.

.

Со попуст
ADE08S04, Исклучете НАТОПИ На SPST 8 Продолжен Слајд 0.1 24VDC Галеб Крило 2.54 мм СМД Цевка

ADE08S04, Исклучете НАТОПИ На SPST 8 Продолжен Слајд 0.1 24VDC Галеб Крило 2.54 мм СМД Цевка

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

ЕУ Рохс : Во Согласност ЕКЦН( САД) : Еар99 Дел Статус : Активни ХТС : 853665 Тип : Натопи Прекинувач Активатор Стил : Продолжен Слајд Пол Фрли Конфигурација : СПСТ Прекинувач Конфигурација : ИСКЛУЧУВАЊЕ На Бројот На Позиции : 8 Максимална Струја Рејтинг (А) : 0.1@24vdc Максимална Струја на Непрекинување (ма) : 1000 Максимална Оцена На НАПОН НА ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА (В) : 24 Диелектрична Јачина : 500 врм Минимална Отпорност На Изолација (Мм) : 1000 Максимална Отпорност На Контакт (мохм) : 50 Електричен Век На Траење (Циклуси) : 1000 Должина На Погонот (мм) : 0,99 Заптивка : Нема Монтирање : Стил На Завршување На Површинска Монтажа : Терминален Терминал На Крилото На Галебот (мм) : 2.54 Број На Терминали : 16 вкупен чекор (ММ) : 17.78 Ред Простор (Мм) : 8.26 ориентација на телото : Права Минимална Работна Температура (В) : -30 Максимална Работна Температура (в) : 85 пакување : Должина На Производот На Цевката (Мм) : 22.3 длабочина На Производот (мм) : 9.29 Висина На Производот (Мм) : 4.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 691.20

Темно црвено копче за притискање Оценето на 6 A@12 VDC, 6 A@120 VAC, 3 A@240 VAC Се монтира во која било ориентација во �

DEN 1.33

Посветен оддел за хидратација со вклучена Хидраулика без БПА LT 15 L резервоар Од Hydrapak Дизајн со низок про�

DEN 483.04

Нитрил Без нитричен испит за нитрил на ракавици Дебелина : 6 мил Извонредна сила, абење и умешност...

DEN 2.33

80% најлон, 20% спандекс Еластично затворање Истегнување и дишење : Креиците направени од мек и лесен матер

DEN 1503.84

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

DEN 392.00

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина на производот (W x d x h) : Прибл Материјал : ка�

DEN 158.88

Двоен страничен дизајн, повеќе простор за пораки, лесен за употреба, донесете многу погодност за вас Мал

DEN 3.33

Столици превозот Во Калифорнија Или Масачусетс може да биде предмет на државен мандат противпожарен тр

DEN 1065.60

Влезен напон : DC 5128 V (Препорачајте DC 5 V 6 V 9 V 12 V) Напон на полнење : 16 Фреквенција на префрлување до 1 MHz...

DEN 0.67

Она што ќе го добиете : ќе добиете 20 комплети додатоци со приклучоци, секој има чиста сијалица и вклучен �

DEN 2.67

Безбедно се прицврстува на постојниот фар за лесна инсталација, Поправете со завртки, обезбедува подоб�

DEN 2.00

Замена на компонентите на Upstart 215846604 Тајмер за одмрзнување на ладилникот за дел број G173814 Фрижидер Ултра

DEN 0.33

Она што го добивате : штандот со 3 нивоа на картон со картон има дијаметар на горниот слој со мерење на ок�

DEN 2980.80

Пренослив надворешен инкубатор Чувајте топло и чувајте свежо, јадете во устата и топло во срцето...

DEN 185.60

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 2.33

HQRP® 4пакет Мирис Прочистувачи На Воздухот Филтер C; Подобрена со сода бикарбона за апсорпција и елиминир

DEN 2.00

Структура од не'рѓосувачки челик, цврста и издржлива Инженерски материјали со висока температура и вис�

DEN 1.33

Големина : 72мх2, 2м Дијаметар.Големина на поддршка и прилагодување на сликата ●Материјал : 100% полиестерс�

DEN 135.84

Боја : 7, големина : 75мм Позиција : Река, езерцето на резервоарот, риболов со океански брод, риболов на океа

DEN 0.67

Алуминиумски разновиден сет на занитки Дизајн на слепи навртки Специјално дизајниран да обезбеди лим з

DEN 2.00

Лесен за употреба : Професионален дизајн, лесен за работа и употреба, не е потребно програмирање или спа�

DEN 1.00

Бидејќи секое дете на иста возраст е различно по висина, ве молиме одлучете дали оваа училишна торба е п�

DEN 1.33

Продадени како 25 / Кутија Чист, јасен изглед Самолепливо затворање Не е компатибилен со ласерски или инк

DEN 1.00

Овој преносен, лесен безжичен аудио предавател и приемник е идеално решение за безжичен аудио пренос за

DEN 1.00

Микро Прекинувачи Лесна инсталација и долг животен век Овие електрични прекинувачи може да се активира

DEN 223.36

Молив за молив еден главен џеб со затворање на поштенски патенти Едноставната триаголна форма го зголе�

DEN 109.76

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни тастатури на модели на Нетб�

DEN 1.33

100% Полиестер Затворање на копчето Страничен Костим За Капење Со Специјална Вратоврска И Шорцеви За Мом�

DEN 513.60

Оксфорд : овој аниме ранец е изработен од издржлив оксфорд, дизајниран специјално за носење на сите ваши

DEN 1222.40

€10 AWG СОЛАРЕН КАБЕЛ●100 Стапки Соларна Продолжна Жица (Црна и Црвена) Направено со бакар, низок отпор...