.

.

Со попуст
Tioyw 22mm 1 No 1 NC 2 позиции за заклучување на одржување на прекинувачот за избор на ротационен избор 440V 10A

Tioyw 22mm 1 No 1 NC 2 позиции за заклучување на одржување на прекинувачот за избор на ротационен избор 440V 10A

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа гаранција за прекинувач на селекторот 3 години Ако има проблеми со квалитетот во рок од 3 години, можете да ни испратите е -пошта. Ние ќе ви испратиме нови. Име на производот : Ротари прекинувач /прекинувач за селектор; нето тежина : 51g; материјал : , метал. Тип на акција : заклучување; позиции : 2 позиции; Тип на контакт : 1 бр. Panel mounting diameter : 22mm/0.87";rotary knob diameter : 29mm/1.14";total size(approx.) : 38 x 30 x 80mm/1. Package content : 1 x Ротари прекинувач; Модел : LA38 A-11 X21; Главна боја : Погледнете ја сликата. Оваа гаранција за прекинувач за селектор 3 години. Ако има проблеми со квалитетот во рок од 3 години, можете да ни испратите е-пошта. Ние ќе ви испратиме нови. Име на производот : Ротари прекинувач /прекинувач за селектор; нето тежина : 51g; материјал : , метал. Тип на акција : заклучување; позиции : 2 позиции; Тип на контакт : 1 бр. 1 NC; UI : 440 V ITS : 10 A; Терминална количина : 4. Дијаметар за монтирање на панелот : 22мм /0.87 !! Содржина на пакет : 1 x Ротари прекинувач; Модел : LA38 A-11 X21; Главна боја : Види слика.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 895.20

ВЕНТИЛАТОРИТЕ НА КАМИНОТ КОРИСТАТ ВЕНТИЛАТОР ЗА ТИВОК КАМИНДобро изработени сечила, навистина тивко р�

DEN 367.84

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

DEN 3.33

Контрола на паметни апликации : Контрола на апликација Bluetooth Паметни светла на поплави од LED, преземете ц

DEN 2.00

Тоа е фитинг специјално дизајниран за секој модел на мотоцикл, земајќи ги предвид неговите карактерист�

DEN 0.33

Прекрасен подарок за споделување со вашите семејства, придружници, колеги итн Висококвалитетен матери�

DEN 545.60

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

DEN 283.04

Нашиот детски микрофон е преносен безжичен Bluetooth karaoke микрофон погоден за собири на семејство на отворе�

DEN 536.96

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

DEN 6222.24

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 0.67

Произведен Од Мека Памучна Ткаенина, Убав Принт, Погоден За Летна / Плажа / Одмор / Океанска Облека Кука �

DEN 1.00

Водичи за датотеки со 1 / 5 исечени врвни јазичиња препечатени со аЗазбучни датотеки со леснотија Водичи

DEN 159.84

Дизајн : Втисните модели на резба на 5Д им даваат на луѓето интуитивно и нежно исклучително чувство Може�

DEN 1119.84

【Бренд во Австралија】 : брендот „приказ Кинг“ е регистриран и заштитен од интелектуална сопственост (

DEN 479.84

Прифати никулец на крајот преклопен чек Исчистете ја внатрешната валута или џебот за прием Произведено

DEN 186.88

【Материјал од не'рѓосувачки челик】 : Самолепливата wallидна кука е изработена од Sне'рѓосувачки челик, ко

DEN 0.33

ЦпуМашински Алуминиум Исечоци за Конектори Одроид КСУ4 Вграден Ладилник Анодизирана Завршница...

DEN 748.64

Материјалот што го користиме е меѓународно признаена висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетокс�

DEN 175.36

Компатибилен Модел : Посебно внимание!Само Компатибилен За Samsung Galaxy A13 4 G 66", ве Молиме потврдете го модел�

DEN 335.84

Што Ќе Добие : пакетот доаѓа со 24 торби за подароци со софтбол со вкупно 6 дезени, 4 парчиња за секоја шема,

DEN 388.80

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1.00

Единствена рамка 5x7 Може да се користи хоризонтална или вертикална Рамката е дебела 1,18 " Задниот дел од р

DEN 1649.60

ЕУ Рохс : Во Согласност ЕКЦН (САД) : ЕАР99 Дел Статус : Активни ХТС : 853651 Автомобилска : Нема ППАП : Нема Тип : �

DEN 2.67

? Вграден диспензерот за билети : Управувајте со вашата масивна публика во секунди со нашите билети за е�

DEN 768.00

Широко користено во механичко полирање, полирање, занаетчиско резба и други полиња Висока цврстина, отп

DEN 326.56

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 289.60

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Метал Нето Тежина : 35гр; Содржина На Пакетот : 8 парчиња х Синџир �

DEN 127.84

●Цврст и Издржлив●средните нокти се изработени од висококвалитетен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ко�

DEN 1.67

ПЛ Робертсон создаде специјален двоен бит за Мегапро Овие делови се дизајнирани да бидат компатибилни �

DEN 0.67

Име на производот : Подлога за полирање на дијаманти; Главен материјал : смола Боја : сива, жолта; решетка

DEN 97.44

Материјал : Изработен Од Пластика, Издржлив И Лесен За Склопување, Потребни Се Само Неколку Секунди За С�

DEN 3.33

Дијаметар : M8x85 2 парчиња Одлично за фарма, тревник, градина, метеж, ПТО и индустриски апликации Материјал