.

.

Со попуст
Битови Auniwaig T15 Torx Screwdriver, 1/4 Hex Shank S2 Magnetic 150mm/5,91 битови за вежбање со должина за шрафцигер, возач на вежба и удар 2 парчиња

Битови Auniwaig T15 Torx Screwdriver, 1/4 Hex Shank S2 Magnetic 150mm/5,91 битови за вежбање со должина за шрафцигер, возач на вежба и

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Димензија】 Тип на глава : torx (T15); Вид на Шанк : 1/4 инчен Хекс Шанк; Вкупна должина : 150мм/5,91 инчи 【Високо квалитетни】 Torx Screwpriver Bits се изработени од S2 легура челик кој е анти-влијателен и тежок, одличен отпорен на абење. 【Магнетски】 Торкс шрафцигер парчиња со магнетна и голема прецизност; Секој раб може точно да се заклучи завртки, нема оштетување на завртката и главата на шрафцигер. 【1/4 инчен хексадецимален парчиња Torx Screwdeiver се широко користени на рачни алатки, во меѓувреме можете лесно да ги вметнете во кој било 1/4 инчен хексадецимален електричен вежба како пневматски или електрични алатки. 【Апликација】 Поставете за електричен шрафцигер, шрафцигер за рака, електрични вежби и вежби за воздух. Идеално за работа на возила, велосипеди и мебел. Составување/поправка на вашиот мебел на лесен начин. Auniwaig е компанија професионална која продава различни видови на алатки за одржување, поправка и работа. Соработуваше со тим од одлични инженери за материјали, искусни професионалци и нашите верни патрони, ние сме посветени да обезбедиме производи со висок квалитет и највнимателна услуга.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.33

【? Датум и време, преостаната батерија, Bluetooth / 24 G Информации за статусот на врската од екранот, но исто т�

DEN 1155.20

Користете за да креирате свој производ или етикети за испраќање Етикетите работат и со печатачи со ласе

DEN 96.00

? Човекот од ѓумбир е направен со висок квалитет ПВЦ материјал, со удобно чувство на рака ? Исклучителнит

DEN 2.00

Издржливо и заштеда на време Широк спектар на употреба, погоден за многу прилики Процесот на боја не е л�

DEN 628.64

Дизајнирано да се користи за надворешен дијаметар (ОД) вртење со додатоци за вртење на ролери во автомат

DEN 190.08

100% полиестер Повлечете го затворањето 100% двојно плетено 9,5 мл Двојна конструкција на коленото...

DEN 1.67

Спецификации : Пос1 (#30 / 40 груб грит), дијаметар 75мм, нишка M10 Апликација : Битови со дијамантски рутер за м�

DEN 1.00

【Големина】 10мм со дијаметар Гума за мелење со 3мм, дијаметар на главата : 18мм / 0,71инчи; во форма на глава :

DEN 351.84

【Север за 24 гости】 : Овој сет за вечера за вечера доаѓа со вклучување на 9 "Плочи за хартија за вечера *24, 7

DEN 445.28

Модел : Леј37112 S Две кола за префрлување : 1 нормално отворено + 1 нормално затворено (DPST : фрлање со двојно п

DEN 1.33

Само електронска испорака Лиценцата обично се испорачува за 1 2 дена Не е обезбедена тврда копија...

DEN 2.33

? [Прилагодливо] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со таблетот Olexex Android (10 Standебниот алуминиум штанд 3

DEN 224.00

[360 ° целосна покриеност]Оваа ракава за компресија за оружје мажи со едно парче и 360 ° дизајн со форма на ф

DEN 1919.84

100% полиестер Затворање на патент Само миење на рацете Останете топло без да се чувствувате мерење оваа

DEN 0.67

Отпорен на абење и издржлив материјал Висока цврстина на истегнување, стабилна и сигурна Висока прециз�

DEN 0.33

Материјал со висок квалитет : Сите тркала се изработени од висококвалитетна TRP гума, поинтензивна и побе

DEN 3.00

Висок квалитет Произведени со највисоки стандарди Лансиран во 1985 година, брендот одбрани, од мојот дент

DEN 3.33

Кратка кадифна+гума Направени во САД или увезени Торбата со топла вода е изработена од кратки кадифони �

DEN 1163.20

【Параметар】 Модел : 40m5 x 20 x 8mm; Големина на навој : М4; Севкупна должина : 20мм / 0,79 "; целокупна висина : 8мм / 0,

DEN 2.33

Бренд : ДМЦ Количина : на 10 грама топка Состав : 100% Памук Дмц Памук Перле Нишка Големина 12 931 на 10 грама Топ

DEN 193.44

[Погодно за складирање] Производот поседува мала големина, лесен за складирање и удобен за носење, пома�

DEN 1408.00

Свадбени материјали : ?? Табели Центар за венчавки ?? Едноставен дизајн му дава на вашата трпезариска мас�

DEN 2.00

ОЕМ броеви се предвидени само за повикување Ве молиме, проверете го вклопувањето пред да нарачате...

DEN 2.33

Ова Е Сосема Нов Модул ЗА Моторни Вентилатори НА Оем Печки Врвен Квалитет Оем Замена Дел! ова е само за м�

DEN 2.33

Битови за вежбање со пиштоли Карактеристики : Едноставно и точно за употреба на рачка за носење спречув

DEN 1.67

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак И�

DEN 553.60

УВ отпорен и ветроупорен дизајн : Овој преграден приколка RV покритие е направен со композитна ткаенина �

DEN 2.00

Пу Направени во САД или увезени Материјал Организаторот за далечински управувач е направен од квалите�

DEN 1.00

Повеќеслоен Керамички Чип (MLCC) КондензаторПовршинска Монтажа (SMD) Фиксен СМД Керамички Повеќеслоен Конд