.

.

Со попуст
X-DREE 30pcs AWG22-16 Тркалезна Форма RNB1.25-8 Неизолирани Лопата Жица Crimp Терминал Конектор(30Pcs AWG22 - 16 Тркалезна Форма RNB1. 25-8 Конетор терминал crimpare не изолато

X-DREE 30pcs AWG22-16 Тркалезна Форма RNB1.25-8 Неизолирани Лопата Жица Crimp Терминал Конектор(30Pcs AWG22 - 16 Тркалезна Форма

DEN 715.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Бакар; Нето Тежина : 23гр Содржина На Пакетот : 30 парчиња х Терминал За Стегање; Модел : РНБ1. Главна Боја : Сребрен Тон; Име На Производот : Терминал За Стегање. Вклопете Ја Големината На Кабелот : AWG22-16; Дијаметар На Дупката : 8,3 мм/0,327"(Мисура каво адатато : AWG22-16, дијаметро : 8,3 мм / 0,327' '. Облик : Тркалезна Форма; Дебелина : 0,7 мм(Форма : форма ротонда, спесор : 0,7 мм. Земја На Производство : КИНА; Материјал : Бакар; Нето Тежина : 23гр. Содржина На Пакетот : 30 парчиња х Терминал За Стегање; Модел : РНБ1. Главна Боја : Сребрен Тон; Име На Производот : Терминал За Стегање. Вклопете Ја Големината На Кабелот : AWG22-16; Дијаметар На Дупката : 8,3 мм/0,327"(Мисура каво адатато : AWG22-16, дијаметро : 8,3 мм / 0,327' '. Облик : Тркалезна Форма; Дебелина : 0,7 мм(Форма : форма ротонда, спесор : 0,7 мм. 30 парчиња AWG22 - 16 Тркалезна Форма RNB1. 25-8 Неизолирани Лопата Жица Стегање Терминал Поврзувањезатрајни Изолирани стегање терминали.Лесно се поврзува со електрична жица и ја зајакнува неговата сигурност и безбедност.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 218.72

Куки за пантолони за плакарот Изработено е од железен материјал, нелип и издржлив, можете да го користит

DEN 673.60

6 1 / 2 Инчен Комбинација Клешти Жица Машина Зафат Алатка Црна Димензија : ~16,6 (Л) х 5,5 (В) х 1,3 (Ч)см Тоа е соврш

DEN 1.00

Направено од легура на цинк Ширење на низа : приближно Основна плоча : Прибл Се вклопува за електрична ги

DEN 1.67

Притиснете ја лентата за диспензерот : Лентата може да се сече лесно и брзо, елиминирајќи ја кавгата за у

DEN 1001.60

Квалитет : 1 / 2 "x 3 / 8"; Содржина на пакетот : 1 x Chamfer Bit Целокупната должина : 59мм / 2,3 "; дијаметар на лежиштето

DEN 0.33

Material_ материјал● : бакар 【●Фантастичен прстен за свршувачка, подарок за годишнина, Денот на Вљубените,

DEN 136.80

Compatible Replacement Battery for : AT&T 27910, BT5633 Cetis BATT9600, BATTOPAL, BATTOPL GE B768, SPC3 F03, TL96158 GP GP60 AAAH3 BMJ, GP60 AAAH3 BMJZ, GP65 AAAH3 BMJ Phillips SJB2142 Radio

DEN 5336.00

Погоден е за семејни и индустриски алатки за чување брзо, погодно, уредно губење и подобрување на ефикас

DEN 1.33

✮ ??????? ?? ????????? Изработено од висококвалитетна медицинска оценка ABS и материјал од не'рѓосувачки челик, п

DEN 3.00

Leand sung Определување : широко напојување на напон (6 ~ 30 V), го поддржува напојувањето на Micro USB 5.0 V, лесен за у�

DEN 767.84

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Покриен со мека неопренова ткаенин�

DEN 1212.64

7 "7,0" инчен TFT LCD дисплеј 800x480 SSD1963 Екран на панел на допир PWM LED LED задниот светлосен контролер на осветлува�

DEN 748.80

Прилагодување на аголот на агол на три нивоа, стабилно и не тресење, поддржувајте ја употребата на мобил

DEN 2.00

Мебел пароброд Чистач на пареа за теписи Машина за чистење на пареа тапацир Лесна и лесна пареа...

DEN 239.20

Покрив за прашина на арборот за песната на Festool TS55 Лесно е да се влезе повлечете го дизајнот кога е потре

DEN 2.00

Заштитник на лента за напојување со USB со USB со USB со 6метарски кабел за напојување (14 AWG), заштита на вашиот

DEN 788.80

Festo оригинален нов производ Проверете го моделот и бројот на производот на производот што ви треба пред

DEN 590.72

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 271.84

Големина : 7х5фт (ширина 210см х висина 150см), дигитален принт со висока резолуција со привлечни детали и жи�

DEN 2.33

CM4IOBaseBoxB + USB HDMI адаптер : Повеќе USB и HDMI конектори преку FFC Наменето за малина Пи Компјутер Модул 4 : Waveshare CM4IO

DEN 3.33

Сертифицирана заштита од пад од 6 метри со шок бариера Цврста, лесна носечка рачка рачка рамна за склади�

DEN 3520.00

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Нашите Услуги : Снабдување на предниот раб природни производи со висока чистота на

DEN 79.84

Што ќе добиете : пакетот вклучува 2 пластични чаршафи со точки, погодни за вашиот секојдневен живот или в

DEN 371.36

Декор за модели на едриличарски брод : Убав подарок за вашите семејства или пријатели, ќе им се допадне м

DEN 174.08

✨ Супер блиц дијамант Вежбите да изгледаат сјајни и никогаш нема да бидат избледени, поживописни и бри�

DEN 1.00

Лесно за чистење и последно долго време : направено од висококвалитетен ПВЦ со добра еластичност, добра

DEN 2.00

Тип на производ : Механички компоненти Количина на пакет на артикли : 1 Тежина на пакетот на артикалот : 1,0

DEN 399.84

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

DEN 303.84

[Неправилна услуга на клиентите] 100% шанса да бидете 100% заситени со нашиот високо квалитетен HDMI кабел [Ко�

DEN 1208.00

100% памук Направено во САД Смешни грнчарски глинени подароци за мажи жени : Грнчарските маици со кул диза

DEN 2.33

Голем Капацитет : Дополнителен Голем Волумен на оваа висечка торба за перење 29,3 х 19,6 инчи, е погодно за д�

DEN 1.00

Прекинувачи Напон на прекин на напон и над напон заштитен : Кога за прв пат го поврзувате производот, мор

DEN 1.33

Компресирана должина : 0,381 во, боја : сребро, финиш : обичен Компресирана должина : 0,381 во, боја : сребро, фин

DEN 3.00

24 " HD Голем Екран Поставете време за фотографирање Двојна камера со функција за селфи 1600w HD фото & 1080p HD ви�

DEN 2.00

411мм Тунгестин карбид го вртеше MT4 Morse Taper Shank Reamer Сликите на производот се само за повикување.1mm волфрам к�

DEN 159.84

Гума ѓон Класичен дизајн : Менс обичните сандали со модерен дизајн на отворени пети се ладни и суви, што �

DEN 289.92

Отстранете ја маснотијата со леснотија „Совршено чистење“ со абразивна површина и сечење на маснотии

DEN 0.67

Овој сет од 2 дрвени полици совршено комбинира стил и функционалност Едноставен, но елегантен, овој сет �

DEN 847.84

€Големина и Боја : 12x8ft (350cm Ширина x 250cm Висина), дигитален принт Со Висока резолуција со привлечни детали

DEN 198.40

Целосното разделување во грмушка овозможува лесна инсталација и отстранување Прецизниот дизајн на спо

DEN 1.33

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

DEN 4224.00

МОДЕРЕН ВЕНТИЛАТОР на ТАВАНОТ : современиот вентилатор На Крестфилд доаѓа СО ЛЕД светла покриени со про

DEN 1.67

хартија Роденденски Конусни Капи : Шарена површина, правејќи ја личноста што ја носи да изгледа сјајно...