.

.

Со попуст
Контрола на машината за топлинска помош ЕКУТЕЕ ДВЕЕ ДОБИВНИ ДИГИТАЛНИ КОНТРОЛЕР ЗА ЛЕР КОНТРОЛЕР ЗА ТРГОВИСКИ ТЕРМИМАЦИЈА

Контрола на машината за топлинска помош ЕКУТЕЕ ДВЕЕ ДОБИВНИ ДИГИТАЛНИ КОНТРОЛЕР ЗА ЛЕР КОНТРОЛЕР ЗА ТРГОВИСКИ ТЕРМИМАЦИЈА

DEN 752.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Интелигентен дисплеј 2 Тој е помалку од 1000 W. Долг сервис живот : Овој контролер за дигитална кутија за надградба ја искористи заменливиот осигурувач дополнително го подобрува индексот за безбедност на контролните кутии за топлински печат. Тоа е способна да спречи ефикасно да изгори машината и истекување, проширувајќи го животот на услугата. Кориснички-пријателски : Дигиталната кутија машина за печат на топлина е дизајнирана со едноставен интерфејс кој е јасен и интуитивен; Копчињата еден-на-едно овозможуваат лесно поставување на температурата и времето. Може да се постави и конверзија помеѓу Целзиусови и Фаренхајт. Интелигентен дисплеј 2. Тој е помалку од 1000 W. Долг сервис живот : Овој контролер за дигитална кутија за надградба ја искористи заменливиот осигурувач дополнително го подобрува индексот за безбедност на контролните кутии за топлински печат. Тоа е способна да спречи ефикасно да изгори машината и истекување, проширувајќи го животот на услугата. Кориснички-пријателски : Дигиталната кутија машина за печат на топлина е дизајнирана со едноставен интерфејс кој е јасен и интуитивен; Копчињата еден-на-едно овозможуваат лесно поставување на температурата и времето. Може да се постави и конверзија помеѓу Целзиусови и Фаренхајт. Описи : Име на производот : Контрола на машината за притискање на топлина Box Colour : Black Type : US Plug Voltage : 110 VMaterial : ABS, Irontemperature Опсег : 0-200 ℃/ 0-392 ℉ Тајмер : 0-999 Second Spacking Големина : 24 x 15 x 17cm/ 9,4 x 5.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1430.40

Висока прецизност : Одлично е и за почетници и за професионални печатачи на топлина Магнетна со автомат�

DEN 2.00

Летни јаболка од Мерилин Симандл Летните јаболка од Мерилин Симандл е хоризонтално печатење на отворен

DEN 338.72

Permaset Aqua Premium Prink Printing Ink за ткаенина Екопријателски, 100% растворувач без мастило засновано на вода Низок м�

DEN 191.84

♚ Се користи за фиксирање на верзијата на екранот при печатење Може да се поправи на која било табела за

DEN 0.33

Целосно автоматско работење и пневматски тип за просечен притисок Интелигентна контрола на температур

DEN 1106.08

Заштедете пари и време ова брзо дејство 2 во 1 емулзија и отстранувач на мастило го прави чистењето на ва

DEN 3.33

Fastyball Fabric & Acrylic Transparent Base 8oz Оваа колекција го отсликува боемскиот начин на живот во функционални, но заба

DEN 0.67

100% полиестер Затворање на тока Само миење на рацете Трансфер на топлина : Овие капи за камиони за сублим�

DEN 3.00

* Се суши на богата, ситна завршница * Лесно исчистете со вода Супер за сите површини за печатење, вклучув

DEN 672.00

во вашиот пакет ќе добиете 5 пакувања паричници за сублимација сублимационите ѕидови Имаат Двострано п�

DEN 0.67

[Преносно и издржливо] Оваа машина за топлинско печатење Mini кригла е само 2,2 кг (4,9 фунти), и е преносна, ко�

DEN 1043.20

Scoop за печатење на екранот DIY : Специјално дизајниран за лепак, е свилен екран на сите брои на решетки, пом

DEN 141.44

Продадени индивидуално Нашите најдобри квалитетни блок принцови мастила се изедначуваат и суво рамном

DEN 3.00

[МАТЕРИЈАЛ] : гумениот валјак е изработен од пластична рачка за држење, рамка од нерѓосувачки челик и цвр

DEN 1.33

КАРАКТЕРИСТИКИ : барабанот е изработен од висококвалитетна гума Тој е издржлив и еластичен Може добро д

DEN 1716.64

Getе добиете 6 клучеви за сублимација, кои исто така се отворач за шишиња со шишиња со шишиња, кои се многу

DEN 2079.52

Материјал : легура на цинк Добар подарок за пријателите и семејството Вметнете фотографии, лого, уметни�

DEN 3679.84

®Спецификација : рерната за сублимација е 1400 W,110 V Капацитет : 24 L, Големина : L 12,99 x W 9,84 x H10, 03 Инчи.Малата го�

DEN 3.33

Празници за украси за елиблирање на новогодишно дрво : Оваа ставка е произведена со врвен материјал и уп

DEN 2.67

[Ефикасност] Овој правоаголник 2 "x4" пред печатот е дизајниран да им помогне на компактните лабави цвеќи�

DEN 360.00

Машина за дигитална топлина со поголема големина Големина на плочата за греење : 25x 30cm, поголема големин

DEN 2.33

Mini Mini Mini Heat Press Machine е совршена за проекти за трансфер на мастило за сублимација и проекти за пренесување

DEN 0.67

10 комплети празна сублимација А5 сложувалка Тешка површина на ткаенина со цврсто дно од картон...

DEN 2.33

Премиум мастила за печатење на екран за еколошки професионалец! Лесен за употреба комплет за печатење н

DEN 944.00

? 【Мини, но моќна】 Diyand Mini Turter Press MachineМал, компактен топлински печат за уникатно обликувани, екстрамали п

DEN 0.67

Што ДОБИВАТЕ : Пакетот Вклучува 4 Големини (5"x5" / 10 " x10 " / 12 " x15 " / 5 "x15") перници за пренос на топлина еднокра�

DEN 2.33

Оваа дрвена рамка за печатење е погодна за правење Ткошула, чанта, торба за тота, маса за маса и др Мала и

DEN 0.67

Направете повеќе : дали сте подготвени за опции? Подгответе се да добиете најмногу од вашата топлинска п

DEN 2.00

Мастило за печатење на екранот со вода Архивски и лесен со супериорни детали и покриеност Мастилото нем

DEN 2.00

Мултифункционална апликација : Vevor 16 "x 24" машина за сублимација е корисна за да направите подароци за сит

DEN 1.33

【Премиум материјал】 Направено од материјал за табла со густина, овие празни рамки за фото рамки за суб�

DEN 1.33

Мини машина за печат : Ironелезоно дно, статички и огледало процес, вода и масло докажано, пеглање на ринез�

DEN 413.60

√ Материјал : Нашата перница за печатот е изработена од нестап PTFE хартија и отпорност на оган со висока �

DEN 0.67

100% полиестер Затворање на клипот Симпатичен и реален дизајн Ова е модерен приврзок за клучеви со сјајни

DEN 982.40

Печатење со авион! Печатење на дрвени авиони! Wallидна уметност за бања : Едноставна и класична, додадете и

DEN 0.67

Pen Пенка за машина за кертриџ Машинското пенкало е ситно врежан CNC со алуминиумска легура, прилагодувањ�

DEN 358.40

Рационализирано печатење : Земете го печатењето на екранот на следното ниво со нашиот комплет за рамка �

DEN 1919.84

(?) ??? ?? ???? : Се користи за мастило и инсталирање на други делови на неа (?) ???????? ?????? : Се користи за мастило и

DEN 3.00

✅ 【Меки и издржлив материјал】 Стандардни стискави : Направено од висококвалитетна гума, се чувствув�

DEN 0.67

Пакетот вклучува : 4 парчиња перница за печатот, 2 парчиња преносни листови, 2 ролни лента, едно парче рака

DEN 319.84

Екранско печатење на екран Graphic Squeegee има сечило на неопренови Го намалува врзувањето при печатење на тк�

DEN 177.44

Празно столче за сублимација : недовршено столче за сублимација направено од врвни и цврсти материјали

DEN 3.00

Совршено за започнување на вашите проекти за топлински печат : Овој пакет ја вклучува Mini Mini Press машина Cric

DEN 2.00

Топлински притиснете празен паричник DIY вашиот сопствен чанта во стил за само 60 секунди Направете го ва�

DEN 1.00

Печати со пица! Интензивните неонски пигменти во мастило на база на вода даваат една и направена живопи�