.

.

Со попуст
Cirago International Ltd - Cirago HDMI до VGA - VGA/MINI -телефон/USB/HDMI за аудио/видео уред, Ultrabook, Monitor, Projector, Botterbook, Sounder, Tablet PC - 10 - 1 x HDMI машки дигитален аудио/видео - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 -

Cirago International Ltd - Cirago HDMI до VGA - VGA/MINI -телефон/USB/HDMI за аудио/видео уред, Ultrabook, Monitor, Projector, Botterbook, Sounder,

DEN 127.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Хардверска поврзаност Кабли за конектори. Cirago HDMI до VGA Cirago HDMI до VGA - VGA/MINI -телефон/USB/HDMI за аудио/видео уред, Ultrabook, Monitor, Projector, Beetbook, Sonder, Tablet PC - 10 " - 1 x HDMI (тип А) Машки дигитален аудио аудио /Видео - 1 x HD -15 Femaleенски VGA, 1 x мини -телефонски женски аудио, 1 x женски микро USB - црн HDMI до VGA маркетинг информации : Овој адаптер лесно го поврзува вашиот HDMI уред со вашиот VGA монитор или проектор, со посебен аудио излез, со посебен аудио излез, со посебен аудио излез, со посебен аудио излез, со посебен аудио излез, со посебен аудио излез, со посебен аудио излез до надворешен звучник. Тип на производ/ Категорија : А/ v Кабел Дел# = HDMVGA Производител гаранција : 1 година.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

AM / FMStereo Pocket Radio со синтетизиран приемник и вграден звучник без Dlift PLL 19 Radom AM / FM меморија претходно постав

DEN 1567.36

1 : 200 скала историски авиони Детално метално тело и пластика Високо детално во текот на целиот, многу кол

DEN 3.00

Setените четки за боја на уметници : 10 парчиња професионални четки за бои имаат различни големини и форми

DEN 3455.84

✦ Брза инфлација и висока ефикасност : Нашата машина за перници за воздух може да се загрее брзо за 4 мин�

DEN 1.67

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење Голем капацитет на бат�

DEN 513.60

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на дебел филм на SMD...

DEN 107.84

Премиум компатибили АД замена за Ланиер 841282 5 K магента тонер кертриџ Premium Compatibles Inc е одлична високо квал�

DEN 470.08

Sent Сензор за фотоцели со висока чувствителност】 Оваа модерна светлина на тремот со сензор за светлина �

DEN 3.00

1 / 700 Скала Необјавен комплет за пластично склопување Големина кога е собрана : Вкупна должина 6,2 инчи (157,

DEN 216.64

Име на производот : клешти за сечење дијагонални; опсег на кругови : 13мм / 0,51 “(максимум) Должина : 152мм / 6"

DEN 2760.64

Приемниците за максимална рамка се дизајнирани за камиони, комбиња и спортски комунални возила Отворањ

DEN 2.33

Лентите нудат јасни, јасни легенди со супериорна читливост Усогласен материјал за рамни апликации и ид�

DEN 1176.00

Делови на изворот се делови за замена на пумпата, комплети за замена на пумпата и механички заптивки за �

DEN 2124.00

✅ Слушалки, над главата, на уво, црно ✅ Ставка : слушалки ✅ Во уво / на уво / над уво ovубов : на уво...

DEN 0.67

Лесен за употреба : Овој универзален приклучок за адаптер за напојување може лесно да се користи без ком

DEN 3.00

3М прецизните жито постојано се фрактури во остри точки што се намалуваат исклучително брзо, помагајќи �

DEN 5394.72

?????? ? ( ЦМ )? 29,5? ( ЦМ )? 30 ?? ?????? Предсобраниот модел, подготвен за прикажување Високо детално во текот на цел�

DEN 0.33

❶ Повеќе рамки✔ ➤ Има 2 пакувања со рамки за слики во иста големина Рамката работи за сертификати за се�

DEN 2.67

1 Изработено квалитетен материјал за долготрајна издржливост Дизајниран со водоотпорен капак на двојн�

DEN 151.84

Содржина на пакет : (издржлив во употреба) 2 x планерско сечило; Блејд (најнова технологија) Ширина : 82мм / 3

DEN 1571.20

? Материјал и големина : Овој ѓубре за бања / спална соба може (8,66 "W x 143" H) е направен со траен PP материјал к

DEN 2.33

Општа употреба : Домашен мебел Специфична употреба : решетката за чевли Тип : Мебел за дневна соба...

DEN 363.20

Име на производот : јаглеродна четка; јаглеродна четка Големина : 15 x 10 x 6mm / 3 / 5 "x 2 / 5" x 6 / 25 "(l*w*t) Вкупна долж

DEN 1.00

Пакет од 2 артикли : Комплет за вакуумска пумпа ZGrip Новото необично, лизгаво обложено силиконско црево е �

DEN 0.33

Висок квалитет Овие прстени за задржување на клип се изработени од врвен врвен материјал од не'рѓосува�

DEN 2.00

【Широко поле на апликации】 : Нашата AC 220 V 11 PINS POWER Средно електромагнетно реле е многу погодно за опрема

DEN 188.80

❀€Висок Квалитет Q : Овие пинцети се изработени од нерѓосувачки челик на површината, која е цврста и сиг

DEN 2.00

Рачно обоени Персонализирани Употреба во текот на целата година Димензија на пакетот : 3 Персонализиран

DEN 223.84

【12 V 3 A Напојување со електрична енергија】 : AC влез : 100 V до 240 V, 50 / 60 Hz DC излез : 12 V 3 A А поларитетот на прикл

DEN 319.84

【Променлива големина】 : Попрска за перење алишта е 15,7x155 во кога е исправен и 15,7x15.7x2 во кога се намалува..

DEN 992.00

Обвивка за заштита на 'рѓа за супериорна отпорност на абење и корозија Ласерско врежано бит тип и големи