.

.

Со попуст
Комплет За Поправка НА Шофершајбната CCKITI, Алатка За Поправка На Стакло На Стакло На Шофершајбната На Автомобилот За Брза Поправка Чипови И Пукнатини На Шофершајбн?

Комплет За Поправка НА Шофершајбната CCKITI, Алатка За Поправка На Стакло На Стакло На Шофершајбната На Автомобилот За Брза Поправка

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Штетата треба да се поправи што е можно поскоро за да се спречи ширење на мали пукнатини Површините мора да бидат чисти и суви за да се направи соодветна поправка. Не дозволувајте течноста за поправка да дојде во контакт со обоената завршница на автомобилот, сечилата на бришачите или пластичната облога бидејќи тоа може да предизвика оштетување. Смолата се зацврстува на сонце. Не дозволувајте областа да биде изложена на сонце додека работите на поправка додека не завршите. Ве молиме проверете дали проникнувањето е завршено, а потоа излечено, бидејќи не може повторно да се поправи откако ќе се излечи. Чисти гребнатини, мали точки без јасни пукнатини не се соодветни за овој комплет за поправка на чипови. ●ЕФИКАСЕН КОМПЛЕТ ЗА ПОПРАВКА на Шофершајбната комплетот за поправка може брзо и ефикасно да ги поправи малите пукнатини чипови само за 20-30 минути. Го отстранува воздухот од паузата, може да произведе силен притисок, го исполнува со издржлив лиуид за поправка и Го Враќа шофершајбната во близина на нова состојба. ●НАПРЕДНА ФОРМУЛА за ПОПРАВКА ● Уникатен дизајн на вакуум, подобрена глава за обликување со вбризгување пластика со вбризгување, може да произведе силен притисок за да ја турне течноста за поправка во пукнатини, подобро ќе го исчисти воздухот во пукнатини и смола за да постигне подобри ефекти за поправка. ●ЛЕСЕН за РАКУВАЊЕ ● Прво, Исчистете ја и исушете ја стаклената површина на шофершајбната, а потоа исцедете ја течноста за поправка во пукнатината, ставете го излечениот филм, потоа ставете го автомобилот на сонце и отстранете ја преостанатата течност за поправка со шпатула по 10-20 минути. ®ШИРОКО СЕ користи комплетот за Поправка на Шофершајбната на Автомобилот е дизајниран за повеќето видови надворешно стакло мало оштетено од двослојно ламинирано стакло на шофершајбната. Како што се мали чипови, бикови-око, во облик на ѕвезда, полумесечина, пукнатина не повеќе од 12 инчи/ 30 см и кружни оштетувања не повеќе од еден инч во дијаметар. ①КОМПЛЕТОТ за ПОПРАВКА на ШОФЕРШАЈБНАТА ● Комплетот За Поправка На Чипови На Шофершајбната е еднократно за повеќе поправки. Заштедете време и пари. Целиот материјал без хемикалии или токсичен материјал. (Совет : не работи за екранот на мобилниот телефон). ●ЕФИКАСЕН КОМПЛЕТ ЗА ПОПРАВКА на Шофершајбната комплетот за поправка може брзо и ефикасно да ги поправи малите пукнатини чипови само за 20-30 минути.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 212.96

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 1.67

[МОТОР без ЧЕТКИ] Опремен со високоефикасен мотор без четки, безжичната вежба на РАБОТНОТО МЕСТО обезбе�

DEN 520.00

【Пакетот вклучува】 4 x W10311524 Филтер за воздух на фрижидер + 6 × W10346771a чувајте свежи пакети 【W10346771a Произво

DEN 2.00

90% Памук / 10% Вискоза ? Златен Пехар За Полнење Круна со Торбичка За Бонбони Чоколадна Торта Декорација За

DEN 2.33

Апликација : Компатибилен со 2010 2011 2012 2013 Мазда 3 (4Врата Хечбек / Седан )не се вклопуваат модели СО Акции С

DEN 130.72

Овозможува инсталација со употреба на методи за лабава цевка во рамките на зградите и надворешните око�

DEN 11184.00

EF 75300mm f / 45, 6 III ОбјективEfМонтирање Леќа / Целосна Рамка Формат, Опсег На Отворот : f / 4 до f / 45, Супер Спектра

DEN 723.20

【Параметри】 Дијаметар на Боре : 8мм / 0,31 "; вкупна висина : 25мм / 0,98"; Надворешен дијаметар на забите : 57,7мм /

DEN 0.67

Цена за : Секоја боја на каросерија : Црна ставка : Рокерски прекинувач Формулар за контакт : SPDT прекинува

DEN 1.67

1Случај материјал : Алуминиум.Внатрешен Интерфејс : САТА.5 " SATA HDD SSD ДО 4 TB.Систем на барања : За MACINTOSH OS 9.0 ил�

DEN 1264.48

Повторно влакно со двојно влакно со две комплети заби рамо до рамо околу обемот за употреба со ланци со �

DEN 1.67

Компатибилен со i Phone 13 Pro Max (6,7 инчи) / Хромирана кожа која фундаментално го снабдува животот водоотпоре�

DEN 1484.80

●Висококвалитетен Материјал●нашата таблата со исечоци е изработена од пластика од поливинил хлорид (�

DEN 168.96

ДОДАДЕТЕ ДОПИР НА ЕЛЕГАНЦИЈА НА ВАШИОТ СЛЕДЕН НАСТАН Едноставниот, стилски изглед на нашите лажици за с

DEN 6126.24

Решетка за облека на тркалца 2 еднострана решетка држи до 50 слоја Вклучува 6 закачалки ЗА ПМЦИН...

DEN 303.84

2 Поставете 4 големина (8 парчиња) 2 комплети од 4 различни големини на штанд за приказ на десктоп за да се �

DEN 95.84

Антилизгава спирална декорација на рачката; мали кругови на совети за лесно подигање храна Направено о�

DEN 897.60

Професионална машина за вежбање нокти за салон за нокти и лична домашна употреба Доаѓа со 6 различни дуп

DEN 464.00

Современа сребрена метална рамка што ќе го комплиментира секој декор Конструиран од метал со голема те�

DEN 271.84

Покажете дека сте горди на вашето наследство со оваа смешна кригла за кафе Совршен за употреба како под�

DEN 2.33

Производ 1 : Мазна, рамна површина овозможува практично, во движење пишување Производ 1 : внатрешна прегр�

DEN 2.33

20 га (1 мм) Челик Удирање Капацитет 3 Комплети За Матрици за големини на цевки : 7 / 8", 11 / 8" и 111 / 32" измерени г�

DEN 148.00

Појас 17,53 x 52 Направено во Кина Произведено од D&D Power Drive Тежина на пакет : 1,0 фунти Појас 17,53 x 52 Направено во

DEN 951.84

【Големина】 : 5 D DIY дијамантски сликарство со рамка мери приближно 16 "x 20" и е достапно во бела / жолта / црн�

DEN 3727.84

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост Ку�

DEN 303.84

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

DEN 257.92

Прекинувачи Switches5pcs 2a 3a 5a 6a 7a 8a 10a 15a 20a 20a прекинувач за преоптоварување на прекинувачот за преоптоварувањ

DEN 0.67

【Единствен дизајн и совршен декор】 Комбинирајќи ја модернизацијата со ретро стил како уникатен конце�

DEN 223.84

®Компатибилни Модели : Компатибилен Со Samsung Galaxy A03, НЕ е компатибилен со A03 Core Или A03s или други уреди ●Под�

DEN 1935.84

Професионален Преведувач Пенкало : Професионален речник, пообемна содржина, вграден речник, повеќе од 2,

DEN 1401.60

Паркер P3 NE серија компримиран филтер за воздух / регулатор за отстранување на вода и честички и контрола

DEN 366.40

Литографија печатена во боја, на фина рачно изработена хартија Одлична состојба Во 1971 година, користејќ

DEN 543.20

Водоотпорен Прекинувач за вклучување Одобрено UL CSA Прекинувач за вклучување Одобрено UL CSA WP28 EMTD Водоотп�

DEN 1334.40

Сосема нов дизајн и зачудувачки изглед веднаш ќе го надградат вашиот GA2100 или GA2110 на повисоко ниво Напра�

DEN 2.33

Повеќенаменски Нашите завртки за исклучување се користат во компјутери, компјутерски случаи, склопува

DEN 123.68

Моќ два SSD / SATA дискови со користење на вклучена моќ 4 пински конекција на компјутер напојување Поддржува

DEN 2719.84

Ова е 2Слоен Појас за одење за домашна или комерцијална употреба Ако имате подлога од ткаенина што е раз�

DEN 705.92

Специјален дизајн : Ова иновативно, ергономско шише со топла вода ви овозможува да доживеете состојба н�

DEN 3.33

Стоечки Вентилатор : Уживајте во уникатната комбинација на супериорен стил и моќ на ладење со Вентилато

DEN 0.67

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

DEN 1.67

СТИЛ : Лесно креирајте совршени додатоци за да ја Направите вашата куќа Дом Одличен за Подароци или Реви

DEN 2027.36

Полиестер Направени во САД или увезени Затворање на патент Хибридна изолација Јакната на ветерот отпор

DEN 367.84

?●Висококвалитетни огноотпорни стаклени влакна● Надворешен материјал : течна крпа од силиконски стак

DEN 1.00

РУСТИКАЛЕН ИЗГЛЕД : ова огледало беше инспирирано од farетиката на фармата со галванизиран метал што го о