.

.

Со попуст
CLAX® Повеќекратна Употреба Функционални колички што Се Склопуваат | Мобилна Количка За Преклопување | количка За Пазарење Со Гајба За Складирање | Камион На Платфор?

CLAX® Повеќекратна Употреба Функционални колички што Се Склопуваат | Мобилна Количка За Преклопување | количка За Пазарење Со Гајба За Складирање

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оригиналот, произведен Во Германија Бескрајни можности со притискање на копче. Цврста конструкција од алуминиум и Полипропилен-Кополимер го опремува КЛАКС со максимална стабилност. Без разлика дали во хотел, за шопинг, за угостителство, во магацин или во бизнисот со услуги за храна. Ширина на површината за товарење : 14,17 инчи, должина на товарната површина : 2,47 инчи. Преклопете и расклопете во рок од 2 секунди со едноставно притискање на копче. Со Клакс, можете да транспортирате комерцијални склопувачки кутии, гајби за пијалоци и многу повеќе. Безбедно вчитување и истовар со уредот за заклучување. БЕЗБЕДНО ДРЖЕЊЕ. Обезбедување на ременот за прицврстување на склопувачката кутија на горниот послужавник. Стои цврсто во заклучената положба благодарение на потпорните штандови. Иновативниот мобилен транспорт КЛАКС го олеснува транспортот во приватни и комерцијални области. Лесно се отвора и преклопува за неколку секунди со притискање на копче. Кога ќе се преклопи, може погодно да се чува или транспортира во автомобилот. Цврстата конструкција изработена од алуминиум и висококвалитетна пластика, како и техниката генијална од инженерите, обезбедуваат стабилно ракување и издржливост.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.00

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спа

DEN 3.33

ДијаметарТеренот На Конецот : М202,50 / Должина Од Под Главата : 75ММ Груб Конец / Делумно Навој 188 шестоаго�

DEN 399.84

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

DEN 960.00

【Испорака】 Стандарден превоз : 715 дена и забрзана испорака : 37 дена 【Известување за големина : : Нашит�

DEN 2.33

Дизајн На Сечилото На Вентилаторот : Се Претпочитаат Абс Избалансирани Сечила На Вентилаторот Сечилата

DEN 174.08

моите нарачки се поставени Повлечете го затворањето Машинско Перење моите нарачки се поставени...

DEN 193.60

Искористете го неговото висококвалитетно олово Неговото графитно олово е робусно и високо отпорно на п

DEN 1.67

Рачка на компонентата T8 X 23 / 8 "Torx Screwdriver2 Рачка на компонентата T8 X 23 / 8 "Torx Screwdriver2 T8 X 23 / 8 "Компонента на Torx Sc

DEN 1.00

Вистински, Оем Црна & Декер Замена Дел Црна & Декер замена филтри за воздух, дел број 90558113 Компатибилен со

DEN 2.33

Кимакс бренд производи Произведено во Мексико Тип на производ : Кодирана Волуметриска Колба...

DEN 0.33

Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Тркалца Од Плочи Од Нерѓосувачки Челик+Цр�

DEN 3.00

€ Голем Капацитет Големина 9,8"x4, 3" x6, 3 " / 25x11x16cm, една главна преграда лесно може да собере големи произво�

DEN 130.40

3 Во 1 Мултифункционален : оваа алатка ви помага да работите лесно и брзо за да го подобрите квалитетот на

DEN 3.00

Прави прекрасна и неочекувана идеја за подарок! За време на празниците, може да се закачи на ѕидот, врата

DEN 422.40

Овој стомна за чај со капак е совршен за вода, леден чај, сок, ледено кафе, внесени води, лимонада и многу

DEN 952.00

Големина : 13 Автентичен : оригинален ЗАНАЕТЧИСКИ занаетчиски рачно изработен производ ЗА фер трговија В

DEN 3.33

1pc Нова Сива Кука За Уши Компатибилна Со Motorola HS850 И HS810 Само Безжични Слушалки HS850 HS810 Уво Кука Јамка Клип Ea

DEN 4464.00

● Тавански Вентилатор, 60" Блејд Диа, 1 Фаза, 120В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА € Напон : 120 V AC ● Број На Ножеви : 3...

DEN 2.33

?●Компатибилни Модели Q : Специјално Дизајниран За Samsung Galaxy S22 Ultra 5 G (6,8 инчи) Совршено ќе се совпадне Со Sams

DEN 2.00

Смола Фигура на Енеско : Од колекцијата на Disney Chouteure De Force Дизајн : Комбинира Ооги Буги од „Кошмар пред Бо�

DEN 2.00

EPDM за отпорност на временски услови, масла, вода и некои растворувачи Облеките врзани за телото за еднак

DEN 436.80

Печатената страна е направена од топла чувствителна ткаенина која е поблизу до природната температура

DEN 2.33

Боја : Бела Детали за производот : 5pcs KCD1105 Дијаметар Мал тркалезен брод Рокер прекинувачи црна мала тркал

DEN 1321.60

Боја : Бр Количина : 1box Големина : како шоу Број на модел : SP0539 Количина : 1box Големина : како шоу Број на моде

DEN 270.40

Компактна ergономија за удобна игра За Xbox 360 &Pc Windows 7 / 8 XP Продолжен кабел од девет метри што се приклучува �

DEN 1.67

100% удобна ткаенина 【Удобни ткаенини】 : Меките, дишените, удобните и ткаенините што се пријателски на ко

DEN 120.64

Длабочина на сечење : 7,5мм / 0,3 "; Дијаметар на дупче за дупчење : 12,7мм / 0,5â € œ Име на производот : бит бит;

DEN 2217.60

Месинг Направено во нас Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело кал�

DEN 2.67

20 парчиња бело Метални клипови со винилна пластична обвивка 20 парчиња повеќенаменски држачи за бели ме�

DEN 2.00

ДИН 931 Метрички Класа 10 Груб Конец / Делумно Навој 46мм инчи Конец Произведени ВО ASME b18 Рохс : На Барање...

DEN 1470.40

【Големина】 : Големината на кутијата е 19 x 18 x 16 инчи Неговата тежина е 7,8 кг 【Безбедно и безбедно】 : Без о�

DEN 1.33

Одделение 8 Легура Рамка Завртки Вовлечена Хексадецимална Прирабница Произведени На Ifi111 & SAE J429 Spcefications..

DEN 2.67

Тежина елек за мажи running tank top pork t shirt mens shirts summer turtle tshirt loose shirt men tee turtle plushie reversible camisole assault vest scoop neck sleeveless t

DEN 264.16

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 0.33

€● ДОПОЛНИТЕЛНА ПОЛИЦА ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕлебдечката полица за дрво создава дополни

DEN 2.00

Овие Сервисни Рицинусови Серии #20 Најлонски тркалца Исполнети Со Висока Температура нудат различни гол