.

.

Со попуст
UXCELL 6806-2RS длабоки жлебови на топката на жлебови 30мм Внатрешна DIA 42mm OD 7mm Bore Double Запечатен хром челик Z2 2pcs

UXCELL 6806-2RS длабоки жлебови на топката на жлебови 30мм Внатрешна DIA 42mm OD 7mm Bore Double Запечатен хром челик Z2 2pcs

DEN 119.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

6806-2 RS (I = 42mm, дебелина = 7мм). Лежиштата 6806-2 RS се запечатени од обете страни за да се задржи лубрикантот внатре направен од хром челик (GCR15), издржливост и отпорност на под тешки товари. Толеранција на ABEC 1 (P0), ниво на бучава Z2 за повеќето општа употреба. Статички рејтинг на оптоварување на 3402 Newtons и динамичен рејтинг на оптоварување на 4538 Newtons. Белешка : Ве молиме, погледнете на сликата и изберете вистински тип на лежишта пред вашата нарачка (запечатен или штит од двете или единечна страна на лежиштето). Суфиксот на лежиштето само за разликување помеѓу запечатениот и типот на лежиштето на штитот. Тоа не би влијаело врз употребата на нашиот производ. Опис : Едно ред, пред-подмабнато, нормална точност. Лежиштата со длабоки жлебови се едно од најчесто користените лежишта за тркалање. Тие се користат за сместување на радијални и аксијални оптоварувања во двете насоки. Со мала брзина на триење и висока ограничување, лежиштата на топката се рентабилни и бараат малку одржување. Овие економични лежишта се користат во области со ниски барања за цврстина. Погодно за сите видови на индустриска опрема, микро мотор, мал ротирачки мотор, канцелариска опрема и така натаму.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 127.84

Применлив Модел : Слушалка Клипш Висококвалитетни силиконски слушалки, дизајнот за изолација на звукот

DEN 2.67

Сет на вредност : 2 држачи за тенџере со полиестер за сите ваши потреби за кујна! Идеално за држачи за топ�

DEN 239.84

Најбрза Испорака : 35 Дена, Стандардна Испорака : 715 Дена Божиќ На Продажбата Се Занимава ? Купете 1 Заштеде

DEN 2.67

Материјал : 2 кутии за складирање хартија за козметичка маска се направени од акрилен материјал Не е лес�

DEN 630.40

Декал со можност да се изгради 28 варијации на обележување на MIG31 BM (BSM) и MIG31 K (Kinzhal) од руските воздушни и в�

DEN 0.33

5 А сет од 5 бои (ве молиме погледнете на сликата на екранот) : Со различни бои на основниот палто, ќе добие�

DEN 2.00

Состојба : Ново и оригинално Fit Model : M15 R3 R4 Број на DP / N : 08 F83 M 8 F83 M Белешка : Ве молиме, проверете дали P / N или

DEN 1760.00

80% памук / Baumwolle / Coton / Algodon / Cotone Затворање на чипка Печатено лого на мерцедес Амг Петронас на градите Ни�

DEN 860.80

Пеперутка Кремирање Урна ѓердани За Татко Брат Чичко пепел Синџир : 46 см (18 инчи),Изработен од нерѓосувач

DEN 1.00

Разновидна употреба : Овој држач за микробранови садови може безбедно да се извлече од микробранова печ

DEN 111.36

Компатибилен со уредите : Заштитник на екранот за табулаторот Samsung Galaxy A 8,4 инчи (2020) таблета, ве молиме дв�

DEN 4262.24

1 ПРОТИВ : Самостојно повлекување на животен век, лесен за употреба, складирање и лесно може да се корист�

DEN 332.80

Внимателно држејќи ги нозете, заштитете се од влегување на ветер, дефинитивно ветерно и Тие можат соврш�

DEN 431.84

Реквизити за акрилна фотографија со висока дефиниција за транспарентност Уникатен и елегантен начин з�

DEN 374.88

Ние сме специјализирани за додатоци за беспилотни летала, можете да купите со доверба Оригинални и тест

DEN 769.60

? ? [Висококвалитетни материјали] Користете висококвалитетни материјали, исклучителна изработка, стаби�

DEN 3.00

Поклопувањето на лактот е погодно за спој на цевката за наводнување 1 / 2 " Крајот го држи фитинг на цевкат

DEN 0.33

Материјал : Легура и стакло кабохон, боја : како што е прикажано Божиќна брош, најдобар подарок на вашите

DEN 3.00

Краток кадифен (полиестер) + гума Гума шише со топла вода, добро запечатување, силно и издржливо, мека кад

DEN 149.60

Име на производот : Подлога за полирање; Главен материјал : најлон, пластика Боја : црна; дијаметар на дуп�

DEN 2.00

Филтер за омекнување на вода не сите филтри се создадени еднакви Филтерот за омекнување на вода Trusens го

DEN 2.00

Внатрешен дијаметар : M10 x 22 x 2mm 30 парчиња Внатрешен дијаметар : M10 x 22 x 2mm 30 парчиња.5 M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M14 M16 M18 M20 M22

DEN 542.24

Models Модели на компатибилност】 : Компанија за тастатура со позадинско осветлување Компатибилен со i Pad 109

DEN 1398.40

Материјал изработен во САД / Увезено / Памук / полиестер / спандекс Големината на белешката работи мала, п

DEN 2.00

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и фле�

DEN 0.33

Боја : F3x3pin25 Материјал : стр Број на модел : F3 F5 X3 PIN25 Потекло : Кина на копното Име : Диода на далечински при�

DEN 3.33

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од

DEN 231.84

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 0.33

Увезени ✔ 【Папучи жени во затворен простор на отворено】 женски флип апостолки со големина 9 крзнени вл

DEN 47.84

Бидете безбедни и видливи : 360 степени со голема видливост Рефлексивни ленти на сите временски услови : Т

DEN 129.12

1 PCS 2x20p 254mm IDC конектор (Horn / Jane Cow) Plugin, p = 2.54mm месинг 321040 SG0 BLA1.54mm IDC конектор (Horn / Jane Cow) Plugin, p = 2.54mm месинг 321040 SG

DEN 2.00

Вид на производот : Квалитетна цврста лента за шишиња од не'рѓосувачки челик Материјал : Не'рѓосувачки ч�

DEN 197.60

Отпорен на температура : Постојаното лепило за врзување има отпорност на висока температура Бидејќи се

DEN 2.67

Да бидат изработени од еколошки силиконски материјал Преносен : Силиконскиот материјал е мек, лесен и п�

DEN 2.33

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена ?? 【За големини】 : Внимателно прочитајте го нашиот водич з�

DEN 191.84

[Компатибилност : ] : Не грижете се за тоа како да изберете таблет случај, универзалниот таблет случај на J

DEN 1376.00

Боја : Сина Е прилагодено : да Материјал : ПВЦ Број на модел : 17мм Тип : Топлина што може да се намали...

DEN 511.84

Овој држач за далечински управувач со кожа PU е погодно што треба да се случи со вашето гледање на ТВ Орга