.

.

Со попуст
Идеален домашен опсег 32 брои 3-хартиени хартиени пешкири за вечера за божиќни салфетки, трска од бонбони

Идеален домашен опсег 32 брои 3-хартиени хартиени пешкири за вечера за божиќни салфетки, трска од бонбони

DEN 300.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вклучува 32 пешкири за гости од хартија, бифе, ручек или салфетки за вечера (2 пакувања од по 16 броеви); 8,5 x 4,5-инчен преклопена големина Овие слатки и шарени Божиќни салфетки се отпечатени во Германија користејќи нетоксични, растворливи во вода. Дизајн на салфетка од колекциите на Росан Бек и има три бонбони од трска врзани со црвен лак отпечатен на бела позадина. Идеални салфетки за вашата Божиќна забава, вечера, ручек, ручек, настан за одмор, гостинска бања или за вашата кујна или трпезариска маса. Прекрасно дизајнирани преклопени салфетки со хартија со мека текстура од 3 парчиња; Од идеален доменски опсег IHR и Бостон Интернешнл. Создадете динамични табели за забави, табели и зачудувачки поставки за место со овој сет од 32 дизајнерски вечера, вклучена или салфетки за гости за бања од идеален домот. Овој сет вклучува 2 пакувања од салфетки со 16 точки секоја од нив. Совршени салфетки за Божиќни вечери, забави за коктел, забави за одмор, ручек, свадби, настани за вклучена, бања за гости или за вашата кујна трпезариска маса. Овие салфетки со 3 парчиња се дебели и нема да се распаднат при сушење на влажни раце.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67

Ова Е Сосема Нов Oem Мебел ECM Вентилатор Мотор Модул 1 / 2 КС Врвен Квалитет Оем Замена Дел! Оваа листа е само

DEN 950.40

Машки 8 пински миниДин виска на двата краја Кабел за маргаритки / каскада Заштитени кабел со фолија со ф

DEN 271.84

ღ 【Големина】 7ftx5ft (2,1м во ширина x 1,5м во висина), може да се сретне со околу 6 деца за да фотографира групн

DEN 1.00

Големина : 326*227*418 (mm) Брзина на уништување : 2м / мин бучава : 65d B Пресечен парчиња хартија со 7лист (големин

DEN 1.67

Уреден и уреден, едноставен дизајн, удобен за чување обетки, нараквици, ѓердани и други накит Лесна, прен

DEN 0.33

Пластика Шише со притискање на сапунпортокално и лесен, лесен за носење, погодно за дома, канцеларија, и�

DEN 0.67

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : 7 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготвен за п�

DEN 170.40

Traxxas 7710 X Maxx сет за засилување на телото Карактеристики : Зајакнување на критичните области за зголемена

DEN 2.00

Големина : Висина : 30 см, дија : 6 см Тежина : 250 грам, материјал : месинг со гумен рог Директен облик на тр�

DEN 223.84

【Домашен декор : : Комплетот за сликање на дијаманти DIY е многу погоден за поставување во просторијата

DEN 2.00

✔ Заштита на смер Оценка за намалување на бучавата 26d B (NRR) може да го намали поголемиот дел од бучавата �

DEN 223.84

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спа

DEN 351.84

Поставете го трендот : Покажете го вашиот уникатен стил со Mightyskins за вашиот AsChromebook Flip C302 CA 12 5 "(2016)! Не ви с�

DEN 2.67

90% памук, 10% ликра спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете Ова е совршена облека за класа �

DEN 219.68

Глава Дија : 0,4 мм; Tube Dia : 0,68мм Севкупна должина : 16,5мм; Име на производот : тест сонда Материјал : метал; Бој

DEN 1478.40

Наменето за крајна удобност Направено да се лизне над главата на кучето 50 / 50 мешавина од поли памук, маш�

DEN 0.33

Вметнување на конец е концентрично тело со голема прецизност со внатрешни и надворешни навои што можат

DEN 0.33

Целокупната заштита : Бебешката шлем има функција на мултифункционална заштита Заштитата на бебето при

DEN 3.33

Затворање на влечење Ракав rенски долг ракав кардиган плетен џемпери класичен отворен предниот дел од м

DEN 3.33

[Модел] : тип HTD3 M [Терен за заби] : 3мм, [број на забите] : 20t [Ширина на ременот] : 10 / 15мм, [вкупна висина] : 15 / 20м�

DEN 384.00

Должина од 93,5 инчи дизајнирана за употреба со WEN BA1411 14инчен 1 HP двонапон 120 V / 240 V двобрзински пила за инду�

DEN 2.67

Четките се во различна големина и форми, различни форми ви задоволуваат различни потреби, за уметност и

DEN 2.33

Компактна триаголна основа Компактна големина за прецизност и контрола во тесни простори Лесна прицвр�

DEN 2.33

Материјал со висок квалитет : торбата со топла вода е изработена од висококвалитетен ПВЦ материјал, нет�

DEN 3.33

Одлично за општо чистење и дезинфекција Бело и достапно во други бои за лесно кодирање во боја Апсорбир�

DEN 1201.60

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 964.80

Креативно повеќеслојно, навалување на дизајнот на чевли навнатре, кинеска традиционална технологија з�

DEN 2.00

Екстремно издржлива : Сите наши производи за безбедност на OSHA се направени од материјали за комерцијалн

DEN 432.00

шорцеви мажи тен црни шорцеви за пливање, пливање шорцеви за спиење, симпатични PJ шорцеви, 5,5 "атлетски с�

DEN 1212.80

Test ОДГОВОРНИ КЛИПИ ЗА Квалитет Алигаторски клипови водат : Максималниот широк што се отвора алигаторск�