.

.

Со попуст
Вертикална 8мм Диа Линеарно Движење Топчести Лежишта Слајд Черупка &засилувач; 500мм Линеарна Вратило Оптичка Оска Со Прачка Железнички Поддршка Во собата на 16

Вертикална 8мм Диа Линеарно Движење Топчести Лежишта Слајд Черупка &засилувач; 500мм Линеарна Вратило Оптичка Оска Со Прачка Железнички Поддршка

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

1Широко се користи за дигитална 3д координатна мерна опрема, како што е прецизна опрема или специјална машинска индустрија.Suitalbe за видови електронска опрема/водилка, погонско вратило и столб.Непречено движење, ниско триење, висока ригидност и долг работен век.тие се добра отпорност на триење, не се лесни за ' рѓа, висока прецизност и добра јачина. НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА : . Боја : Сребрена Тежина : 1142гакс : 4 парчиња 8х34, 5мм Челик Линеарно Движење Топчести Лежиште8 парчиња 42х24х10мм Алуминиум Вертикална Железница Поддршка Водич4 парчиња 8х500мм Челик Линеарно Вратило Оптичка Оска Карактеристики : 1.Широко се користи за дигитална 3д координатна мерна опрема како што е прецизна опрема или специјална машинска индустрија2.Suitalbe за видови електронска опрема/водилка, погонско вратило и столб3.Непречено движење, ниско триење, висока ригидност и долг работен век.тие се добра отпорност на триење, не се лесни за ' рѓа, висока прецизност и добра јачина.НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА : 1 П : Како можам да знам повеќе детали за секој Додаток? О : Добредојдовте да ја посетите нашата продавница за да ги видите поврзаните артикли.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.33

1954 Џеферсон Никел За Нециркулирани Сликите на производите се од точната колекционерска монета (и) што с�

DEN 191.68

♥ Интимна торба за заштита на приватноста ♥ Оваа торба за менструална подлога е специјално дизајниран

DEN 1.67

4 K Ultra HD Благодарение на моќниот сензор за слика од 8 MP на камерата, ќе ја доживеете разликата што ја прав�

DEN 1695.84

● [Ткаенина што дише] : оваа заштитна облека за бремени жени е изработена од сребрени влакна Тој е мек, ди

DEN 0.33

Компјутерска прецизност се намали за да се вклопи во вашето возило Гордо направено во САД !! Рефлектираа

DEN 3.00

Материјал : Рамката на чадорот е изработена од еколошки ПВЦ материјал, едноставен и стилски, а дизајнот �

DEN 4800.00

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 3.33

Мрежа Премиум Извршна Торба : Изработена со висококвалитетен материјал нашата торба за актовка со глас�

DEN 2.00

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

DEN 121.76

КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ Глуждот Од Мушка Изработен Од Природна Мушка и Рачно Изработено Ткаење,Површинат�

DEN 3.00

● [Компатибилност] Дизајниран За Samsung Galaxy Tab A8 10,5 Инчи 2022 Модел (SMX200 / X205 / X207), А не за друг модел На Таблети

DEN 3.33

ОВА Е ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН ДР СУС ГРИНЧ КАФЕ КРИГЛА, ЗАГАРАНТИРАНА! Ова е официјално лиценцирана криг�

DEN 0.67

Не Е Применливо Елегантен Дизајн На Пеперутка : Секој од 50те приврзоци за клучеви има прекрасен, сложен �

DEN 3.33

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба...

DEN 111.84

● Рефлектирачка налепница : ноќе или во темна средина, овие рефлектирачки налепници се издвојуваат на п

DEN 2.33

Црно светло доволно издржливо и за внатрешна и за надворешна употреба; изработен од 100% лесен полиестер �

DEN 1.33

Одлични перформанси : Самостојна лепила за термичка изолација е изработена од стаклена влакна крпа, а н�

DEN 2.00

Специјално дизајниран : пријателски и лесен за инсталирање Висок одговор : Нежен допир, лепила, лесен за

DEN 0.67

2013 С 1с Линколн Шилд Цент Денар Избор Доказ Состојба Профил Монети И Колекционерски ПредметиПовеќе Моне

DEN 720.96

[Карактеристики] Нашата Закачалка Поставена На Ѕид Со Завртки е Отпорна На ' рѓа, Еднократно, Отпорна на �

DEN 2.00

МАТЕРИЈАЛДодадете совршен гроздобер допир со Овие Тркалезни ЦрноБели Лимени Кутии За Кафе ДИМЕНЗИИУкр

DEN 195.52

Велигденска Забава Корист Кутија : метал калај кутија Калај за Складирање кафе : Металните Калапи се пог

DEN 319.84

Полначи за хартија : Вклучува 8 украси за маса со рабови кои се совршена основа за вашите чинии за јадење

DEN 0.33

Уживајте Во Вашиот Пијалок Со Целосно Задоволство чашите не содржат никакви штетни хемикалии како ШТО �

DEN 318.24

КОЛЕКЦИЈА НА АРТДОГ Единствена закачалка совршена за каишки или дури и за сопствена облека! Подобрен со

DEN 159.84

Што ќе добиете : Овој пакет содржи четири магнети со високи возачи на автомобили, со мерење околу 7,5 x 4 ин�

DEN 780.80

1Материјал : Глави за сечење на тешки челици од не'рѓосувачки челик (дебелина достапна во 25мм, 15мм, 10мм, 5м�

DEN 3.00

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 2.33

1 Голем прекинувач за копче за табела за пила за табели со пили за табели се одликува со капакот за итни с

DEN 2.67

Компатибилен со : Apple i Pad Pro (12 Капакот е конструиран од едно парче полиуретан за заштита на предниот дел н

DEN 4304.00

Производ : ова Е Решетка За Складирање Кујна Што ќе Ја Направи Вашата Кујна Поуредена и Поголема Материј

DEN 2.67

●Совршени Аголни Полици● аголната полица во модерен стил може да се совпадне со секоја декорација и о�

DEN 2062.72

Ефективност : Заштитено покритие на зрачење за култивирање Блокира зрачење од мобилни телефони, WLAN, лап�

DEN 0.67

Практичен и ефикасен организатор : Овие y куки обезбедуваат практично организациско решение за затоплу�

DEN 292.00

Оваа ставка е голема вредност! Вклучува 48 зема тркала во пакет Секој избор на тркала е висок 5 инчи...

DEN 409.60

Мек Вентилатор На Таванот на Ветерот Со Светла : Силен ветер, низок шум, не го нарушувајте тивкиот сон Ве�

DEN 1648.32

Производ 1 : Идеален За црна железна цевка во разладени водоводи, природни гал линии, компримиран воздух,

DEN 637.76

Овој сет на една градинарска колена може да се користи и како градинарски колена или да се преврти и се п

DEN 2.33

Бесплатен Превозот и Евтини !!! Нинтендо 3ds Xl( Најновиот Модел) Црвен И Црн Рачен Систем (Ntsc) Бесплатен Пре

DEN 1.33

Боја : Киви Одлична флексибилност, лесна за свиок, лабава и тесна, лесна за водење работа, добра приспосо�

DEN 2.00

PCIe Gen 4x4 Nvme БрзинаБез разлика дали ви треба зголемување на перформансите за интензивни компјутерски зад�