.

.

Со попуст
60V72V до 36V10A DC-DC чекор-надолу конвертори на напојување на напон на напон на напон на трансформаторот .50V-90V излез 36V постојан напон

60V72V до 36V10A DC-DC чекор-надолу конвертори на напојување на напон на напон на напон на трансформаторот .50V-90V излез 36V постојан напон

DEN 1470.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Индустриски бренд : DCMWX; Модел на производи : MWX-5090-36-360 W; Влезен напон : DC60 V72 V (50 V ~ 90 V); Излезен напон : DC36 V; Излезна струја : 1a ~ 10a максимум (автоматска адаптивна струја на оптоварување); Излезна моќност : 36 W ~ 360 W максимум (автоматско прилагодување на оптоварувањето); Ефикасност на конверзија : 96%; Индустриска марка, патентирана технологија; 100% целосна оценета моќ; 100% целосна стабилна струја на излез; 100% тест за согорување; Висока ефикасност до 95%;. Опис на производот : Име на компанијата : технологија за мешање; Индустриски бренд : DCMWX; Модел на производи : MWX-5090-36-360 W; Влезен напон : DC60 V72 V (50 V ~ 90 V); Излезен напон : DC36 V; Излезна струја : 1a ~ 10a максимум (автоматска адаптивна струја на оптоварување); Излезна моќност : 36 W ~ 360 W максимум (автоматско прилагодување на оптоварувањето); Ефикасност на конверзија : 96%; Модул Природа : DC-DC не изолирано напојување со постојан напон; Ниво на заштита : IP67 (водоотпорен, отпорен на шок, испоротнување на прашина); Работна температура : -20 до 80 ° C; Димензии : 100 * 80 * 39 (должина * ширина * висина) мм; Нето тежина на готов производ : 500 грама/компјутери; Должина на жицата за инсталација : 15 см; Карактеристики на производот : Индустриски бренд, патентирана технологија; 100% целосна оценета моќ; 100% целосна стабилна струја на излез; 100% тест за согорување; Висока ефикасност до 95%; Водоотпорен запечатен; Ладење со бесплатна конвекција на воздухот; Површинска монтажа; 1-3 годишна гаранција; Заштита на прекумерна струја, над-напон; заштита од прекумерна температура; Според : EN 50498 : 2010 IP68;.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.33

Ја штити вашата камера многу добро и ви нуди мулти опции со приложување на прилог, совпаѓање на вашата к�

DEN 3.00

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

DEN 1.33

Речиси во секоја посебна пригода, луѓето избираат да споделат пијалок Имајќи Стаклен комплет кој има ун

DEN 268.32

Должина : 16" Материјал : Коска Од Слонова Коска Кина Безбедна Машина За Миење Садови 24к Златни Акценти Пр�

DEN 1599.68

Јасни звуци CLSCSA6 BT Iconnect Засилен безжичен телефон (CLSCSA6 BT) Јасни звуци CLSCSA6 BT Јасни звуци CLSCSA6 BT Iconnect Засиле�

DEN 3.33

Главен Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик; Содржина На Пакетот : 10 парчиња х Завртка За Очи Име на производ

DEN 3.00

кадифен Направени во САД или увезени 【Торба со топла вода】 6 x 10,4 инчи, 1 Првата употреба ќе има посебен в

DEN 0.67

Водоотпорна : Светлината од тиква е водоотпорна, мека и издржлива, дури и во дождливи денови, нема да ја о

DEN 175.84

22 инчи x 2,2 инчи x 20 компјутери 100% издржлив винил Wouldе ги добиете обрасците што ги гледате на сликите Истак

DEN 484.00

Овој пластичен модел бара склопување и сликарство Лепила, алатки, бои, итн., Се продаваат одделно...

DEN 0.67

Дизајн : Нашата козметичка кеса има карактеристична форма, црна рамка со дезен,златен патент и преносли�

DEN 159.84

100% полиестер Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со го

DEN 2698.40

УЛ Наведени за 3 час оган врата Заклучете ПОМАЛКУ ИЦ цилиндар со Целосна Големина (23030) Опсег на врата 13 / 8

DEN 3.33

Туника без ракави без чипка Копче за кратки ракави нагоре кошули за мажи машка вода кошула мажи Неопрен�

DEN 499.20

Корпа За Складирање За Заштита на животната Средина : Користење пластично ткаење од plasticан, цврсто и изд�

DEN 2.33

Печатете, скенирајте и копирајте ги карактеристиките Технологијата на Пикбриџ ви овозможува да печати�

DEN 1819.68

Едноставно допрете го панелот на сензорот на допир на површината на огледалото за да циклус помеѓу 3 нив

DEN 3.00

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

DEN 1296.00

Алуминиумски материјал со умирање, држачот на ламбата е изработен од алуминиумски материјал со умирање

DEN 1.33

Ремените ги надминуваат нивоата на објавени оценки на САД рма; тие се дизајнирани да настапат на иденти�

DEN 3.00

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

DEN 2.00

Ремените ги надминуваат нивоата на рејтингот на сад рма Појасот можеби не доаѓа во картонски ракав...

DEN 127.84

100% полиестер Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики и�

DEN 239.84

? Се напојува со соларна енергија и се осветлува автоматски ноќе Ноќе, тие се како рој на светулки кои ле�

DEN 358.40

Оригинален дел за замена на Redcat Racing Дел # RER11328 Користете само оригинални делови за замена на Redcat Racing за д�

DEN 1.67

Изгледа одлично во сите прилики Натуралниот кристал и камен имаат енергија од природата, кристалната т�

DEN 134.24

Полиестер и спандекс Повлечете го затворањето Машина за миење Ткаенина : 78% полиестер и 22% спандекс...

DEN 3.00

Шестоаголни Капачиња Завртки се завртки со рамо во должина подолго од 11 / 4" Тие имаат шестоаголна глава,

DEN 2.67

Материјал симпатична кутија со пилули со був, метална железна плоча, метал пријателски за животната сре