / 25 / 30 / 35 / 40 / 45 / 5

DEN 575.84

5 парчиња сува дијамантска јадро за дупки за дупки за дупчење, дијаметар од 5 / 16 инчи (8мм), должина на дија

DEN 3.00

Нано јонски пароброд на лицето Овој пароброд на лицето користи нано јонска технологија, претвора вода �

DEN 1.33

Големина : M12 X1 Материјал : Јаглероден челик Е прилагодено : да Број на модел : SFSFUW832 RKEJWT54 IHTERHGIYWE9 GETHWOTWT0 WETNKNGK

DEN 2.33

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

DEN 1.00

Тесен простор или неискористен wallид? Оваа полица скоро секогаш одговара Можете исто така да изберете да

DEN 768.00

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 ПАРЧИЊА волк нож и 1 ПАРЧИЊА змеј нож РАЧКА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ЛАДЕН РЕТРО 3Д ВО

DEN 2.67

Восочна свеќа прилики како родендени, свадби, свадби, Божиќ, ден на мајки или други годишнини Дома мириз�

DEN 3.33

●Дизајн За Заштеда на простор●неблагодарна работа е лесна за употреба, може да се преклопи после вежба

DEN 1.33

Декорација на уредување на аквариум : ✨ Орнамент за нуркач на аквариум беше направен од здрав материјал

DEN 1.33

Материјал : Пластика Мал, лесен и пренослив Професионален Мултифункционален Високопрецизен Вграден Ко�

DEN 780.00

Рикот 2х Циклон Универзална ЛираРикот 1 Година Ограничена Гаранција Изолација од втор ред против справу

DEN 3.33

Повеќекратни намени Количина : 1 компјутер Вклучува двострани ленти Можете да најдете туторијално виде�

DEN 2.00

Количина : getе добиете 9 листови со ласерски златни нокти налепница, секоја мерка хартија 4,1 x 3,1 инчи (10,3 x 8

DEN 1.00

●Најнова Надградена Заштита●Тврд КОМПЈУТЕР и мек tpu материјал Капакот 3 во 1 ќе го спаси вашиот телефон

DEN 1289.60

Овој корисен регулатор на кислород лесно го заменува истрошениот регулатор во вашиот комплет за завару

DEN 239.84

Џојстикот е лесен во тежина и лесен за носење; Џојстикот може да се чува на задниот дел од далечинскиот у

DEN 639.84

Составен од траен, силен не'рѓосувачки челик Широк дизајн компактно се склопува во десна аголна констру

DEN 0.67

Ремените ги надминуваат нивоата на објавени оценки на САД рма; тие се дизајнирани да настапат на иденти�

DEN 329.92

Компатибилен со Ingersoll Rand Model # IR2112 Компатибилен со Ingersoll Rand Model # IR2115 Делови со конкурентска цена со еднакв�

DEN 2.67

Ретро стил, лична карта, може јасно да покаже време Овој телефон може да се користи на wallид или маса Перс�

DEN 3887.20

Оваа листа вклучува : (2) Американски Бас XO1544 15" Сабвуфер Импеданса : 4+4 Оми ДВЦ РМС : 500 W По ВУФЕР МАКС : 1000 W �