.

.

Со попуст
Каса Паметен Пакет Акција: Камерата Активира Светлина Кога Е Откриено Движење

Каса Паметен Пакет Акција: Камерата Активира Светлина Кога Е Откриено Движење

DEN 990.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Жива Пареа Од Каде било Со Тава/Навалување : Остар и јасен 1080p Full HD обезбедува висококвалитетно видео точно на дланка Повлечете нагоре, надолу, лево и десно на телефонот за да го ротирате и поставите гледиштето на камерата во реално време. Откривање На Движење/Звук во реално време : Добијте предупредувања на вашиот паметен телефон секогаш кога ќе се открие движење или звук дури и ноќе (30 стапки). Овозможете режим на бензин на системот за домашна безбедносна камера, за да ги искористите повеќето камери за домашна безбедност како камера за миленичиња или дадилка. Обезбедете Ги Вашите Видеа Локално или Со AWS Cloud : EC70 mini камерата континуирано снима и складира снимки или видео клипови на локална microsd картичка до 64 GB. Можете да ја видите до 30 дена на видео историја и да уживате во повеќе напредни функции кога ќе се претплатите Каса План За Нега. Паметни Дејства : КАКО една од најкорисните безбедносни камери, EC70 ви обезбедува начин да ги поставите светлата да се вклучат кога камерата ќе открие движење со Паметни Дејства, што ви овозможува да креирате интеракции помеѓу камерата и другите уреди Kasa. Гласовна Контрола : за дополнителна леснотија на користење, спарете ја wifi камерата Kasa со Alexa echo или google assistant. Користете едноставна гласовна команда за да побарате Од Алекса Или Асистент На Google да ја видат вашата камера во живо на компатибилни уреди Алекса или Google.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

Издржлив материјал : Симпатична торба за лаптоп лаптоп, изработена од неопрена ткаенина и издржлив мета

DEN 2.00

✦ 95% полиестер, 5% спандекс Мека и удобност за носење ✈стандардна испорака : 714 дена Експетиран превоз : 35

DEN 159.20

Наменето да одговара на Samsung Galaxy Tab A7 104 инчи 2020 издание, модели SMT500, SMT507 Флексибилност обезбедува перниц�

DEN 0.33

♪ Овие декоративни ленти за далечински управувач направени од висококвалитетна кожа PU ♪ Совршена голе

DEN 3.00

Големина : приближно 21 x 16 x 5 cm / 8.27 x 6,3 x 1,97 инчи Дизајнот на моделот на лисја од лисја на Ginkgo, го прави кре�

DEN 287.84

Кратка кадифна + гума Гума со висок квалитет, водоотпорен и добар квалитет Нашето шише со топла вода е ле

DEN 2.67

Доказ за тампон за безбеден дисплеј Нашиот знак за канцеларии е дизајниран да се спротивстави на склоп�

DEN 2719.84

Крст референтен број : 333402 L, G52148, 339252, 72510 Sensen 42141776, 0915 Dodge Prailth Front Left Shock Absorber Sensen 42141776, 0915 Dodge патување пред �

DEN 2.00

Современ дизајн : Овој фенер на wallидот на отворено има наклонета рамка на покривот во матна црна завршни

DEN 0.33

Задолжително за давателите на здравствени услуги да наплатат осигурителна компанија на пациентот за н�

DEN 2.33

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Дел за замена на алатката

DEN 572.48

✔ Зафатен дизајн Дизајнот изгледа многу стилски и нема да заглави под вратата што се врти ✔ Трајни вис

DEN 0.33

Компатибилен со i Pad Air 5th 4 ти Gen Gen i Pad Pro 11 "1 ви генерал Комплетен обезбеден и затворен Достапна предна кам�

DEN 421.92

CD101 Двојна дигитална PID F / C Контрола на контролорот на температурата CD101 FK02M*ANNN+1 M Thermocoupe K реле CD101 Двојна д

DEN 2.00

Портокалова боја Тивка марка (NRR 26) е еднократно уво за пена што не бара тркалање пред вметнување Вметнет

DEN 79.84

100% полиестер 【Повод】 : Проточни шорцеви за трчање се совршени за атлетски, теретани, јога, фитнес, трени

DEN 239.84

Детали за лепак со беспрекорно камшик на Mizz Оваа висококвалитетна формула за четкички доаѓа со ултра те

DEN 351.84

Стакло Висококвалитет Задебелен издржлив пепелник, еколошки и без олово Добро мелење, кристално чисто

DEN 3.33

100% полиестер Затворање на летање на копчето Секси хипстер долна облека за жени спакувана долна облека з

DEN 638.40

fitsmodel_redcatgen8scoutii, greadteeth2_13t, greadteeth_13teeth, horizon_active_22_01_26, mpn_rrp8813, part Type_transfergear, product_rcs, redcatgen8axe, shipphing_groups_envolope fitsmode

DEN 0.67

Производ 1 : Квалитетна конструкција Изработена од сигурна метална рамка и издржлив дрвен врв на MDF; 5 от�

DEN 319.84

【Ултра компактен и преносен】 Овој преносен звучник Bluetooth безжичен е мал по големина, лесен и ултракомп�

DEN 1409.44

Автоматски прекинувачи со цврста состојба Бенд, железничка, вратоврска и директни стилови на монтирање

DEN 143.84

Aukenien висококвалитетен 0402 SMD SMT отпорник комплет Оценет напон : 8 V; Енергија / Ват : 1 / 16 W; Максимален работе�

DEN 73.28

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 3.33

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 411.04

АКСА 250107 универзален држач за алат за разделба, користете сечила за разделба високи 1 / 2 инчи Универзале�

DEN 1.67

Име на производот : прекинувач за менување; Позиција : 3 позиции (вклучено / исклучено / вклучено) Тип : SPDT (�

DEN 1.67

80% полиестер + 20% спандекс3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќето седишта за автомоб

DEN 318.40

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 0.67

Компатибилен со бројот на делот за размена : 63801761, Part Number : 638 Компатибилен со услови и опции : 05082009ah, акции

DEN 1.00

Време на испорака 815 дена Опсег на враќање 30 дена Издржлив, поквалитетен моден вкус Едноставно лесен за �

DEN 639.84

Севкупна големина мери 11 3 / 4 инчи високи, долги 7 инчи и ширина 4 инчи Направен од леано полирезин Заврши

DEN 889.60

Тешки, розови антистатички кеси ги штитат електронските компоненти од статичко градење, како и нечисто�

DEN 1.67

Четки за гребење жица : Изработено е со одлична изработка, нема лесно, и може да биде за некое време Четка

DEN 0.33

Цврста дрвена конструкција : Ситер има цврста дрвена конструкција за издржливост Рустикални дизајни : С

DEN 656.00

Лесно земете со вас каде било и супер совршено за патување, спална соба, канцеларија, која е ефикасно нав

DEN 191.84

Тешки конектори Заштитен спирален бакар со висока густина Дизајнот со ниска капацитација обезбедува ц�

DEN 1903.84

[100 кг Супер вшмукување] Купот на вшмукување изработена од специјален латекс материјал има максимална м

DEN 2.67

Големина : 2 1 / 4 "x 1 1 / 2" инч Портокал калцит полиран исечен базен печурки Природна метафизичка чакра за л

DEN 213.44

Вода хиацинт корпа за отпадоци : ткаени корпа за отпадоци од корпа за складирање Организатор за складир�

DEN 764.80

Тип : Цилиндер Број на модел : MA32*225 Големина на носење : 32мм Големина на мозочен удар : 225мм Број на модел : M