.

.

Со попуст
Велигден Пролет Празник Боја Ручек Торба Изолирани Ручек Кутија Пикник Торба Отворено Училиште Патување Храна Контејнер Кулер Торба За Мажи Жени

Велигден Пролет Празник Боја Ручек Торба Изолирани Ручек Кутија Пикник Торба Отворено Училиште Патување Храна Контејнер Кулер Торба За Мажи Жени

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

+Димензија : 9, 1х5, 7х8, 1 инч/23х14, 5х20 ,5 см (Lx Hx W) Оваа торба за ручек изгледа мала, но со голем капацитет, може совршено да одговара на вашата кутија за ручек. ●Одличен Материјал : Вашата Кутија за Ручек е изработена ОД 300д оксфордска ткаенина и алуминиумска фолија без храна, совршена за пакување на контејнерите за храна и ручек. Водоотпорни материјали, веќе нема проблем со истекување. Поставата од бисерна пена со топлинска изолација, исто така, може да ја направи вреќата за ручек водоотпорна и отпорна на абење, лесна за чистење и издржлива. +Лесната торба за ручек со затворање со патент е лесна за носење Со Удобност-Рачката За држење Удобна торба, рачките со мек зафат го олеснуваат носењето. Симпатична Шема, костум за секоја пригода. Донесете добро расположение за денот. ●Подолго Време За Ладење : изолирано за да ја одржува храната посвежа подолго од просечното време за зачувување на вреќата за ручек до 5 часа(топло или ладно), во зависност од надворешната температура. ●Модерна Торба за Ручек : Нашите кутии за ручек се вклопуваат за деца, деца, возрасни, студенти, канцелариски работници, мажи и жени. Не само што може да се користи за торба за ручек во канцеларија или училиште, туку може да се користи и како Торба За Пикник, Торба за Перење, торба за Пазарење, има зачувување на топлина/студ/свежо, лесно може да собере пијалоци, сендвичи, овошје или зеленчук. може да се користи и за пакување замрзната храна, јадења со топла саксија, замрзнати пијалоци, сладолед итн. Џованиорските кеси за ручек се доволно големи за да ставите две кутии за ручек, пијалоци и овошје. Лесно складирање по употреба. Висококвалитетен изолационен материјал, ја одржува вашата храна свежа подолго од вообичаените кутии за ручек изградени од пластика. Аплицирајте за летна и зимска употреба. Лесна и лесна за носење, најдобра пренослива торба за ручек со силна рачка или можете да ја носите на раката.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 399.20

Brown Brown Leather Journal : : класичноста на предозирањето кафеава боја му дава модерен изглед и тоа е совршен избо�

DEN 2.33

Quotible со apple i Pad mini (6 Та Генерација 2021) Нуди прецизно вклопување Лесен, издржлив, безбеден за деца материј

DEN 750.40

Повеќенаменски : куката може да се користи не само за колички, туку и за велосипеди, колички за пазарење,

DEN 976.00

2 Пакувајте кертриџ TN760 тонер за да обезбедите совршено работење со вашиот печатач Компатибилни модели �

DEN 584.00

Детектор на сензорот за сензори за пламен KY026 IR сензор за детектор за откривање на температурата соодве�

DEN 735.84

Количката за складирање со 3 нивоа создадете дополнително складирање во вашата кујна, перална, бања, кан

DEN 2.33

Пакетот Вклучува : 100 парчиња хартиени салфетки, 2 различни стилови Преклопена големина 6,5 "х 6,5" Уникатен

DEN 601.60

❄ нашата декоративна плоча е изработена од керамички материјал кој е издржлив и има мазна завршница &

DEN 633.60

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

DEN 548.80

Ленти за реченица на виножитото Производот е во едноставен дизајн, но многу корисен и практичен Распоре

DEN 1152.00

❤ Diamond Painting Full комплети : Комплетот содржи целосен сет на алатки за правење слики со дијаманти (сликарст�

DEN 3.00

Список на пакети : 1x рачка со висока фреквенција, 1x аргон напојуван јазичен стапче, 1x аргон напојуван ста

DEN 3.33

Апликација : Пролетната жица со челична жица за компресија се користи за сè, од домашни уреди до моторна

DEN 1.33

Производот е произведен Во Франција20 мм карбид 60 мултиv алатка Лесна инсталација Димензии на пакетот : 6

DEN 287.84

Материјал : Направено од висококвалитетно дрво Големина : Големината на рамката за слика е : 10x 8 инчи, пог

DEN 1400.00

1 Изработен од висококвалитетно железо, цврст и издржлив Користете саќе мрежа, безбедна, вентилирана и в

DEN 1.33

Број на дел : 65345 Погон појас погоден за пристаниште и централна машинерија мини дрво Пакетот вклучува : 1

DEN 1.00

Направено од PP материјал, безбеден, здрав, издржлив и отпорен на абење Светла тежина, компактен структур

DEN 207.84

Материјал : Изработен од висок мек неопренов материјал, кој е лесен и удобен,Одличен Е за нерѓосувачки Ч�

DEN 1542.40

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 240.32

Алатки за проекти за обработка на дрво : Многу погодни за проекти за обработка на дрво, како што се обраб�

DEN 178.08

Дијаметар : 3 / 4" Должина : 3 инчи Материјал : Челик Заврши : Жолт Цинк Стил На Глава : Хексадецимален (11 / 8 Кл�

DEN 993.60

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на дебел филм на SMD (100 парчиња мног

DEN 0.67

HPT синџир за ланец за 14 M90 појаси Се состои од 36 заб Тоа е терен од 14мм, широк 90мм Земја на потекло : Соедине

DEN 2.33

Мултиобоенеденнаеден вид акрилен дисплеј се крева со засилување на виножитото, така што ја менува боја�

DEN 968.00

ТКАЕНИНА овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаени�

DEN 176.00

Автентична занаетчија на Бријарвуд Лејн Светло јасен оригинално уметничко дело од колекцијата Briarwood Lane

DEN 3.33

Тип на порта за снабдување : 1 / 8 Femaleенски RC навој внатре Тип на перница : гумен браник Дијаметар на родите

DEN 3.00

Патните торби за колички се изработени од високо издржлив најлон кој е отпорен на вода и нуди целосна за

DEN 799.84

Материјал : Металните тркачи се конструирани од челик со висока јачина, испорачувајќи исклучителна јач�

DEN 3.00

Монетата е Со Дијаметар од 1,77 инчи и Дебелина од 0,12 инчи Материјал : Железо со антички бронзени обложени.

DEN 2.00

Лесен за употреба, дел за замена Батеријата не вклучува Забележете : Системот покажува дека времето за п