.

.

Со попуст
Areme USB C до магнетски адаптер за полнење на T-TIP, работи со моќност Type-C 100W Брзо полнење магнетски 2 Т-глава конвертор компатибилен со 2013-2015 MacBook Pro Air

Areme USB C до магнетски адаптер за полнење на T-TIP, работи со моќност Type-C 100W Брзо полнење магнетски 2 Т-глава конвертор компатибилен

DEN 207.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Компатибилност】 Овој конвертор на T-TIP е дизајниран за 2013-2015 Mac Book Pro 13 "15" и Mac Book Air 11 "13", специфичен модел Ве молиме, погледнете го описот на производот 【Обезбедете точна моќност】 Мора да користите 20 V/3 A 60 W или над полначот Type-C, во спротивно адаптерот нема да работи. Забележете : За 2013-2015 Mac Book Pro 15 ", потребен ви е полнач за PD 20 V/5 A 100 W Type-C. чип и го поддржува брзото полнење со PD. Индикатор за полнење за интелигентно поттикнување на статусот на полнење, кој е безбеден и сигурен. 【Само полнење】 Овој конвертор на TIP поддржува само полнење, не може да пренесува податоци. 【Компатибилност】 Овој конвертор на T-TIP е дизајниран за 2013-2015 Mac Book Pro 13 "" 15 "и Mac Book Air 11" 13 ", специфичен модел Ве молиме, погледнете го описот на производот. 【Обезбедете правилна моќност】 Мора да користите полнач 20 V/3 A 60 W или над полначот Type-C, во спротивно адаптерот нема да работи. Ве молиме Забележете : За 2013-2015 Mac Book Pro 15 ", потребен ви е полнач за PD од 20 V/5 A 100 W Type-C. 【Премиум материјал】 Адаптерот е изработен од висококвалитетна алуминиумска обвивка, брза дисипација на топлина.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.33

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

DEN 1.67

Структура : железен материјал, анти ' рѓа, лесен за чистење, висока стабилност, силна носивост, лесно скл�

DEN 191.84

Орнамент на растенија за животна вода : живописни бои Додадете живот во вашиот аквариум Пријателски за �

DEN 1.00

Метал знак Гроздобер боја и уметнички дизајн ќе обезбедат неговата практичност и популарност кај коном

DEN 665.76

Живописни тимски бои Поддршката со нибло спречува движење 100 проценти најлон лице Машина за перење...

DEN 3.00

Патентирана технологија за самоиспраќање 360 излез на светлина 5 'кабел за напојување Ингалирана рачка з�

DEN 3.00

ГОЛЕМИНА НА ЛАЖИЦА : 6,8 (Должина) X1,5 (Ширина)инчи, Тежина : 36g ВИСОКА КВАТИЛНО ВРЕЖАНА ЛАЖИЦА : Изработена о�

DEN 769.60

Автомобил Стајлинг за ХОНДА ЦРВ фарови 2015 2016 главата светилка ПРЕДВОДЕНА ДРЛ предна светлина БиКсенон �

DEN 2.33

Околу 10 Дена До Американското Континентално обраќање преку USPS по испораката Тоа е внатрешен читач / пис�

DEN 2.67

Доволна количина : ќе добиете 12 комплети екстра долго притискање на ноктите во различни бои, секој сет и�

DEN 528.00

Карактеристика издржлива лупа со рачки Помогнете им на постарите луѓе да ги видат писмата појасни...

DEN 1.33

Димензија : 5 x 5 инчи Дрво материјал : Оваа велигденска дрвена кутија е изработена од висококвалитетни др

DEN 2.67

Стандарден SD SDHC Комплет за мемориски картички машки до SD женски продолжение мек рамен FPC кабел Extender 25cm М�

DEN 0.33

Брз премиер, Објективот 35мм f / 2 на митакон е рачна леќа за фокусирање дизајнирана за КАМЕРИ СО ЦЕЛОСНА р�

DEN 2.00

Произведено во Сад Висина на пакетот : 7,3 см Должина на пакетот : 2,0 см Ширина на пакетот : 5,5 см...

DEN 2079.84

Се вклопува во избрани хибридни модели на Honda Accord & Accord Ве молиме, потврдете го вклопувањето во вашата го�

DEN 1395.52

Хром ванадиум 72 Механизам за заби, единечен хексадецимален Големини : 10 12 13 14 15мм Идеално за употреба во �

DEN 2.00

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 2.00

Врвен Квалитет На Производот 100% Сосема Ново Контактирајте Не За Секое Прашање Описи : Мал е многу делика

DEN 2.67

6000 DU Топчести Лежишта10mmx 26mm x 8mm One Лого 6000 DU Запечатени Топчести Лежишта, 6000DU внатрешен дијаметар е 10mm, на�

DEN 483.20

Произведен со премиум и носен силикон, тој е и може да биде долго време Со практичната Вилушка За Готвењ�

DEN 958.40

Гроздобер Полароид 600 Блиску Камера : оваа камера е реновирана и е подготвена за уште една генерација на

DEN 2.33

Идеално за подобрување на домот, управување со кабел, специјални прилики, пакување или во градината Опе�

DEN 116.00

Направено во Кина Тип на производ ремени Појас 3 V 3 / 8 x 37,5in OC Тежина на пакетот на артикалот : 1,0 фунти...

DEN 153.44

Пакет : комплет од 2 вредни кеси за пари со патент , доволна сума за задоволување на вашите дневни и работ�

DEN 223.84

95% Полиестер, 5% Спандекс Произведено во САД Или Увезено 95% Полиестер+5% Спандекс Изберете висококвалитет�

DEN 724.80

Двоен зашиен на сите вистински места за удобност и издржливост Материјал : Поли / памук Боја : Светло роз�

DEN 2.00

Големина : 13мм (4 парчиња), боја : сива Сертификација : Ништо Product Description Name:Wire Guard Coil Material:Silicone Rubber Temperature re

DEN 3.00

Земја на производство : Кина; Материјал : ПЕТ Нето тежина : 40g; Содржина на пакетот : 2 парчиња x лепила лент�

DEN 310.24

Стп кожа Произведено во САД Или Увезено 🎅 нашата клучна закачалка за складирање е изработена од стп �

DEN 0.67

100% сосема нов и висок квалитет Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме, проверете дали купуват�

DEN 0.33

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

DEN 1121.60

Стилски Изглед : led лупа усвои роман и модерен дизајн на изглед, извонреден и едноставен, што е практично