.

.

Со попуст
Вајлер 36207 Волверин 4 Затегнето тркало со жица, .014 челично полнење, тесно лице, 5/8 -11 UNC орев, направено во САД

Вајлер 36207 Волверин 4 Затегнето тркало со жица, .014 челично полнење, тесно лице, 5/8 -11 UNC орев, направено во САД

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Поголема флексибилност за апликации за светло/средна должност Употреба на делови што може да бидат оштетени од влијанието на четката за јазол. Користете за широк спектар на апликации. Директни жица нишки што се извртени како единечна единица како парче кабел или жица јаже. Обезбедете помала флексибилност и поагресивно дејство за четкање во тешки апликации. Користете на делови за кои е потребно дејство со големо влијание. Користете за отстранување на големи закопчиња, како што се повеќе слоеви на 'рѓа, скала, боја или оксиди. Флексибилноста што е идеална за апликации како што се површини за чистење кои се нешто неправилни. Пониската густина на полнење може да резултира во пократок живот на четката и помалку конзистентни перформанси во производните околини. Помалку флексибилно и побрзо дејство бара помалку применет притисок. Конзистентни перформанси и подолг живот. Овозможува флексибилно дејство за четкање и постојана изведба за барање апликации за чистење на лесна должност и дебагирање. Затегнати тркала со жица со навој орев се наменети за употреба првенствено на меленици за мал агол. Одликувајќи се со цврста конструкција на прстенот на Вајлер, овие радијални четки се достапни во челик третиран со топлина, тип 302 не'рѓосувачки челик и месинг жица за употреба во широк спектар на апликации. Овозможува флексибилно дејство за четкање и постојана изведба за барање апликации за чистење на лесна должност и дебагирање. Затегнати тркала со жица со навој орев се наменети за употреба првенствено на меленици за мал агол. Одликувајќи се со цврста конструкција на прстенот на Вајлер, овие радијални четки се достапни во челик третиран со топлина, тип 302 не'рѓосувачки челик и месинг жица за употреба во широк спектар на апликации. Тесен четка за тесен жица на Wolverine 4 “обезбедува флексибилна акција за четкање и економични перформанси во апликации за чистење и дебагирање на општа намена.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 559.84

? Рачно изработено со грижа и високо квалитетно дрво : Нашите пошта и клучни закачалки се направени од ви

DEN 2.00

Поудобно : Промената на рамката може да го намали притисокот на главата на лицето за време на спиењето з�

DEN 2.00

Стилски Нискоболка СтаклоДетали слични На Дијаманти за текстура и брилијантна рефракција, прекрасно и�

DEN 2.00

ЕПДМ гума (етилен пропилен диен мономерна гума) е еластомер кој се карактеризира со широк спектар на апл

DEN 598.40

Вие ја купувате сликата на сликарДод од M&J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ СПЕЦИФИКАЦИИ : Состојба : Користено диј

DEN 207.84

Одлична вредност : getе добиете пакет од 3 украси на центарот на дрвени табели со табели, од кои секоја има

DEN 399.84

✿Големина : 40 * 45 см / 17 ✿Материјал : Краток кадифен + ПП Памук; Завршува со 3 дупки : дупките помагаат да с�

DEN 2.00

Можеме да обезбедиме оем компатибилен и сертифициран хард диск ако акциите за овој наведен број на дело

DEN 1391.84

2 Во 1 Специјален Пакет ПонудаОграничено време РАНЕЦ : Шпицот користи технологија во стилот на оригами з�

DEN 2.00

Имаме разновидна боја за избор, исто така ја имаме секоја боја продадена одделно, Можете да изберете да �

DEN 3.33

Точно, специјално развиен и компатибилен Со Топдон Артилинк600 Изработен од отпорен на гребење, високо т�

DEN 2.33

Сублимација печатење, боите никогаш нема да избледат Кога е изложено на UV светла на Balcklight / Party, вентилат�

DEN 2.00

Опсег на опис на производот : 080" дијаметар на топката.0005 "Точност : .0005" Читање : 0150 Лице Дија...

DEN 1427.20

13,5 инчи висок за 8,5 инчи широк, погоден за 1 или 2 (750мл) шишиња Изработена од врвна ткаенина од платно во пр

DEN 1.00

Количина : пакетот вклучува 25 покани и 25 бели пликови Димензии : поканите мерат 4х6 инчи Материјали : Пока�

DEN 9698.56

Функција без клуч Врата и рамка гнездо подготвителна рамка штрајк плоча ansi 47 / 8", заклучување на вратата

DEN 63.84

【Високо квалитетни налепници за винил】 Постојат 120 различни модели на симпатична Каваи година на нале�

DEN 1.00

【Променлива големина】 : Попрска за перење алишта е 15,7x155 во кога е исправен и 15,7x15.7x2 во кога се намалува..

DEN 3.33

Uneeda Enterpries, Inc, основана во 1967 година, е изградена со заложба за продажба на производи со највисок квалите�

DEN 3.33

Corgi е премиер линија на производи Diecast кои имаат авиони, камиони, резервоари за итни случаи и автобуси ко�

DEN 2.67

Оригинален дел за замена на OEM Ефикасноста и лесната употреба се дизајнирани во јадрото на комерцијални

DEN 0.33

Трговија до Statch Guard Firebox T40 со 3 Y Basic Security Suite (AU) Трговија до Statch Guard Firebox T40 со 3 Y Basic Security Suite (AU) Трговија до Stat

DEN 3015.68

Отпорен на временски услови : Вие веќе не сте загрижени за дожд и снег, ламбата може да работи нормално п�

DEN 431.84

Совршена алатка за украсување и ако сакате посветла светлина за да ги добиете точните завртки во хаос, м

DEN 406.40

2004 година 11 Компјутерски сет за докажување на нане во САД 2004 година Поставен доказ за нане во САД...

DEN 135.84

100% полиестер Controlенски јога панталони Контрола на стомакот за слабеење на плен хеланки слаби панталони

DEN 175.84

Направено во САД! Вентил за контрола на проток на вентил C&D, голем депресор на јадрото на завртки за пале�

DEN 1260.80

18 LED диоди 360m A Amp Draw 2 Wireица 13 "Конектор за тапи со тапи сечење 5,5 "купола светлина со PIR сензор, 325 лумени...

DEN 2.33

1 челик со голема брзина, потрајни Нитрид обложена за да го намали триењето и да работи ладилник Нема пот

DEN 1.67

За ARX FD1260A2042 E 12 V 0,37 A 6025 6 CM тивко ладење вентилатор 2 жица За ARX FD1260A2042 E 12 V 0,37 A 6025 6 CM тивко ладење вентилатор

DEN 204.48

Име на производот : 0603 SMD LED; напон : DC 1 Тип на ЛЕР : 0603 СМД Лесна боја : црвена Тежина : 7 G (Gewicht : 7 g Содржина на

DEN 79.84

1936 година нема нане марка Линколн пченица за нециркулирана Монета на сликата е продадена монета...

DEN 2.67

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба...

DEN 559.84

Јадење За Сервирање Од Три Нивоа Месинг Метална Прачка со Круг За Носење Издржливо Боросиликатно Стакл�

DEN 2.00

Штити на 500 ° F (260 ° C) до 30 секунди Содржи два дебели слоеви на крпа од тери; машина за перење Земја на поте�